Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez amúgy egy rohadt jó trailer. Négy nap a review embergo feloldásáig, baromi kíváncsi leszek, milyen játék lett.
Most nézem, hogy a 720p/30fps gépigény bőven a Steam Deck hardver alatt van, hajaj... :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Felesbandi válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Jon Switch kiadas is, ez megmagyarazhatja.

(#3) Bad Pritt válasza Felesbandi (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

El nem tudom képzelni, Switch-en hogy fog ez a játék zajlani. 480p, alulról súrolt 20fps?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) Felesbandi válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


Felesbandi
senior tag

A fejlesztoknek szo szerint varazsolniuk kell majd, hogy normalisan fusson rajta. :DDD

Ezert is lenne ideje egy uj Nintendo konzolnak. Ezen a ponton mar csak a Nintendo sajat fejlesztesei, indie jatekok es regi jatekok portjai fognak jonni a Switch-re ertekelheto minoseggel. Barmi uj kb kuka szintu. De orommel fogadom, ha ramcafolnak.

(#5) saelin


saelin
veterán

Nagyon jól néz ki, de én ettől függetlenül nem veszem meg day one, hanem majd az első leárazásnál. Azért vannak félelmeim.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) Scholes9 válasza saelin (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem vagy vele egyedül :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) DrDoktor válasza saelin (#5) üzenetére


DrDoktor
tag

Egyértelmű.Komplex hibák sora várható első napokban.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#8) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ez tipikusan az a játék, ami jól néz ki-és semmi több. Az arcmimika az irtó gagyi. Kviddics nincs. Az első e3-akon szebb is volt. Szerintem ez jó nagy bukta lesz.

(#9) Big_Boss válasza Montanaxy (#8) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Szerintem nem lesz bukta. HP univerzum elviszi a hátán, ahogy a SW játékokat is.

(#10) Markk420 válasza Montanaxy (#8) üzenetére


Markk420
lelkes újonc

"Szerintem ez jó nagy bukta lesz."

Azért ez kicsit erős kijelentés, főleg amekkora rajongótábor áll a játék mögött. Bár ez akár lehet a gyilkosa is, ha túl nagyok az elvárások, na majd kiderül. :DD

(#11) melega válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


melega
őstag

Én már meg is vettem.

Remélerm jó lesz.

Viszont kár előre megvenni rájöttem, mert azt írta egy cikk akik előre megvették a Last of Us part II őt azoknak törölre a rendelését a rendszer mikor leszedték a játékot ps storeból, és a pénzt visszafizették. Viszont nem vagyok benne biztos hogy mindenki visszakapta a pénzét paypallon keresztűl, vagy másként.

Legközelebb megjelenés napját megvárom, nem veszek előtte 8 hónappal játékot.

(#12) saelin válasza Big_Boss (#9) üzenetére


saelin
veterán

Biztos nem lesz bukta. Már amit eddig láttunk belőle is teljesen rendben volt. Meg azt is vegyük figyelembe hogy ilyen HP játék nem volt még soha hogy a saját kis karakteredet tudod irányítani. Meg választhatsz az iskolák között? Ilyen végképp!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Wesder válasza melega (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Kevered a szezont a fazonnal. Visszatérítést akkor adtak az előrendelőknek mikor csúsztatták a TLOU II-t. A Legacy 4 nap múlva indul, ezt már nem tolják sehova.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Big_Boss válasza saelin (#12) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ha jól tudom, február 6-án jár le az embargo.
Az első teszteket megvárom, ha nem lesz technikailag romhalmaz akkor még 6-án előrendelem a delux-ot.

(#15) sirszevenap válasza Big_Boss (#14) üzenetére


sirszevenap
őstag

Sziasztok,

Van köztetek olyan, aki Steamen vette a Digital Deluxe Editiont?
A könyvtáramban a következő látszik:

A 72h Early Access miatt választottam a Deluxe Editiont. Itt nem Február 7-et kellene látnom?

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#16) markknight


markknight
veterán

Aki ezt megveszi Switch-re, az meg is érdemli :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.