Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Citroware


Citroware
addikt

Úgy tűnik, hogy idén nagyon odatették ezt, a demó alapján zseniális a játékmenete és a látványvilág. :R
Az FPS még kicsit alacsony az átvezető videókban (PS4-en), remélhetőleg ezt kijavítják a teljes verzióra.

(#2) <Lacy85> válasza Citroware (#1) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én most töltöm. Kíváncsi vagyok rá. Ha a védőkat, kapusokat sikerült egy kicsit átdolgozni, akkor sima vétel lesz. Fifához képest nagyon gáz volt 16-ban, amit műveltek.

(#3) Citroware válasza <Lacy85> (#2) üzenetére


Citroware
addikt

Etéren sokat javult a játék. Tavaly borzasztó volt, hogy nagyon sok gól volt, szinte bárhonnan rálőve bement a kapuba, pont azt cseszték el, amiért ez a széria igazán jó volt, hogy komolyan meg kellett dolgozni egy-egy gólért, de akkor nagyobb volt az öröm.

Ezt úgy néz ki, hogy javították, és remélhetőleg most már újra egyensúlyban lesz.

(#4) <Lacy85> válasza Citroware (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Igen, tényleg jobb lett a helyzet. Letoltam vele 2-3 meccset. Az irányítás, játékmenet is csiszolva lett, ahogy nézem.
Ebben már nem csinálok fél pályás lapos indításokat, mint 16-ban. :DDD
A grafika meg....Asztak@rva. :R
Szerintem adunk neki egy esélyt.

(#5) underdark


underdark
aktív tag

hasít ez a fórum, miért nincs MO-n olyan PES fórum amiben vannak napi szinten hozzászólások?
ilyen kevesen nyomják a játékot vagy csak senki nem ír róla (nem a 17-ről)
megjelenés után egy-két napig szoktak pörögni a topikok és utána kifújt
én 2010-es rész után hagytam el a szériát, minden évben ígérnek fűt fát, tavaly anniversary kiadás, megjelenéskor no1 PES ever stb, minden gamer oldalon 80+ értékelés stb.
aztán külföldi oldalakon és ismerősökön keresztül csak rosszat hallottam róla... de jó lenne, ha több hazai játékos is értékelné vagy írna valamit, beszámolókat

demó után ismét a világ legjobb focis játékának mondják az idei részt... :))

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#6) bab1987 válasza underdark (#5) üzenetére


bab1987
tag

Örök PES rajongóként nem fűzök sok reményt az idei évadhoz sem. Lehet h a kapusokat javították, már nem lesz minden lövésből gól, de kétlem hogy egyenértékű lesz a PC-s kiadás a konzoloséval, ami nem kicsit frusztráló. Na meg az online része. Bughalmaz+ a csalókkal nem kívánnak foglalkozni.

Én lennék a legboldogabb ember h alaposan megcáfolna a játék, de hogy egy nyamvadt demot sem képesek PC-re kiadni az a vicckategória kérem szépen. Tavaly befürödtem az instant vásárlással, most várni fogok sztem pár napot/hetet.

psn:balazsb1987

(#7) underdark


underdark
aktív tag

nem próbaltam, de
livestreamek után egy forintot nem adnék ezért a játékért
árkád, gyors, ronda (PS4) mintha 10eves grafikaja lenne, de a legrosszabb hogy semmi hangulata nincs
szurke, unalmas szinek amik 2010 ota benne vannak a jatekban :S
kommentator az botranyos
atvezetok lassuak
motion blur idegesito

harom meccs alatt lattam harom potya golt

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#8) Citroware


Citroware
addikt

Mindenesetre a kritikusok egyöntetűen minden idők legjobb részének titulálták, és én is ezen a véleményen vagyok.
Mindig is FIFA-s voltam, de a demópárbajt nálam idén első alkalommal a PES nyerte egyértelműen. Lélegzetelállító a játékmenet. A teljes játék még nincs meg, de meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) bab1987 válasza Citroware (#8) üzenetére


bab1987
tag

Ezzel együtt tudok érteni, de csak a konzolos verzióra igaz. Pc magas ívről ejtve van Konamiéknál. Grafika gányul néz ki, majdnem PS2 szint.

Kapusok végre jobban védenek mint tavaly (mondjuk annál nem volt nehéz jobbat csinálni.) Játék sebessége alapból túl gyors, én visszavettem -1-re, úgy már kényelmesebb volt. Bírók még mindig kártyáznak (mindenre lap szinte) Nem becsúszó szerelést nagyon nehéz jól kivitelezni.

Online nem próbáltam, de szerintem maradtak az instabil gyenge szerverek.

psn:balazsb1987

(#10) Attila432 válasza underdark (#7) üzenetére


Attila432
tag

Pontosan ez a bajom nekem is, amit írtál. A hangulat régebben az erősségük volt, ebből mostana nem maradt semmi.

PC-s voltam tavalyig, vettem is sorban a PES-t is, de a tavalyi PC-s verzió kiverte a biztosítékot. Ettől függetlenül most box-on megnéztem a demót és egyáltalán nem tervezem a játék megvásárlását, pedig ég és föld a konzol vs. PC.

[ Szerkesztve ]

(#11) #73540608


#73540608
törölt tag

Sziasztok! Megvettem PC-re a PES 17-et, juvésként annyira nem tetszik, hogy nem kapott licencet a csapat... :( A kérdésem az lenne, hogy mikorra várható olyan patch, amely a rendes Juve címert, idei mezeket tartalmazza? Az EDIT-ben szerkesztve annyira nem igazi... Ja, és az idei hivatalos csapatkeretek gondolom megint október elején várhatóak... Köszönöm előre is az infókat!

(#12) bab1987 válasza #73540608 (#11) üzenetére


bab1987
tag

Szia! Én itt szoktam nézelődni. Hamarosan várható egy option file.

http://www.pes-patch.com/pes-2017

psn:balazsb1987

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.