Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

szepjonapot minden kedvesnek..
a topikot azzal a cellal nyitottam, hogy a programok, driverek uj verzioi megtalalhatok legyenek egy helyen.. tudom, hogy a legtobb felhasznalo programnak es drivernek megvan a sajat topikja, de itt nem arrol van szo, hogy ki is targyaljuk oket.. szigoruan probaljuk meg arra szoritkozni, hogy csak a programok, driverek letoltesi cime(i)t linkeljuk.. a program kivesezesere ott a topikja, vagy ha nincs, akkor inditani kell egyet.. nincs szukseg olyan hozzaszolasokra, hogy ''ez a program milyen szar'', vagy ''jo ez az uj, driver.....''
off-ba lehet irni, hogy nem mukodik a link, vagy esetleg valaki tegye ki az uj verziot egy szerverre, mert lassu a link..
koszonom ;)

Play nice!

(#2) westlake


westlake
félisten

kezdesnek nehany uj verzson:
SpeedFan 4.32 -Beta 4- [link]
X-Fi Driver with OpenAL 2.09.0007 [link]
Windows Live Messenger 8.1.0106.00 Hun -Beta- [link]
Windows Media Player 11 Final x86 [link]
Windows Media Player 11 Final x64 [link]
Realtek AC97 Driver 3.94 [link]
Kaspersky Anti-Virus 6.0.1.409 -Beta- [link]
Kaspersky Internet Security 6.0.1.409 -Beta-
[link]



[Szerkesztve]

Play nice!

(#3) Shim válasza westlake (#2) üzenetére


Shim
őstag

nem is tudtam, hogy új x68-as win jelent meg :P

Amúgy a topiknak így mi értelme lenne?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4) Racecam válasza Shim (#3) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én sem látom az értelmét, de már javítottam. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5) westlake válasza Shim (#3) üzenetére


westlake
félisten

sajnalom, ha szamodra nem egyertelmu az elso hozzaszolasbol
modjuk en azt nem ertem, hogy esetedben hogy kell ertelmezni a mondatodban az ''igy'' szot
#4: mondjuk, ha valaki az uj programok kozott szeret csemegezni :U

[Szerkesztve]

Play nice!

(#6) Racecam válasza westlake (#5) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jó, de ha én keresem egy programnak a legújabb verzióját akkor azt a program saját oldalán teszem, és nem jövök ide keresgélni, ahol nem is biztos, hogy a legújabbat találom meg, mert még senki sem linkelte be. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7) westlake válasza Racecam (#6) üzenetére


westlake
félisten

oke, akkor te biztosas nem fogod a topikot latogatni.. es? nem ertem, hogy ezt miert kell mindenki orrara kotni.. ha valaki szamara szuksegetelen a topik, akkor nem jon ide.. egyszeru.. vagy most te az osszes ph!-s forumozo velemenyet tolmacsolod? :U

Play nice!

(#8) Shim válasza westlake (#5) üzenetére


Shim
őstag

így, ilyen formában, jelenlegi állapotában, stb ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#9) westlake válasza Shim (#8) üzenetére


westlake
félisten

na, akkor offoljuk ugyesen tovabbra is.. magyarazd el, hogy milyen formaban, vagy milyen allapotban lenne akkor ertelme..

Play nice!

(#10) Protezis válasza Racecam (#6) üzenetére


Protezis
őstag

Szerintem jo otlet, ugyanis itt lehetne ertesulni, ha valamibol kijott egy uj verzio.
Neha benezek, es lathatom, ha kijott egy altalam is hasznalt program uj verzioja (amirol egyebkent lehet nem tudnek, mert amugy nem keresnem)

Mondjuk ehhez egy RSS hírcsatorna is jo lenne, de ez mar mas dolog...

(#11) Racecam válasza westlake (#9) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem nagyon értem, hogy miért kötözködsz, úgy látszik ez Nálad hozzátartozik a kommunikációhoz. :U
A saját véleményemet mondtam el, azt hiszem ezzel semmi gond nincs.
Egyelőre a topicot nem zártam, úgyhogy semmi értelme a reklamációdnak.

