Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Winner_hun válasza Szirtimorc (#1350) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyértelműen le van írva. Másik szolgáltatónál regisztrálj be és azt használd (pl. google mail). Nem véletlen van néhány szolgáltató tiltva (email-cím"-em szolgáltatója az utóbbi időben kritikán aluli szolgáltatást nyújt)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1352) Szirtimorc válasza Winner_hun (#1351) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Hát pont ez az. Regisztráltam egy újat egy másik szolgáltatónál, és azt szeretném használni, hogy régi sz@rt végre elfelejthessem. Az újat nem fogadja el. Pedig pár hónapja használom már máshol is ezt a fiókot, és elég jónak tűnik.
Remélem csak a PH miatt nem kell egy harmadik szolgáltatót is keresnem, hogy csak e miatt legyen még egy email címem.

[ Szerkesztve ]

(#1353) EmberXY válasza Szirtimorc (#1352) üzenetére


EmberXY
addikt

Valószínűleg sikerült másodjára is egy olyan szolgáltatót kiszemelned, ami nem túl színvonalas szolgáltatást nyújt, még ha ez eddig nem is tűnt fel, de a statisztikák alapján problémás, ezért a fórum üzemeltetője nem támogatja...

Up the Irons!

(#1354) Szirtimorc válasza Winner_hun (#1351) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Az se lenne rossz, ha lenn egy lista a tiltott szolgáltatókról.

(#1355) Dluinet válasza Szirtimorc (#1352) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha ennyire ódzkodsz a nagy szolgáltatóktól, meg biztonságmániás vagy akkor válaszd a protonmail -t

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1356) Szirtimorc válasza EmberXY (#1353) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Akkor marad a régi szar. Az nem tiltott, csak én szerettem volna szabadulni tőle (Mailbox). Mikor 2007-ben regisztráltam vele, még jó volt. Most már csak a PH miatt van, gondoltam átírom az újra. Na mindegy.

Köszi

(#1357) Szirtimorc válasza Dluinet (#1355) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Köszi, hátha jó lesz még valamire.
Annyi volt a lényeg, hogy nem akartam egy rakat emailfiókot. Úgy fél éve csináltam egy újat (mert a régi megszokottnál leromlott a minőség) a mindenféle fórumos bejelentkezésekhez használtam. Már mindenhol átírtam, a PH lett volna az utolsó, és pont itt akadtam el. :)

[ Szerkesztve ]

(#1358) EmberXY válasza Szirtimorc (#1356) üzenetére


EmberXY
addikt

Esetleg kérdezd meg lezso-tól, ő a motorháztető alatt dolgozik, ha valaki, akkor ő tud konkrétabb infót adni (remélem nem veszi tolakodásnak)...

Up the Irons!

(#1359) Szirtimorc válasza EmberXY (#1358) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Köszönöm!
Majd próbálom nagyon udvariasan :)

(#1360) EmberXY válasza Szirtimorc (#1359) üzenetére


EmberXY
addikt

Nincs mit.

Up the Irons!

(#1361) Tomásszu


Tomásszu
újonc

Sziasztok!

Mi lehet az oka, hogy ráz az autó? Persze nem úgy mint az áram. :DD
Illetve miért nem indul el gázadás nélkül a motor amikor elfordítom a kulcsot.?

Autó egy Suzuki Swift 1.3 -as, 1994 -es évjáratú. Az utóbbi időben érzékeltem vezetés közben, hogy kissé rángat az autó. Levittem a szerelőhöz. Kicserélte a gyújtókábeleket, de még mindig nem az igazi. Ha esetleg a gyújtógyertya is ki lenne cserélve, akkor az megszüntetné a hibát?

Ráadásul amikor indítom az autót, - szóval elfordítom a kulcsot - gázt kell hogy adjak, mert különben nagyon nehezen indul el a motor, vagy még az is előfordul, hogy el sem indul. De amikor már megtettem az autóval jó néhány km -t és leállítom az autót, majd később újra indítom, akkor már simán indul.

Köszönettel várom a válaszokat! :)

(#1362) Ndruu válasza Tomásszu (#1361) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A keresővel (jobb felső sarok) szinte mindig megtalálod a megfelelő topikot.

Próbálkozz mondjuk a Autószerelők, autószerelés vagy a Suzuki topikban. Ott biztosan akad olyan ember, aki tud segíteni.

A lehető legjobb helyen kezdted, csak nem olvastad el a téma összefoglalót, amiben szinte minden le van írva a kezdők számára.

Sok sikert, jó fórumozást, jó szerelést!

Harrrr!!!!

(#1363) Patronok


Patronok
csendes tag

Helló! Ha írok fórumban hozzászólást, és kapok arra választ, arról lehet beállítani valahogy valamilyen külön értesítést? (Privát üzenet, email.) Köszi!

