Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4048) Gabesz357


Gabesz357
csendes tag

Légyszi erre is válaszoljatok már -----> Sziasztok. Lenne egy olyan problémám hogy nem működik jól a DVD íróm. Eddig Vista alatt annyi baja volt hogy néha nem olvasott be 1-2 írt DVD-t. Most felraktam egy SP3-as XP-t és nem tudom hogy az XP miatt vagy amúgy de írt DVD-t egyáltalán nem hajlandó beolvasni :F .
Azt irja ki a tulajdonságokba hogy szabad hely 0bájt foglalt hely 0bájt :F. Mikor megvettem a gépet akkor XP volt rajta minden hiba nélkül olvasott XP alatt mindent. Kicsit több mint 3 éves a DVD író. Ez egy Optiarc DVD RW AD-7170/A típusú cucc. Másolt CD-t eredeti CD-t meg eredeti DVD-t beolvas, csak a másolt DVD-t nem de azt egyáltalán. Csak DVD-R es DVD-im vannak. Tanácstalan vagyok hogy most haldoklik a cucc vagy valami egyéb baja van. Ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban akkor segítsen legyen szíves Előre is köszi. :)

| Corsair CX400W | GIGABYTE MA770-UD3 | AMD Athlon X2 6000+ | Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 | Kingmax 1GB DDR2 + Kingston 2GB DDR2 | 1TB Samsung HD103SJ SATAII | Logitech Z-5500 | 22" LG E2240S-PN LED |

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.