Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#160) Wicked


Wicked
csendes tag

Hi Ppeter!

Következő problémával zavarnálak:
1 hete vásároltam egy Plextor PX-755A típusú DVD írót. Nagy boldogan belepakoltam a gépembe ( jó öreg szegény ABIT ST6-os alaplap); egy PIONEER 108D helyére és jött a rémálom. Az író egyedül van IDE2-n masterként 40 eres kábelen. Jamper is master. A BIOS kereken 30 sec-ig morfondírozott, hogy milyen IDE-s eszközök is vannak a házban.(1 winyó az IDE1-en master meg az író.) Majd nagy nehezen talpraállt az op.rendszer (XP), viszont az író nem igazán akar működni. NERO 7-el írtam meg 1 Philips 8x RW-t amit ugyan megírt de visszaolvasni már nem tudta. Így jártam 4x RW Traxdata lemezzel is. A PIO-val megírt újraírható DVD-ket ugyan beolvasta de jóval lassabban mint a PIO.
2 viszonylag új alaplapba is bepakoltuk 1 ASUS AN8-asba és 1 P4-es Gigabyte-os alaplapba is, a gondok a BIOS kivételével ismétlődtek. Lassú, nem olvassa vissza a saját termékét.

A 8x-os DVD RW lemezekért vettem ezt a drága írót. (22.000,- HUF). Visszevitttem a boltba eltelt 5 nap majd hívtak, hogy nekik tökéletesen működik vigyem haza. Mit csináljak?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.