Konzolos Játékok

(#1364) Bjørgersson válasza Patronok (#1363) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak saját hozzászólásra kapott válaszról nem, adott topikba érkező új hozzászólásról viszont tudsz kérni e-mail értesítőt a topik neve melletti ikonra kattintva.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1365) Patronok válasza Bjørgersson (#1364) üzenetére


Patronok
csendes tag

Akkor marad az, hogy figyeljem az adott topikot egy ideig. Rendben, köszi a választ.

Konzolos Játékok

(#1366) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

A logoszféra blogomnak meg lehet nézni valahogy a nézettségét, megtekintések számát vagy valami ilyesmit?

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#1367) Bjørgersson válasza olloczky (#1366) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak a blogbejegyzéseidnek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1368) Sonja


Sonja
veterán

Ha egy cikkben hibát találok (most jelen esetben itcafe-s), akkor hova/kinek írjak? :F A cikk szerője csak IT café néven szerepel, aki egyébént 2008-ban volt belépve utoljára. :) Nincs ilyen hibák jelentésének külön topikja?! :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1369) EmberXY válasza Sonja (#1368) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem írj nyugodtan a szerzőnek, szinte minden nap publikál, ma is írt cikket, szóval naprakész, az aktivitási adatai vagy direkt "nem publikusak" vagy bug, mert ez elvileg valami közös account lehet, amit többen is használnak a házigazdák...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1370) Bjørgersson válasza Sonja (#1368) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jobb híján itt is próbálkozhatsz szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1371) Winner_hun válasza Sonja (#1368) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1372) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

Profilomnal nem engedi modositani a Cuccokat. Folyton azt irja, hogy rossz a belepesi email...
Mi lehet a gond?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1373) Bjørgersson válasza lezuvius (#1372) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt próbáld a fórumon, ne aprón.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1374) lezuvius válasza Bjørgersson (#1373) üzenetére


lezuvius
őstag

Koszonom :R :R :R

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1375) Simon Sándor


Simon Sándor
újonc

Én egy 71 éves nyugdíjas mérnök vagyok, és most ismerkedem meg a Honor 7 Lite telefonommal. Mivel tudok lekezelni egy picivel nagyobb 43MB méretű képet úgy androidon, hogy zoomoláskor ne essen szét egy szürke háttérre az egész kép. Sem a saját képnézegetőjével, sem a QuickPick nézegetővel nem tudom megnézni az előbb említett méretű beszkennelt Bükk térkép részleteit!

(#1376) EmberXY válasza Simon Sándor (#1375) üzenetére


EmberXY
addikt

A Honor 7 Lite vagy Honor 7 topikokban érdemes megkérdezni.

Up the Irons!

(#1377) bta1


bta1
őstag

Van valamilyen lehetőség egy véletlenül törölt prohardveres privát üzenet visszaállítására? Igazából csak másik felhasználó nevére lenne szükségem, hogy üzenni tudjak neki. A legnagyobb probléma, hogy az illető nickjét sem látom sehol, mert valahogy pont erről nem kaptam értesítő emailt...

[ Szerkesztve ]

(#1378) EmberXY válasza bta1 (#1377) üzenetére


EmberXY
addikt

Tudtommal ilyenre nincs lehetőség.

Up the Irons!

(#1379) Ndruu válasza bta1 (#1377) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs rá lehetőség sajnos. Adatbázis szinten valószínűleg megvan az üzenet, a fejlesztő talán tudna segíteni, de nem garantált.

Egy tippel szolgálhatok csak: Ő?

Harrrr!!!!

(#1380) bta1 válasza Ndruu (#1379) üzenetére


bta1
őstag

Köszönöm, nem ő, de a problémám este megoldódott. (Küldött még egy üzenetet.)

(#1381) Lauda válasza Ndruu (#1379) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a tipp mi alapjan jott?

(#1382) Ndruu válasza Lauda (#1381) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Volt egy hardveraprós ügye a napokban, amiben jelentette a kérdezőt valaki és a jelentőt linkeltem be.

Harrrr!!!!

(#1383) Lauda válasza Ndruu (#1382) üzenetére


Lauda
félisten

:R :R

(#1384) #20718592


#20718592
törölt tag

Helló! Róka néven akartam regisztrálni, de az oldal szerint már foglalt név volt, viszont csak ékezet nélküli felhasználót találtam. Az R betűt másik unicode karakterre cseréltem, így már elfogadta. A saját linkem alapján utána meglett az ékezetes róka is, de egyikük sem volt már vagy 13 éve belépve. A kérdésem, hogy maradhat-e ez a név, vagy regisztráljak újra?

(#1385) Ndruu válasza #20718592 (#1384) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha neked megfelel, hogy így jelenik meg a neved (vagy Androidon csak oka), akkor maradhat. Nick átírására az adataim menüpontban van lehetőség.

