Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) #81556480 válasza Bjørgersson (#1600) üzenetére


#81556480
törölt tag

Miért gondoltam az ellenkezőjét ? topicgazdák szoktak is szólni, hogy "legközelebb szerkeszd a hsz-t" (pont a gta topicban volt talán) de akkor rosszul tudtam :F

(#1602) Bjørgersson válasza #81556480 (#1601) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mutassanak rá, hol van leírva a szabályzatban. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1603) #81556480 válasza Bjørgersson (#1602) üzenetére


#81556480
törölt tag

és az le van írva hogy külön külön kell ? ha egymás után 5 választ írok, az nem hozzászólás gyűjtés?

(#1604) Intruder2k5 válasza #81556480 (#1603) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az alapelvek III. 12/4-es pont 3. bekezdése szólt így régen:

3. Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál. Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra is, akkor próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

Ebből a vastagon kiemelt rész került ki egy ideje, hogy a beszélgetések könnyebben visszakövethetők legyenek. Ettől függetlenül nem haragszunk meg azért se, ha a valóban rövid, és tartalommal nem rendelkező hozzászólásokat továbbra is egybe írják. Pl. láttam olyat amikor valaki csak megköszönte a segítséget 3-4 embernek is külön posztokban, na ez felesleges.

(#1605) Bjørgersson válasza #81556480 (#1603) üzenetére


Bjørgersson
félisten

12. Jótanácsok, további szabályok:
4. Hozzászólás:
2. Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.
3. Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál.

Én külön szoktam válaszolni mindenkinek, ahogy a 3. pontban van írva.

Na, megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1606) #81556480


#81556480
törölt tag

Rendbem uraim

Most se nem válaszolok külön, se nem írom be kinek szól, mivel csak ebben a témában, és csak nekem válaszoltatok :D

Ezt a hsz-t linkelték nekem: [link] azért mert beleálltam mike nevű tagba, ezért:

Én mindig az egy hsz-be megemlített többes választ használtam. És láttam már többször is hogy topicgazdák szólnak érte ha több válasz megy egymás után. De akkor innentől tudom a hivatalosat. Már csak azért mentem így bele mert tudni akartam a pontos infót a témában.

(#1607) Bjørgersson válasza #81556480 (#1606) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sokkal könnyebb így beszélgetéseket visszaolvasni, mint az egy hozzászólásban egyszerre hat embernek válaszolok módszerrel. Főleg ha esetleg időközben egy-egy felhasználónak megváltozott a nicke.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1608) #81556480 válasza Bjørgersson (#1607) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ebben van igazság.

(#1609) cbm1974


cbm1974
tag

Sziasztok, már próbálkoztam a VGA-s topikokban,senki semmit nem szólt hozzá, így próbálom itt is feltenni a kérdésem, miszerint szeretnék 2db VGA-t összekötni, az egyik HD6850 1G, a másik GTX650 Ti 2G . Olyan lapról van szó, ami elvileg bármilyen 2 kártyát képes duplázni, nem szükséges egyformának lennie, a lap típusa MSI 870A FUZION (AM3-as deszka), 4magos Phenom és 8G ram.
A GF-ot szánnám a számolós VGA-nak, a radeon jelenítené meg a grafot, ami 256bites. Nem célom új játékokat futtani, csak a 24" full hd monitoromhoz szeretnék elfogadható erőt...
Szerintetek inkább hasonló vga-t kössek-e össze, lenne még egy HD6850-em is, de ugye ezek csak 1 gigások, a Gf-al duplázva pedig lenne 3G videóramom, bár a gtx csak 128 bites...
Még nem próbáltam semmilyen VGA duplázást, crossfire hidam van, tudtok ötletet adni, vagy a crossfire eleve csak radeonokkal működik?? Mit kellene külön beállítani?

30/8582744

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1610) Intruder2k5 válasza cbm1974 (#1609) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez most komoly? Elolvastad miről szól ez a topik? Ha nem, még most sem késő...

(#1611) cbm1974 válasza Intruder2k5 (#1610) üzenetére


cbm1974
tag

De mit tegyek, ha azokban senki nem reagált? Van ott annyi szakértő, tényleg senki nem tudja ezt az egyszerűbb kérdést??? :( Esetleg link, ahol még próbálkozhatok...

[ Szerkesztve ]

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1612) Ndruu válasza cbm1974 (#1609) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha felteszed a Lucid driverét, akkor elvileg mennie kell, híd nem kell hozzá. Kövesd az utasításokat, amiket a lapod oldalán adtak meg.

" Lucid® LT22102 chipset allows you can use the graphics cards from different vendors. To make A-mode, N-mode and X-mode work, you need to install the software drivers we provide. If your graphics cards are under ATI 4xxx, using driver 1.3.105 will get better perfomace. If you are using ATI 5xxx, you must install driver 1.4.106. Please check the included PDF file for more information.

* For Multi-GPU Computing driver ver 1.3.105 we recommend you install NVIDIA graphic card to the first PCI-E X16 slot while running X mode
* For Multi-GPU Computing driver ver 1.6.106 we recommend you connect the display to the stronger graphics card while running non-identical A&N modes and X mode
* This message would update on web page if needed when new Multi-GPU Computing driver has any further suggestion."

Itt egy teszt is, természetesen lassabb a két különböző kártya, mint két azonos SLI/Xfire módban.

Harrrr!!!!

(#1613) cbm1974 válasza Ndruu (#1612) üzenetére


cbm1974
tag

Köszi szépen, sokat segített, a legújabb Lucid drivert-t honnan tudom leszedni?

