Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5660) Dhanten


Dhanten
csendes tag

Halihó mindenki!
Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy nem tudok DVD, se CD lemezeket írni. WIN7 op. rendszer újratelepítés után minden jó, minden happy, de ahogy írom a lemezeket folyamatosan romlik. Nem tudja megírni. Újratelepítés után megint minden jó. Először csak az egyik típust, utána a másikat, és így tovább felejti el. Jelenleg ott tartok, hogy DL lemezeket az 1. írási réteg után rontja el. Eleinte csak lezárni nem tudta őket, most már el sem kezdi írni a sima lemezeket. próbáltam maxell, verba, philips lemezeket is. Az Író egy MSI 630 X laptoban van. Vittem vissza gariba, azt monták hogy az író jó, gép jó, rendszer jó, mégsem tudok írni. WIN vista alatt, 9-es néróval jó volt. WIN 7 és 10-es néróval van gubanc. Tettem fel régebbi nérót (10-es után), ugyan az a baki. Ashampo-val sem működik. Egyik ismerősöm azt monta, a WIN-be kell valamit állítani, de hogy mit, nem tudta. Esetleg egy DLL fájlt kell újra rakni. Van linux is a gépen, azzal 1 rétegű lemezeket tudok írni, DL-t szerintem a progi nem tudja (linuxhoz analfabéta vok).
Segítséget előre is köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.