Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#551) Dilikutya válasza PPeter (#550) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kívánom kétségbe vonni a szakmai hozzáértésedet, de nem hiszem, hogy minden ír/nem ír problémára az a megoldás, hogy törölni kell az Alcohol-t. Nem régen volt gondom nekem is, és az első reakciódból azt szűrtem le, hogy hülye láma vagyok, aki még az Alcoholt is elkúrja, ami alapbeállításokkal megy már évek óta hibátlanul :U
Közben rájöttem a problémámra. Amikor a gondok jelentkeztek, én sosem egy új összeállítást akartam felírni, hanem egy elmentettet, amit valami okból félretettem későbbre anno. Mikor ezt akartam újraírhatóra kiírni, akkor panaszkodott, hogy a lemez tele van. Akkor kezdtem el ezen gondolkodni, mikor próbaképpen egy másik lemezt is ki akartam próbálni, amit benéztem épp, mert csak annyit néztem rajta, hogy pluszos, amiből arra gondoltam, hogy DVDRW. Nem az volt, paff, viszont elkezdte megírni. Ekkor már kezdtem sejteni, hogy talán mégsincs akkora gáz, gyorsan RW-re új összeállítást is elkezdtem írni, és ment csont nélkül. Kicsi amatőrség van a dologban, hogy korábban nem jutott eszembe. Hogy a gondot a mentett összeállítás miért okozta, nem tudom, mivel az írási beállítások teljesen azonosak minden újnál. Viszont, mint így kiderült, nem én vagyok a hülye user, aki nem tudja kezelni az abszolút egyszerű Alcoholt, és az is világos számomra, hogy nem csak ez okozhat gubancot. Értékelem a segítőkészséged, de talán neked sem kéne reflexből mindenkit ezzel kioktatni, hogy olvasson már vissza 3 hozzászólást, mert már ezerszer elmondták, hogy Alcohol...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.