Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Winner_hun válasza Bicskás (#1250) üzenetére


Winner_hun
félisten

VIP rang

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1252) Petiapó


Petiapó
tag

Sziasztok!

Szerettem volna megváltoztatni a belépési e-mail címem (nem a publikusat, hanem ami hitelesített is), mivel durván 6-7 éve törölték, és úgy gondoltam a mai nap igen alkalmasnak néz ki egy kis e-mail cím átírásra. (Nem szoktam az ilyesmit elkapkodni). Viszont nem számoltam rendszerrel, mert az bizony azt írja ki, hogy "A megadott belépési e-mail cím hibás!"

A súgót néztem. Aszerint minden további nélkül át tudnám írni...
Illetve egymillió százalék, hogy ezzel az e-mail címmel még soha nem regisztráltak itt.
Esetleg azzal lehet a gond, hogy külföldi mail szolgáltató? (mail.ru)

Most már durván fél órája keresgélek a fórumon hátha, de semmi valós megoldásra nem bukkantam rá.
Amiatt szeretném megváltoztatni, mert ha esetleg valami miatt a régi e-mail címemen próbálnának hitelesíteni, az életbe nem kapnám vissza a fiókom... De egyébként is, ennyi idő után már igazán megérdemli, hogy aktualizáljam.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.: Petiapo

...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

(#1253) Lauda válasza Bicskás (#1250) üzenetére


Lauda
félisten

A tag rang nem egy nagy veszteseg, ha ez a resze zavar, azt konnyen el fogod erni ujbol. Ha annyira szeretnel masik nicket, ami szabad is, akkor forumozz arrol, es jelezd a dolgot a moderatorok fele. Alairasban es az adataidnal is meg tudod jegyezni, hogy Oreyus voltam korabban vagy valami hasonlot. Az egyeni arckeptol meg igy is messze vagy,

[ Szerkesztve ]

(#1254) Petiapó válasza Lauda (#1253) üzenetére


Petiapó
tag

Üdv újra!

Ez utóbbi hsz. adott egy ötletet. Nekem tényleg nem számít a rang, illetve az egyéb statisztikák, így, ha törlöm a profilom, és ugyanezzel a nickkel, de az élő mail címmel visszaregisztrálok, akkor elértem a célom.

Így már inkább az a kérdésem, hogy szerintetek működik-e így a dolog? (nem szeretnék egyből nekiesni, mert ez a nickem mindenhol lassan 15 éve, és a szívemhez nőtt. <szentimentalizmus, tudom>) Szóval számíthatok esetleg "ilyen nick már van, válassz másikat" című üzenetre? Illetve hogyan tudom kideríteni, hogy ez az email cím tényleg megfelelő-e? Nem tudok olyat, amitől ne lenne az, de most mégis azt írja ki, hogy hibás.

Mivel a nicket meg szeretném tartani, így csak akkor derül ki ez a két utóbbi, ha már a jelenlegit töröltem. Ez kicsit frusztrál.

Köszi előre is!

...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

(#1255) Lauda válasza Petiapó (#1254) üzenetére


Lauda
félisten

A nicket nem tudod torolni. Vagy errol forumozol, vagy valasztasz masikat es ezt jelzed a moderatort keresek a forumhoz topikban. Ekkor a mostanit veglegesen kitiltjak es az uj nicket hasznalhatod.

(#1256) Petiapó válasza Lauda (#1255) üzenetére


Petiapó
tag

Akkor sajna még mindig az eredeti probléma áll fenn: az e-mail cím módosítás.
Nem tudom jól értelmeztem-e a súgót, de nekem az jött le, hogy nem csak a publikus mail címet lehet változtatni. Miért írja, hogy hibás?
A lent említett problémák mellett szeretném bekapcsolni az értesítőket is, de így azok a régi, már törölt mail címre mennének, azzal meg semmire sem megyek... Próbáltam újra létrehozni pontosan ugyanazt, de már felhasználták azóta azt a címet. Így például a jelszóemlékeztető is másnak menne. :(

[ Szerkesztve ]

...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

(#1257) Bjørgersson válasza Petiapó (#1256) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írj egy privátot Kalandornak, majd segít átírni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1258) mitisz


mitisz
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy abban az esetben, ha én adtam fel "keres" típusú hirdetést, valaki jelentkezett rá, aztán végbement a tranzakció, ilyen esetben hogyan tudjuk értékelni egymást? :)
Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#1259) Lauda válasza mitisz (#1258) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

[link]

(#1260) kpal


kpal
veterán

Masterpass kérdőív nyereményt mikor postázzák ? :)