Ha nem jó így, akkor jelezd a moderátort keresek a fórumhoz topikban, hogy új regisztrációt szeretnél, mert ennek a neve rosszul jelenik meg.

A korábbi rókák: roka, róka, ROkA_, _RÓKA_

Ezektől eltérőt kell létrehozni, ha Róka szeretnél lenni, de a karakterkészlet korlátozott.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1386) Bjørgersson válasza Ndruu (#1385) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nick átírására csak prémium tagként van lehetőség.

Na, azért na. :) Nálam az R is látszik a nick elején.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1387) Ndruu válasza Bjørgersson (#1386) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Két gépen néztem különböző böngészőkkel, plusz telefonon, sehol nem jelent meg normálisan. Valószínűleg nálam hiányozhat valami karakterkészlet.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1388) Bjørgersson válasza Ndruu (#1387) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hm, érdekes, nekem asztali gépen meg telefonon is látszik. Fura egy R betű ez. :D Arra akartam célozni, hogy én sem vagyok prémium tag, mégis át tudtam írni a nickemet. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1389) Ndruu válasza Bjørgersson (#1388) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ó, a francba, teljesen igazad van, tényleg nem kell prémium tagság a nickváltoztatáshoz. Mindjárt módosítom is, amit írtam, hogy ne legyen félrevezető. :R

Harrrr!!!!

(#1390) #20718592 válasza Ndruu (#1385) üzenetére


#20718592
törölt tag

Köszi, akkor szerintem törlöm ezt a felhasználót, és majd kitalálok egy másik nevet. Nem jó az, ha itt-ott furán néz ki :) Ez a betű szerepel benne amúgy.

(#1391) hunika1


hunika1
tag

Sziasztok. Hogy kell az apróról saját hirdetést törölni? Csak szerkesztést látok. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#1392) Winner_hun válasza hunika1 (#1391) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rányomsz a szerkesztésre, majd alul a Hirdetés státusza részt átállítod archívra.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1393) hunika1 válasza Winner_hun (#1392) üzenetére


hunika1
tag

Kösz.

(#1394) gery14bmh1


gery14bmh1
csendes tag

Hello. Ha prémium tagságra előfizetek, lehet felhasználónevet módosítani?
A név változatás véglegesnek számít, vagy csak addig marad az új név, ameddig az előfizetés is szól (pl. 3 hónapig)?

Egy Újonc voltam :)

150+ pozitív / 0 negatív :)

(#1395) Winner_hun válasza gery14bmh1 (#1394) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nevet változtatni prémium nélkül is lehet, a prémiummal nem jár névváltoztatási lehetőség. Végleges a névváltoztatás (ha a szabályoknak megfelelő nevet választottál).

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1396) gery14bmh1 válasza Winner_hun (#1395) üzenetére


gery14bmh1
csendes tag

Látom csak magasabb szinttől lehet nevet változtatni. Nem nagyon szoktam fórumokon tevékenykedni, blogolni, stb. Inkább csak aprón vagyok elérhető, ezért vagyok még csak újonc besorolású. Más lehetőség nincs?

150+ pozitív / 0 negatív :)

(#1397) Dluinet válasza gery14bmh1 (#1396) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt le van írva mi szükséges hozzá

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1398) Lauda válasza gery14bmh1 (#1396) üzenetére


Lauda
félisten

Regisztralsz uj neven, ezt pedig torolteted.

(#1399) dana79


dana79
csendes tag

Sziasztok! Hardverapró keresőben lehet olyat, hogy logikai keresés? Tehát arra gondolok, hogy pl. beírom a G1840 és G1820 szavakat köztük valamilyen szimbólumai és utána kilistázza az összes hirdetést amiben szerepel a G1840 vagy a G1820? Köszi!

(#1400) Bjørgersson válasza dana79 (#1399) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Így?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1401) dana79 válasza Bjørgersson (#1400) üzenetére


dana79
csendes tag

Ha beírom mindkét szót, akkor csak azokat listázza ki, amiben mindkét szó szerepel. Úgy szeretném, hogy kilistázza az összes hirdetést amiben szerepel az egyik vagy a másik szó. Régebben találtam ilyesmi függvényeket, de nem sikerült: mod=75&fwhat[and]=&fwhat[prec] =&fwhat[or] =&fwhat[not] =&fwhen =0& =&sid =0&fid=

(#1402) Bjørgersson válasza dana79 (#1401) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ha csak G18-ra keresel?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1403) dana79 válasza dana79 (#1401) üzenetére


dana79
csendes tag

Úgy oké, de ezt csak egy példának írtam. Pl. szeretnék 3 szóra rákeresni, mondjuk geforce, radeon és 320GB szavakra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.