Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6147) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Van a gépemben egy DVD író (W7 szerint Optiarc AD-7240S). Olyan problémám lenne vele, hogy az utóbbi időben egyre több lemezt ront el (sima DVDket). Illetve az utolsó 3 már nem is sikerült, a legutolsónál egy általam készített filmet akartam kiírni, ami a gépen tökéletesen megy. Az írás végigment, de hallottam, hogy a vége felé hullámzott a lemez sebessége (majd egy centi hiányzik is a lemezből, pedig közel tele kéne lennie). A lemezt visszaolvassa, viszont a film végére kattintva lefagy a lejátszó.

Amit még észrevettem, hogy ha sokáig van bekapcsolva a gépem, akkor egy idő után eltűnik a meghajtó az eszközkezelőből, továbbá volt olyan is, hogy bootoláskor eltűnt a listából (amikor az ahci résznél felsorolja az SSDt a HDDt). Az alaplap se mai csirke, egy asrock A770DE.

Szerintetek mi lehet a hiba? Pakolászva, költöztetve nem volt a gép, csak időközönként kitakarítva.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.