Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Probléma, de mitől? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yenkee


yenkee
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a gépem, aminek a konfigja a következő:
ABIT SL6
PIII 700
ElSA Gfs2
512 Sdram
elindítás után a windows felállása után azonnal ujraindul és ezt még néhányszor (nem határolható be pontosan 1-5 között) újraindul és esetlegesen még használat közben is előfordul 1-2szer, de ez már nem olyan gyakori...

Kérdésem lenne: mi lehet a hiba oka, esetlegesen honnan származhat és hol lehet javítani

(#2) Sidaries válasza yenkee (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Milyen oprendszer? ha Xp akkor veheted úgy, hogy kékhalált kaptál.
tuningolod? Eressz neki egy memtestet. Szerintem hibázik a memória.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) Pacák válasza yenkee (#1) üzenetére


Pacák
senior tag

Első körben szemrevételezd az alaplap kondijait a procifoglalat környékén, HA púposak, akkor megtaláltad a bűnösöket.. ezenkívül biztos kapsz pár hasznos ötletet - csak győzd végigolvasni.. :)

Nuclear launch detected

(#4) yenkee


yenkee
csendes tag

Az oprendszerem: winme, és tuningolva ment a proci 933-on

(#5) Vaze


Vaze
őstag

Namost nekemisvolt hasonlohibam win98 alat!
en ujraraktam a wint es megneztem a Biost hatha ottisgazvan de a Biosban nemvolt semmi gaz szal win 98 ujrarak es gep megy semmi gaz!
De lehet nalad nem ugyanaz lesz a gaz!!
miotavan fent a win?es milyen win van fent?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#6) Sidaries válasza Vaze (#5) üzenetére


Sidaries
őstag

Vedd vissza. Úgy is csinálja?

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#7) guess.who válasza yenkee (#1) üzenetére


guess.who
senior tag

Nézz szét ezekben a topicokban, majdnem biztos, hogy a kondikkal lesz a gond:
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=9028[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=9426[/L]

(#8) yenkee


yenkee
csendes tag

a winme-t újraraktam és természetesen visszavettem mindent, de szintén fennállt a probléma

(#9) up válasza guess.who (#7) üzenetére


up
senior tag

Itt lesz az igazság...
És légyszi légy informatívabb a topic címében legközelebb (pl: újraindul a gépem)! Van, aki tényleg segíteni akar, de így minden ''Segítsetek má!!!'' vagy ''szarakodik a gépem'' topicot végig kell olvasni, és bele lehet unni, mert csomó olyan van, amihez hozzá se szagolok... köszi

(#10) rzoli


rzoli
senior tag

Mintha hidegen nem nagyon akarna menni a kis drága. Próbáld ki, hogy hidegen indítod, de a boot elött pause-zal leállítod vagy 2 percre. Ha utánna indul, akkor valószínüleg hardverhiba. (A mellettem ülő kolléga gépében így halt meg lassan az alaplap.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#11) guess.who válasza up (#9) üzenetére


guess.who
senior tag

Én legyek informatívabb a topic címében? :DDD

(#12) yenkee


yenkee
csendes tag

Lehet, hogy igaza van x-nek, hogy lehetebb volna informatívabb is, de majd legközelebb jobban figyelek

(#13) yenkee


yenkee
csendes tag

kiprobáltam, hogy hideg elindítás után a bútolást leállítom és várok 5 percet, majd elindítom és feláll a gép és ezután semmi hiba nincs: tehát a hibák csak hideg indítás után állnak fenn

(#14) yenkee


yenkee
csendes tag

Tud valaki segíteni alaplap javítás ügyben? Hol lehet ABIT alaplapot javítattni és legfőképpen mennyiért?

(#15) yenkee


yenkee
csendes tag

Tud valaki segíteni alaplap javítás ügyben? Hol lehet ABIT alaplapot javítattni és legfőképpen mennyiért?

(#16) Polesz válasza yenkee (#15) üzenetére


Polesz
addikt

A Coomp-ker és a Mycom nagykereskedések szervizelik a lapokat. A szervizbe mint földi halandó is beléphetsz. :))

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#17) MaUser válasza yenkee (#15) üzenetére


MaUser
addikt

Két helyet tudok javasolni:
- Hívd fel Oldman-t (www.oldman.ini.hu)
- Zugloi Mistral-ban valószínüleg tudnak adni címet, mert én is ott kaptam anno.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#18) localhost válasza yenkee (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Garancia időn túli meghibásodás esetén, szervizünk a termékekhez alkatrészt biztosít.
A vevő kérésére a hibás terméket szervizünk bruttó 4 000 Forintért javítja.

www.mycom.hu

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Probléma, de mitől? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.