(#1261) Lauda válasza kpal (#1260) üzenetére


Lauda
félisten

(#1262) kpal válasza Lauda (#1261) üzenetére


kpal
veterán

Köszi ;) :R

(#1263) Tidor00


Tidor00
tag

sziasztok
nem igazan topictema de nem lelem a valaszt,
tud vki angliai testveroldalt ,gumtree s ebayen kivul :F :F

:R

még gondolkodom rajta

(#1264) #02683648


#02683648
törölt tag

Üdv,

Lehet h nem bug csak nekem nem működik vmi, de ha a beállításoknál azt választom h a fórumtémák időrendben csökkenők legyenek (i.e. a legújabban nyitott téma legyen legfelül, pl. mai cikkekhez kapcsolódó fórumtopicok) akkor nem csinál semmit. Bármilyen böngészőben próbálom ki megjelenik egy "confirm form resubmission" (vagy ennek más nyelvű megfelelője) ablak, azt leokézom, utána semmi változás.

Win 8.1 és 10 alatt tutira csinálja, szerintem már OSX alatt is próbáltam átállítani de megnézem még 1x ha kell.

(#1265) K_a_m_i


K_a_m_i
tag

A témaértesítő e-mailben a leiratkozás linkre kattintva ezt a hiba üzenetet kapom: "A kapott adatok érvénytelenek!" Hogy tudok leiratkozni egy téma értesítéseiről?

(#1266) szabacsik


szabacsik
őstag

Hello. Rá tudok valahogy keresni egy témán belül a saját hozzászólásokra? 2éve kaptam egy választ de nem találom magam :B

/\____/\

(#1267) Bjørgersson válasza szabacsik (#1266) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szűrés felhasználó szerint.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1268) szabacsik válasza Bjørgersson (#1267) üzenetére


szabacsik
őstag

Óóó.. Ezt ha előbb tudom hány keserves kereséstől megmentett volna. Köszönöm szépen :) :R

/\____/\

(#1269) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

hogyan tudok rákeresni egy tagra itt a PH-n ? Az adatlapját szeretném látni, hogy a fórumokban mennyire volt aktiv.

(#1270) EmberXY válasza VinoRosso (#1269) üzenetére


EmberXY
addikt

Keresni nem lehet rá, de ha tudod a nicknevét, akkor ki lehet következtetni az adatlap linkjét (amennyiben nem tartalmaz speciális karaktereket).
Ha pedig kitiltották, akkor a "miért moderáltuk" topikban rá tudsz keresni a kitiltás okára.

Up the Irons!

(#1271) Bjørgersson válasza EmberXY (#1270) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Google is kidobja általában "pontos felhasználónév prohardver" kombóval keresve.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1272) VinoRosso


VinoRosso
veterán

:R

(#1273) JUST_THEKING


JUST_THEKING
újonc

Sziasztok! Az lenne a problámám, hogy a Gépem lekapcsol játékok közben...de csak akkor! Alap tápot (410W) -ost lecseréltem egy HKC Power 550Wsra! vissza raktam a gyárit de akkor is lekapcsol. (váltottam konektor is meg hosszabítot is) :))

Mi a teendő? NAGYON FONTOS LENNE, 1 HÓNAPJA KEZDTE EL EZT CSINÁLNI. :W :(( :(( :((

(#1274) Winner_hun válasza JUST_THEKING (#1273) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt kérdezd meg:

Nem indul és mi a baja a gépemnek topik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1275) EmberXY válasza JUST_THEKING (#1273) üzenetére


EmberXY
addikt

Talán próbáld meg itt feltenni, nagyobb eséllyel kapsz érdemi választ.

Up the Irons!

(#1276) novarobot


novarobot
újonc

Sziasztok!

4 éve léptem be utoljára a PH -ra (sosem voltam valami aktív :(( ) így elfelejtettem a jelszavamat.

A probléma hogy az akkor azonosítómhoz megadott e-mail cím már nem létezik (de még emlékszem rá).

Érdeklődnék hogy van esélyem visszaszerezni az akkori azonosítómat, és kinek kellene írnom :F

jbalint

(#1277) Bjørgersson válasza novarobot (#1276) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kalandort keresd meg. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1278) oriic válasza novarobot (#1276) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem létezik az akkori azonosítód, akkor még tippre megpróbálhatod újra ugyanazt az emailt beregisztrálni, majd belépni ide és új mailt megadni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1279) Valaki87


Valaki87
senior tag

Üdv

Nem vagyok kezdő egyáltalán de szeretném megkérdezni, hogy merre vannak közösségi topic-oc, ahol tudok csevegni és nem a "szakmai" hsz-t növeli hanem a közösségit.... logout.hu - itt be-be néztem egy-egy topicba de ugyanúgy a "szakmai" hsz gyűlt .... :U