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1614) cbm1974 válasza Ndruu (#1612) üzenetére


cbm1974
tag

Még azt kérdezném, szerinted inkább 2db. 6850-es jobb crossfire-be, vagy ez a hibrid megoldás?

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1615) Ndruu válasza cbm1974 (#1614) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem próbáltam, de a teszt alapján, amit linkeltem, szerintem eldöntheted, hogy neked melyik fekszik jobban.
A grafikonokon látszik, hogy sok régebbi játék nem támogatja a CFX-et, de amelyik igen, ott erősebb a két azonos AMD kártya, mint a kevert.
Az SLI láthatóan jobban működik, jobban skálázódik a többi megoldásnál. CFX/SLI-hez már szerintem kell a híd a két kártya összekötéséhez.

Drivert nem találtam sajnos... Keresgélj.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1616) cbm1974 válasza Ndruu (#1615) üzenetére


cbm1974
tag

Akkor végülis érdemes hibridelni.
Köszi szépen
:R

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1617) somogyib


somogyib
őstag

Semmi gondom nincs, csak érdekességképpen kérdezem: a privát üzeneteimbe ki láthat bele? Lezso gondolom igen, de a házigazdák vajon?

(#1618) Dluinet válasza somogyib (#1617) üzenetére


Dluinet
nagyúr

házigazdáknak biztos, hogy nem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1619) somogyib válasza Dluinet (#1618) üzenetére


somogyib
őstag

Értem. És ha ne adj' isten valami hardveraprós rendőrségi ügy van, akkor kiadható harmadik félnek?

(#1620) Bjørgersson válasza somogyib (#1619) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1621) Dluinet válasza somogyib (#1619) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ilyet csak megfelelő papírok esetén lehet (bíróság, ügyészség, stb)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1622) somogyib


somogyib
őstag

Köszönöm a válaszokat. :R (ma is tanultam valamit :) ).

(#1623) Intruder2k5 válasza Dluinet (#1621) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hogy egyértelmű legyen, csak a hatóság kérheti ki, a felhasználó nem.

(#1624) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Nem vagyok abszolút kezdő, de nem tudom, hogy wareznek számít e arról beszélgetni, hogy egy valamilyen accountot többen használunk.

Annak számít, vagy lehet ilyenről társalogni a fórumon?

(#1625) Ndruu válasza DrojDtroll (#1624) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem ha szembemegy az érintett oldal szabályzatával (ahol az account van), akkor "wareznek" számít.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1626) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha szeretnék írni egy Logout-os cikket (még nem biztos :) ), akkor milyen felbontásúaknak kell lenniük a képeknek, amiket belinkelek? Lehet simán Google-ról leszedett képeket felhasználni? Illetve még az is kérdés, hogy ha esetleg úgy döntök, hogy szeretnék címlapos cikket írni, akkor a címlapon látható képnek milyen méretűnek kell lennie és mit kell kattintanom ahhoz, hogy az legyen a kezdő kép?

Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#1627) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Archivált (lejárt) hardveraprós hirdetést lehet valahogy újraaktiválni, vagy újat fel kell töltenem?

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#1628) Intruder2k5 válasza olloczky (#1627) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Adott hirdetést 30 nap elteltével már csak valamilyen kiegészítő csomag vásárlásával tudod újra aktiválni, vagy pedig újként feladhatod ismét.

(#1629) olloczky válasza Intruder2k5 (#1628) üzenetére


olloczky
senior tag

Danke!

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#1630) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Üdv!

Véletlenül töröltem a privát beszélgetést egy taggal. Kérdés valahogy visszahozható e, vagy legalább az illető neve, hogy újra felvehessem vele a kapcsolatot.

Köszönöm az infót előre is!

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#1631) Ndruu válasza ATi GAMES (#1630) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha nem privát módban böngésztél, akkor a böngésződ előzményeiben benne kell lennie a linknek.

Példa: https://prohardver.hu/privat/...felhasználó neve...

Harrrr!!!!

(#1632) ATi GAMES válasza Ndruu (#1631) üzenetére


ATi GAMES
tag

Rendben. Köszi.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#1633) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Ha eladtam a hardveraprón, hogy tudom jelölni? Nagyon ritkán történik ilyen és sosem találom meg..

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#1634) Intruder2k5 válasza olloczky (#1633) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A hirdetés archiválására gondolsz? A hirdetésben lévő kép alatt, jobb alsó sarokban az opciók mellett van egy ikonsor, köztük az archiválás. Vagy pedig felül a menüben katt az avatarodra, ott a hirdetéseim kezelése, majd az állapot oszlopban is tudod archiválni.

(#1635) olloczky válasza Intruder2k5 (#1634) üzenetére


olloczky
senior tag

Nem. Most kipróbáltam és nem. Van egy olyan része a processnek, hogy én tudom értékelni a vevőt/eladót. Ezt hogy érem el? Eladottnak akarom minősíteni az árumat.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#1636) Intruder2k5 válasza olloczky (#1635) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt a vevőnek kell kezdeményeznie a hirdetés alatti értékeld gombbal. Ekkor fogsz kapni egy értesítést, hogy értékelni szeretnének, amit neked jóvá kell hagyni, és ezután tudtok mindketten értékelést írni. A két dolog független egymástól, archivált hirdetést is lehet értékelni még 30 napig.

[ Szerkesztve ]

(#1637) olloczky válasza Intruder2k5 (#1636) üzenetére


olloczky
senior tag

Áhá! Akkor ezt megüzenem a vevőnek. De szerintem jó lenne ha ezt én is tudnám kezdeményezni.

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.