Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#343) kb


kb
csendes tag

Sziasztok!
Hol is kezdjem. Volt nekem egy LG CD iro- DVD olvaso combom, ami nagyon szepen futott a hozza adott Nero 5.akarmennyivel egeszen addig, amig nem probaltam vele egy 800M-s TDK lemezt irni, amit el rontott, aztan utana sorban egy csomo rendes lemezt is. MEgirta a lemezt, de a vegen azt irta ki, hogy ''Could not perform fixation'' [ja mert angol, magyarul nemtudom milyen okorsegre forditjak] Akkor utana olvastam es frissitettem firmwaret a meghajton es attol jo is lett. Egeszen tegnap elottig, amikor megint rontott egy lemezt. Felbuzdulva tudomanyomon, megint frissitettem a firmware az LG iron, de az mar drive kereses kozben lefagyasztotta a gepet es reset utan a meghajto soha tobbet nem kelt eletre. Szervizben mikor elovettem a meghajtot azt mondtak, hogy inkabb ra se neznek, mert a munkadijbol ketto masikat vehetek. Oke, mondom igazuk van. Igy hat vettem egy Poineer 111D DVD irot. Tettem fel 7.2..7.0 Nero-t. Hat lass csodat, a vadi uj iro es a vadi uj Nero is ugyanazt irta ki: Could not perform fixation...
Ebbol gondolom, hogy akkor valsz a gepemben van a szellem. Vagy nem? Hol keressem? Amugy a DVD iro es anno a CD iro is egyedul volt masterkent a kabelen. Gepem: Abit nf7-s 2.0, Athlon-xp 2400+, 512 DDR, Samsung 200GB SATA
:F

Méé' ide rakoda sósssááát?!?!?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.