(#1280) Winner_hun válasza Valaki87 (#1279) üzenetére


Winner_hun
félisten

Többek között itt. Bővebben: [KLIKK]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1281) Valaki87 válasza Winner_hun (#1280) üzenetére


Valaki87
senior tag

:R

(#1282) b5500


b5500
újonc

kineztem hogy milyen tabletet szeretnek ,de nem tom hogy melyik a megbizhato.uais sok=) rosz krtikat kap
szal kerek segitseget
arban ugy :40-60 eft ra gondottam
es inkabb a nagy kijelzoju

(#1283) Dluinet válasza b5500 (#1282) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt kérdezz

Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1284) b5500 válasza Dluinet (#1283) üzenetére


b5500
újonc

ok mr dluinet :) köszi

ezt vagom h milyen tabletek vanak
de a fesorottak mind +bizhatok =) akar 1 fujitott is pldaul ?
mert 10 colosra utaznek és olvastam rosz komenteket !!
szal ,melyik a tuti jo vásár lészi ?

(#1285) Dluinet válasza b5500 (#1284) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezt a kérdést az én általam javasolt topikban tedd fel, ott hozzáértők készséggel válaszolnak neked

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1286) Excallibur


Excallibur
újonc

Sziasztok !
Segítséget kérek nyomtató vásárlásához . Otthoni használatra kellene , színes nyomtatásra, scennelésre, és olcsó festékpatronnal működjön. Válaszaitokat várom ! :)

(#1287) Dluinet válasza Excallibur (#1286) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Milyen nyomtatót vegyek? topikikban tedd fel a kérdésed

én fekete-fehér lézert ajánlanlék

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1288) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Rövid kérdésem lenne:
Ha szerkesztési idő után törlöm a privát üzenetet azt megkapja a címzett? (Ha még nem olvasta el).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1289) EmberXY válasza NandorHUN (#1288) üzenetére


EmberXY
addikt

Ahogy elküldted, és nincs hibaüzenet, onnantól kezdve megkapta (szerkesztve vagy anélkül, természetesen a szabályok szerint), a törléssel csak nálad törlődik, nála ugyanúgy megmarad, erre a nyakamat tenném. (Szerintem egyébként a törlés mint olyan, valójában csak elrejtést jelent, mint a kommenteknél, ténylegesen nem hiszem, hogy törlődik az adatbázisból).

Up the Irons!

(#1290) Lauda válasza NandorHUN (#1288) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, megkapja! A premium userek addig tudjak szerkeszteni, mig a cimzett el nem olvassa, igy ha meggondolod magad, kitorlod a tartalmat es beirod, hogy sorry, teves. Nem premium user csak a szerkesztesi ido lejartaig tudja szerkeszteni, utana mar nem.

Te csak a sajat fiokodban tusz torolgetni, masnal nem.

[ Szerkesztve ]

(#1291) NandorHUN válasza Lauda (#1290) üzenetére


NandorHUN
addikt

Értem, köszönöm:)
Tehát ha szerkesztési időn belül törlöm akkor is csak magamnál törlődik?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1292) Lauda válasza NandorHUN (#1291) üzenetére


Lauda
félisten

Igen! Te csak a tartalmat tudod megvaltoztatni a szerkesztessel. Az elkuldott uzenetet nem tudod semmisse tenni, mert csak magadnal tudod kitorolni, a cimzettnel nem. Szivesen!

(#1293) NandorHUN válasza Lauda (#1292) üzenetére


NandorHUN
addikt

Köszönöm :R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1294) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Nem lehet beállítani valahol azt, hogy ha válaszolnak egy bejegyzésemre,hozzászólásomra, akkor az mondjuk privát üzenet módjára, vagy bárhogyan jelezzen, akár e-mail formájában?
Sokszor van az, hogy egy ideig nem látogatom a fórumokat és nem tudom, hogy válaszoltak-e nekem, vagy megemlítettek-e hozzászólásokban.

(#1295) Winner_hun válasza huan (#1294) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nincs ilyen, csak topikra lehet értesítést kérni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1296) Lauda válasza huan (#1294) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Annyit tehetsz ezugyben, hogy hasznalod a reszletes keresoben megtalalhato, szures megvalaszolt felhasznalo szerint opciot. Oda beirod a nicked es kidobja a kereso, ha neked valaszolt valaki. Ezen kivult csak siman a nickedet is ird be a keresoablakba, mert igy olyankor is megtalalod a valaszt, ha tobb embernek cimez hozzaszolast valaki egy hozzaszolasban es te is koztuk vagy.

(#1297) huan válasza Lauda (#1296) üzenetére


huan
őstag

:Y :R

(#1298) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Az adatlapomon írnám át a konfigomat (VGA), rövidebb az új szöveg, de mégis mindig ezt írja ki:
"Valami értéke túl hosszú", és nem engedi a változtatást.

