Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) #93794560


#93794560
törölt tag

Indításképp az új tabletemmel, a Prestigio Multipad 4 Diamond 7079D 7.85 colos géppel kezdeném. A gépet 47000 forintért vettem. Mindenképp 4:3-as képarányú gépre volt szükségem, mert ezen áttekinthetőbbek a weboldalak. Számomra legalábbis. Több gép közül választhattam, de végül azért ennél maradtam, mert sok más, nagyobb márkájú gép nem támogatta az OTG-t. Ez viszont igen. A felbontás 1024x768 pixel, ebből is látszik, hogy nem volt igényem a Full HD felbontásra. A gép 4:3-as képarányú IPS panelje kiváló képminőséggel, pontos színekkel rendelkezik, egy korábbi tabletemmel összehasonlítva nagyságrendekkel jobb a képe. A gép nagyon masszív kis cucc, kézbe véve érezhető, hogy nagyon egyben van. Alapból Android 4.2.2-vel adták. Járt hozzá egy fekete-piros színkombinációval, illetve Prestigio márkajelzéssel ellátott bőrtok, OTG kábel, töltő, hozzá tartozó kábellel. Az akkumulátor üzemideje 5.5-6 óra között van, használattól függően.
Egyelőre még csak a legújabb AnTuTu-val teszteltem, 18688 pontot kapott a gép. Érzetre sima, gördülékeny a használata, a korábbi ASUS Memopad 7-es gépemmel összehasonlítva sokkal gyorsabbnak tűnik, amit a teszteredmények is igazoltak. Az ASUS gép AnTuTU-ban csak 7318 pontot kapott, és egy-egy weboldalnál erősen beröccent, a görgetés sem ment simán. Itt, ennél a Prestigio gépnél ezzel a problémával nem találkoztam.
Még csak két napja használom, de eddig meggyőzött. Megbízhatónak, gördülékenynek érzem a működését, a Full HD videókat könnyedén viszi. Mivel még csak két napja van nálam, teljes tesztelésre nem volt időm, de nem tudom elképzelni, hogy megbánjam a megvásárlását.

Specifikációk:

CPU: Cortex A9 Quad Core
Memória: 1GB
Tárhely: 16GB
Képernyő: 7.85 col 1024x768 IPS
Kamerák: Előlapi 0.3 MP - Hátlapi 2 MP
Wifi:802.11 b/g/n

Micro USB aljzat, OTG támogatással, MicroSD kártya aljzat max 32GB-os microSD kártyával bővíthető, hangerő fel-le, kikapcsoló gomb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.