Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tottu


Tottu
senior tag

A fent említett memók közül melyik a jobb?Mind a 3db 400MHZ-s és 256MB.Tunning az nem naon számít csak hogy melyinek van a legjobb időzítése.Most nekem 256/400-s Samsung-om van de csak 333-on bírja a 2,5-3-3-6-ot.
Várom a véleményeteket!

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#2) fene_vad


fene_vad
senior tag

nekem pqi van, 400on by spd 2.5-4-4-8 asszem, de mind2 siman viszi a 2-3-3-7-et. siman alatt ugy ertem, hogy memtest es prime akarmeddig lmegy hiba nelkul, es alkalmazasokban sem volt semmi baj vele. itt olvastam a ph!-n valahol, h 240-250-ig siman lmennek, csak en inkabb szinkronban jaratom oket (2500@3200, fsb=200) www.iris.hu>>>> innen van, sulinetre

(#3) asturel válasza Tottu (#1) üzenetére


asturel
őstag

talan a samsung.. utana pqi legvegen a nanya
az lehetetlen hogy a 400-as ramod 333-on vigye a 2.5 3-3-6t nekem a 333-as ramom viszi 400-at ezekkel az idozitesekkel 333-on szerintem egy cl2.0 2-2-6 -t tuti elkell hogy vigyen

(#4) Tottu


Tottu
senior tag

Hát pedig nekem nem nagyon akart be bootilni.
Én eddig azt vettem észre mintha a PQI ramok egy kicsivel jobbak kellének a Samsung-tól.Vagy rosszúl gondolom?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#5) Tottu


Tottu
senior tag

UP!

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#6) fene_vad


fene_vad
senior tag

jol gondolod... nem veletlen agyarto elettartam garija

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.