Hol lehet a gond?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#1299) EmberXY válasza AxBattler (#1298) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha a böngészőben cookie/cache törlés után sem jó, és szerinted mindent jól csinálsz, akkor érdemes lehet itt is érdeklődni. (Esetleg felesleges szóközök nem maradtak véletlenül a szövegben?)

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1300) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

véletlenül letiltottam egy felhasználót a privátoknál. Hogyan tudom újra engedélyezni ?

szerk: megtaláltam

[ Szerkesztve ]

(#1301) Lauda válasza VinoRosso (#1300) üzenetére


Lauda
félisten

Szia! A privat lista vegen megtalalod a letiltott usert, ott tudod engedelyezni ujra.

(#1302) #56751104


#56751104
törölt tag

Szeretném törölni a profilomat. Tudtok segíteni? Köszöntem!

(#1303) #99546112


#99546112
törölt tag

Hali!

Profilnevet nem lehet változtatni esetleg? Újat nem szívesen csinálnék, mert régóta vagyok már fent.

(#1304) EmberXY válasza #56751104 (#1302) üzenetére


EmberXY
addikt

Jobb oldalt fent a neved alatt az "adataim" menüpontra kattintva legalul találod a törlési procedúrát.

Noá: Ilyen lehetőség hamarosan lesz, de jelenleg még nincs.

Up the Irons!

(#1305) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi!

(#1306) #56751104 válasza EmberXY (#1304) üzenetére


#56751104
törölt tag

Köszönöm, vaksi voltam. :))

(#1307) kalifa777


kalifa777
tag

Sziasztok!

A büntetések fel vannak sorolva valahol?
(Már kétszer ki lettem rövidebb időre tiltva de nem szeretném ha örökre
kitiltanának)

(#1308) Dluinet válasza kalifa777 (#1307) üzenetére


Dluinet
nagyúr

előtte figyelmeztetnek, hogy legközelebb kitiltás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1309) kalifa777 válasza Dluinet (#1308) üzenetére


kalifa777
tag

Köszi.

(#1310) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Régen volt a lapcsaládnak egy különálló digifotós lapja, esetleg tudja valaki mi volt a neve, mielőtt a PH-ba integrálták?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1311) Dluinet válasza t72killer (#1310) üzenetére


Dluinet
nagyúr

asszem Digicam

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1312) Ndruu válasza t72killer (#1310) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

fototrend

Harrrr!!!!

(#1313) t72killer válasza Ndruu (#1312) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azaz, köszi:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1314) foresz


foresz
tag

Hogyan tudok Linket bemásolni, hogy rákattintva megnyissa azt?

(#1315) foresz


foresz
tag

Á, megtaláltam bocsi.

(#1316) gyimger


gyimger
őstag

Hali! Ha létrehozok egy új témát, akkor annak írhatok összefoglalót? Vagy csak az első hozzászólást, viszont ezt később szerkeszthetem-e, ha változások vannak a játékban? Köszi! :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1317) Bjørgersson válasza gyimger (#1316) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak első hozzászólást, azt is 15 perced van szerkeszteni, ha az elküldéstől számított öt percen belül elkezded szerkeszteni. Ha topikgazda vagy, akkor tudod az összefoglalót szerkeszteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1318) Lacc


Lacc
aktív tag

Sziasztok!

Mit jelent az utolsó feltűnés a felhasználó adatlapjának az Aktivitás résznél? :R

(#1319) Bjørgersson válasza Lacc (#1318) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bejelentkezés nélküli utolsó oldallátogatás időpontja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1320) Lacc válasza Bjørgersson (#1319) üzenetére


Lacc
aktív tag

Aha. Ez úgy valósul meg, hogy a prohardver.hu menti az IP címet, vagy cookie-ban lévő adatok alapján azonosítja a felhasználót?

(#1321) Bjørgersson válasza Lacc (#1320) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Cookiek alapján. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1322) pointer1252


pointer1252
újonc

Az évek óta használt fiókom belépési e-mail címét és jelszavát is módosítottam, de véletlenül ...@gmail.com helyett ...@gmail.comx- címet adtam meg és most nem tudok belépni.Utána sajnos rányomtam a jelszópótlásra is, de mivel ez egy nem létező email-címre ment, nem tudom megnézni. Ha van lehetőség törölni a belépési e-mail címem végéről az X-et ,akkor talán jelszópótlás után be tudnék lépni.

Kihez fordulhatok ilyenkor?

Volt jó néhány pozitív értékelésem és ezt most nem szeretném veszni hagyni.

A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1323) Bjørgersson válasza pointer1252 (#1322) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kalandort keresd meg privátban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1324) pointer1252 válasza Bjørgersson (#1323) üzenetére


pointer1252
újonc

köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.