Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6079) zsolt200


zsolt200
tag

Üdv! Van egy LITE-ON COMBO SOHC-4836V dvd olvasó/cd író a gépemben, korábban olyan problémám volt vele hogy nem nyílt ki, gomb lenyomáskor a meghajtó, illetve a windowban kiadásgombra kattintva sem, úgy oldottam meg hogy van elől egy lyuk ott benyomtam tűvel és kinyílt aztán olvasott(igaz elég lassan). Egy jó ideje már nem használtam de most elég lassú a netem és nem akartam töltögetni és pont meg is volt egy játék így felakartam telepíteni, szokásos módon kinyitottam de már a lemezt nem látta illetve ha rákattintottam ez a hibaüzenet fogadott:[link]. Oké mondom biztos valami illesztőprogram akkor a baja. Letöröltem a gyárit, felkerestem a hivatalos oldalát feltelepítettem, újraindítottam, mostmár kinyílik rendesen(bár ez még csak pár perc működés után, később lehet még visszjön ez a gond is) de még mindig nem olvas semmit, a hibaüzenet pedig ugyan az.

Mi lehet a baj? Tönkrement volna? Még annyit hozzátennék hogy volt ez előtt a gép előtt egy másik gépem abban egy lg dvd író volt évekig jó volt, rákötöttem ugyan arra a kábelre egy 300gb-os ata winyót, ment tovább hónapokig azt egyszer csak előjöttek ugyanezek a problémák. Fogtam kidobtam. Megvettem ezt a gépet. Áttettem ugyan azt a 300gb-ost winchestert és mosti tt tartok. Lehet köze a hdd-nek hozzá?

Szerk: Remélem érthetően fogalmaztam, próbáltam minden infót megadni.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.