Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Porszűrő (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) _gerisoft_


_gerisoft_
tag

Hi!

Nem tudja vki hol lehet házventihez pórszűrőt beszerezni? Biztos elhangzott már ez a kérdés és a válasz is, de nem bírtam végigböngészni az összes topic-ot...

''Két dolog biztos: a halál és az adatvesztés. Szerinted most melyik volt?''

(#2) Mosqu!to válasza _gerisoft_ (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

off
pÓrszűrő?;]
on
up

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) bLaCkDoGoNe válasza _gerisoft_ (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem egy lazább szerkezetű szövettel vagy szivaccsal házilag is megoldhatod.
Ja, és porszűrő.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) Som@


Som@
őstag

Pórszűröt sehol sem fogsz kapni. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#5) _gerisoft_ válasza Som@ (#4) üzenetére


_gerisoft_
tag

Hoppá, valóban elírtam. Ciki..
Kszönöm a javítást!

''Két dolog biztos: a halál és az adatvesztés. Szerinted most melyik volt?''

(#6) engusz válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


engusz
veterán

Én is valami szöveten gondolkodtam. De vannak ilyen spec teaszűrő kis papírtölcsérek. Eddig az tűnik a legjobbnak.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) Mosqu!to válasza _gerisoft_ (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

de még a hozzászólásodban is pórszűrőt írtál. szerintem csak szimplán rosszul tudtad, mint én a forrasztó pákát :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8) webgmaster válasza _gerisoft_ (#1) üzenetére


webgmaster
csendes tag

NEm tom engem is érdekelne mer amióta beraktam az új házventit jobban porosodik a gép.nekem az egyik boltba harisnyát ajánlottak kiváncsi vagyok milyen lehet.majd vmikor kipróbálom

(#9) jerry311 válasza _gerisoft_ (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Szerintem próbálkozz klimatechnikai boltokban, vagy valamelyik proszívó lazább szűrőjével.

(#10) modder


modder
aktív tag

forrasztó pákó :)

(#11) Mosqu!to válasza modder (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

inkább fekete dákó:DDD ilyet nyelvtanórán nem tanítottak:U

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#12) _gerisoft_


_gerisoft_
tag

Valahol olvastam valami alumínium hálóról, ami a levegőt átegngedi, de a port nem, ráadásul nem hajlik meg a légmozgás irányába.. Ilyenről nem hallottatok?

''Két dolog biztos: a halál és az adatvesztés. Szerinted most melyik volt?''

(#13) Mosqu!to válasza _gerisoft_ (#12) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nekem ami most eléggé szűr, az a chieftec házam oldalán lévő ventinek a fekete színű sűrű rácsú védője. ezt ha 2 napig nem piszkálom, akkor látványos porréteget tudok leszedni róla.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#14) jerry311 válasza Mosqu!to (#13) üzenetére


jerry311
nagyúr

ja az a rács fogja rendesen a port :))
szvsz nem kell oda speciális aluminium háló, akármilyen apró luku háló megteszi. Ha meg nem takarítod akkor az idő múlásával (ahogy eltömődik) egyre kisebb részecskéket is felfog, egyre jobban szűr :))
Igaz a kisebb résméret miatt egyre kevesebb a levegő is.

2-3 hetente amikor kitisztitom a proci hűtőbordáját látványos 3-4 °C-os csökkenés tapasztalható.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Porszűrő (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.