Protezis: És ezt hogyan? Átnyálazod a topicot, hogy beírta-e valaki? És ha nem? Akkor nem jött ki új verzió, vagy csak nem írta be senki? Akkor már nem egyszerűbb a program honlapján megnézned, annál autentikusabb forrást úgysem találsz.

De tudjátok mit, felőlem maradhat, meglátjuk mi lesz vele. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12) Shim válasza westlake (#9) üzenetére


Shim
őstag

Őszintén szólva semmilyen formában nem látom értelmét. Ahogy Racecam is említette, ha vmiből új verziót szeretnék beszerezni, akkor felkeresem a honlapját, esetleg a topicját. Végigolvasni egy több száz hozzászólásos topicot, amiben a programok 75%-át nagy valószínűséggel nem is használom, kissé esetlennek találom. Kicsit sok program van a világon ahhoz, hogy egy topicba sűrítsük. Erre már különben is megoldást nyújtanak a különböző rendszerező oldalak, pl. download.com, szoftverbazis, stb.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#13) westlake válasza Racecam (#11) üzenetére


westlake
félisten

ugyanannyira kotozkodom, mint te.. lehet neked is hozzatartozik a kommunikaciodhoz..
a forum alapszabalyzataba nem utkozik a topik es meg nincs ehhez hasonlo sem.. igy azon kivul, hogy elmondod a velemenyedet, nem kell vele foglalkozni (foleg akkor, ha nem is latod ertelmet) tobbek kozott azt sem ertem, hogy miert kell reszletezni azt, hogy te hogy szoktal uj verziokat keresni.. lehet, hogy a forumozok 90%-a nem ugy csinalja..

#12: ..ha semmilyen formaban nem latod ertelmet, akkor miert irtad nehany percel ezelott a #8-as hozzaszolasodat? en is szeretem amikor az ember a ''levegobe'' beszel.. ahogy fless alairasaban is van/volt: ''fikazni konnyu, alkotni nehez''.. ha nem tetszik, akkor nem kell hasznalni.. egy ertelmetlen topik meg ugyis eltunik a melyben.. nemde?

koszonom az ''ertekes'', epito jellegu hozzaszolasokat, de ha nem nagy baj, akkor en folytatnam tovabb a topikot :U

[Szerkesztve]

Play nice!

(#14) finest válasza Shim (#12) üzenetére


finest
őstag

Szegény Westlake, itt anyázzátok, elég lett volna annyit írni, h nincs értelme a topiknak. Mit kell ezt fokozni?
Amúgy én is csak a driver topiknak látnám értelmét, ahol adott esetben lennének, akik jó linkeket ajánlanak egy-egy ritkább hardverre stb. Nem tartom annyira rossz ötletnek. Sokan izgulnak a driverekre. - Többe közt lusta újoncok, noobok, űberokos szenyórák és szenyórok gyűjtögethetnék a hsz-eket itt. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15) Shim válasza finest (#14) üzenetére


Shim
őstag

Ki anyáz, kit? Valamit nagyon félrenézhettél.

westlake:
A nyolcasra reagálva: akkor még nem gondoltam át, milyen formában látnám értelmét. A 12-esben következett a kifejtés, aminek a következtetése (számomra) a semmilyen forma lett. Kíváncsi vagyok azért, hátha átalakul valamilyen életképes formába, sokszor voltak már jó ötletekkel megváltoztatott topicok. Sok sikert azért, én elbúcsúzom, látom pár embernek nem tiszta a vita fogalma.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#16) lapa


lapa
veterán

http://www.driverpacks.net [link]

(#17) westlake


westlake
félisten

Internet Download Accelerator 5.1.1.1045 -Beta-
[link]
EVEREST Ultimate Edition v3.51.775 -Beta-
[link]

[Szerkesztve]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.