Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) lazioforever válasza Di Natale (#12) üzenetére


lazioforever
tag

PES-ben a Carrier módot a Master League jelenti. Nagy vonalakban ugyanaz, mint a FIFA (bár azzal évek óta nem volt dolgom). Elkezdheted bármelyik csapattal, és félévenként, ha jól teljesítesz, kapsz majd ajánlatokat más csapatoktól is. Edzői karriered bővülhet esetlegesen válogatott irányításával is, egyszerre irányítva a klubcsapatot, és összeállítani a neked megfelelő nemzeti csapatot. Ez kiegészül Bl és EL meccsekkel (2018-ig licencelt volt a két sorozat, nagyon nagy feelingje volt egy-egy meccsnek), és hazai kupasorozattal. Nehézségi szint szerintem nagyon jól belőhető, személyre szabható.
Én speciel jelenleg az Ajaccio-val tolom a 2. szezonomat, első év feljutása után a francia 1. osztály 11. helyén vitézkedek, mellette pedig játszom a barátságos meccseket a magyar válogatott szövetségi kapitányaként. Mindezt top playeren, ami nekem jelenleg elég nagy kihívás. :D

A jobb játékélményt úgy értsd, hogy jobban imitálja a focit a program (ez sem szimulátor!). Sokkal változatosabbak a meccsek, szinte nincs két ugyanolyan szituáció egy meccsen belül. Nem tudsz ráunni, élvezed még 1 év elteltével is. A mozgásanimáció, és az ütközési modell is jobban sikerült, mint a FIFA-ban. Nézd meg "gameplay" videókon a test-test elleni küzdelmeket, vagy a kapusmozgást, ég és föld a konkurenciához képest. A labda se úgy viselkedik, mint egy medicinlabda, nem áll bele a földbe, hanem pattan az rendesen. Életszerűbb az egész, na. :K
Egy valami van, ami engem bosszant (már a 2013-as PS2-es verzióban is így volt)_ a bíró. nagyon az ellenfélnek fúj néha, és mi olyanért is sárgát kapunk, ami a másik oldalon csak ejnye-bejnye. De aki régóta PES-ezik, tudja, hogy ez ilyen, hozzá kell szokni, hogy nem csúszkálsz csak úgy be az ellenfélre, mert jön a meglepi, nem ritkán akár piros lap is. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.