Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Godspeed


Godspeed
tag

Nem reg 2.4B-met lecsereltem egy 3.06B Gianni-fele EE-re :DDD (hir szerint ritka peldany, mivel 533-mal nem igen keszultek EE-re). A csere utan elso par napja meg jol ment, minden teszt stimmel, de masodik hetre elojott egy erdekesseg. Az egeret XP betoltesnel mozgatni kell, kulonben lefagy, billentyuzettel egyutt! :(((

Wireless Logitech-et hasznalok, radios, eddig mindig tokeletesen mukodott. Procit akar tuniggal, akar anelkul mindig ez van most. Tud vki segiteni vagy otlet? Elore is koszonom! :)

(gepemet megtalaljatok a leirasnal)

Szerk.: Ja, egyben volt egy VGA es Proc.huto csere is, de mivel VGA is Asus, huto pedig 7000A-Cu, minden hom. stimmel, gondolom nem ezzel lehet a gond.

[Szerkesztve]

(#2) Tithian válasza Godspeed (#1) üzenetére


Tithian
őstag

Rá van nyomva a tápcsatlakozó rendesen az alaplapra?
Bill, egér csatlakozók rendben vannak?

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3) twollah válasza Godspeed (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Billentyuzet, eger driver leszed, es ujra felrak?

Probaltad mar mas billentyuzettel, es egerrel is?

(#4) Godspeed válasza Tithian (#2) üzenetére


Godspeed
tag

Minden rendben, ez nem olyan, hogy be kell rugni a gephazba, hogy beinduljon :DD

(#5) Godspeed válasza twollah (#3) üzenetére


Godspeed
tag

Nem probaltam meg egyiket sem, mert picit logikatlannak tunik, processzor cserevel megvaltozik a eger, billentyuzet drivere?

(#6) Fercsa


Fercsa
senior tag

ha nagyon unatkozol rakd fel ujra az Xpt
egyebkent a 2.4es HTs volt? mert ha nem valszeg azert csinalja..

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#7) Fercsa


Fercsa
senior tag

kapcsold ki a HTt a biosban es nezd meg ugy is fagy-e

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#8) Godspeed


Godspeed
tag

Huh, most inditottam ujra, es egy kis turelmes varalkozassal megtalaltam a hibaforrast: Norton AntiVirus 2003 volt a hunyo!

Ugyanis nem egyszeru lefagyas. Miutan beleptem az XP-be, egeret megmozgattam picit, elmentem, visszajove ''lefagyott'', huzom az egeret, nem reagal, elmentem megint, visszajove csodalkozva latom h a patkany nem az eredetileg lefagyasztott helyen van! Crtl+Alt+Del, Task, rovid varakozassal megjelent, es 100% processzor terheles mellett HT-val!

A processzoridot felhasznalo program pedig: CCEVTMGR.EXE

C:Program FilesCommon FilesSymantec SharedCCEVTMGR.EXE

Felhasznalo: System, rogton ki is probalom iktatni, XP nem ajanlja, de megis megtettem ... csodak csodajara mar nem fagy tovabb :DD (a 100%-os terheles valos volt, Asus Probe-ban valoban felment a procok hom.je)

Ezutan mentest keszitettem a file-rol, es azt a helyerol kitoroltem, marmint az elozot. (Gondolkodva csoppet meresz varalkozas egy System altal kezelt file-t nem hogy kikapcsolni, hanem kitorolni azt ... huh, de azert is belementem)

Na utana jott a reset, de kilepes kozben lefagyott, most tenylegesen. Reset gombbal.... wait, WinXP betolt, es minden stimmel, csak nem latom a NAV-ot :DDD haha, gondolom ez a progi felelos a NAV letezeseert. Semmi gond, mentest visszamasoltam helyere, ujabb Reset... Most mar NAV-ot is latom, csak nem tudom, hogy ezek utan le fog-e fagyni ...

Egyelore ennyi a fejlemeny, ajanlom azoknak (olvastam mostanabban egy ket hasonlo esetet), akik ugyanezzel a 100%-os terhelesi problemaval kuzkodik, keresen vmi hasonlo okot ra, szerintem nagy valoszinuseggel meg fogja talalni!

Tovabbra is varom az otleteket kijavitasara, esetleg hozzaszolas :DD Koszonom!

(#9) Godspeed válasza Fercsa (#7) üzenetére


Godspeed
tag

Jo otlet :) megnezem majd ...
XP toltelekhez viszont nincsen sajnos most se kedvem, idom, tehat storno.

(#10) Godspeed válasza Fercsa (#7) üzenetére


Godspeed
tag

Na, most kiprobaltam, NEM fagyott :DD
Viszont kene a HT :(

(#11) Fercsa válasza Godspeed (#10) üzenetére


Fercsa
senior tag

sajnos az XP kényes a HT-ra..
orulok h jo lett:)

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#12) Godspeed válasza Fercsa (#11) üzenetére


Godspeed
tag

akko milyen OS nem kenyes a HT-ra? :DD

(#13) Csepy


Csepy
senior tag

Ami még nem ismeri a multiprocessingot, mert az a HT-ra nem hogy kényes, hanem el sem indul rajta! :)

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#14) Csepy


Csepy
senior tag

Amúgy ajánlom a NAV helyett a PC Cilin 2002-t. A legjobb!

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#15) Godspeed válasza Csepy (#14) üzenetére


Godspeed
tag

Valami teszt azt bizonyitja? :DDD Mert nagyon nagyon nagyon sokan hasznalnak Norton-t, csak azert :)

(#16) Godspeed válasza Csepy (#13) üzenetére


Godspeed
tag

Peldaul?

(#17) Fercsa válasza Godspeed (#16) üzenetére


Fercsa
senior tag

98:DDD

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#18) Godspeed válasza Fercsa (#17) üzenetére


Godspeed
tag

downgradeot most ma' csak nem csinalom :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.