Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#812) cascada


cascada
senior tag

sziasztok!

remélem tudtok segiteni :)
Az lenne a gondom, hogy betettem egy DVD-t az irómba: PLEXTOR PX-740A /BSRB Firm/ és Total Commanderben felmásoltam a lemez tartalmát, aztán vettem volna ki a lemezt, megnyomtam az irón a kiadás gombot, a zöld LED kialudt, de a lemezt nem adta ki. A Tálca nem nyilt ki. Restartoltam, lehuztam a tápkábelt, ujra rátettem, semmi. A Windows ban látta a lemezt restart után és világitott is a LED de amint megnyomtam a Kidás gombot, a LED ujra kialudt és nem csinált semmit. Kikapcsolt állapotban azzal kis fém pálcikával ki tudtam szedni a lemezt, kihuztam a tálcát, majd visszatoltam még kikapcsolt állapotban.

Az a gondom most, hogy a tálca igaz most már kinyilik de valamiért marha gyorsan :F
Előtte nem ilyen gyorsan nyilt ki. Most meg annyira gyorsan nyitja ki a tálcát meg húzza vissza, hogy majd kiesik az egész :F

Nem tudja valaki, hogy miért lett ennyire gyors? Kicsit zavaró :S lehet hogy rosszul csináltam valamit? És nem lett volna szabad visszatolni a tálcát, hagyni kelett volna hogy ő húzza vissza magától bekapcsolásnál?

Köszi szépen a válaszókat előre is! :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.