Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beti


beti
csendes tag

Van egy új magyar PTC oldal. Amit ajánlani szeretnék:
http://www.ponter.hu
Igen ez az én reflinkem )) //////amit töröltem
Ez nem pénzt fizet, hanem ajándékot lehet választani. Műszaki cikket, szolgáltatást. Annyira új, hogy április 1-ig előregisztráció van, mert ugye a hírdetőknek sem mindegy ( akik magyar cégek ) hogy mennyi emberhez jut el majd az infó. 3×3 as mátrixban vannak a referáltak, 7 mélységből kapod a pontokat. Sokkal többet ér egy pont, mint pl. a bux.to-nál a 0,001 $ . Nagyjából úgy kell kalkulálni, hogyha nem lesz referáltad soha, akkor is belátható idő alatt legyen meg a kiszemelt ajándék. Tehát nem kell ezer referált ahhoz, hogy egy bögréd legyen )) A rendszerről bővebben itt lehet olvasni: http://ptc-oldalak.ning.com Április egytől nyílik a webiroda és látod hányan vannak alattad és hányan teljesítik a napi 5 reklám megnézést amit emailben kap meg mindenki Hétfőtől-Péntekig. A levelek 72 óráig élnek, tehát lehet két-három napot összevonni. A reklámnak 1 percig kell majd nyitva lenni. Van visszaszámláló. Márc 5-től lehet regelni, úgyhogy friss. Örülnék, ha csatlakoznál, és terjesztenéd a hálózatodban és kitennéd a weboldaladra ha van. Mindenkit várok a csapatban.
Nézd meg a honlapomat is, ha érdekel a dolog :[link]
Vagy szúrd be a böngésződbe : http://beti.atw.hu/
Tibi

[ Módosította: Kalandor ]

(#2) MeTaL


MeTaL
tag

Már úgy "hiányoltam" a piramis játékokat. Íme, nem kellett sokat várnunk. :N

(#3) localhost válasza beti (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És ennek miért az ÁLLÁSBÖRZE rovatban volna a helye, miért nem a FÁRADT GŐZ-ben, egy csapatban a Lockerz-es[link] rajongókkal? :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) ollie válasza localhost (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már ott van. ;)

***

(#5) Ariadne válasza ollie (#4) üzenetére


Ariadne
őstag

És alázatosan kérdem, egy ilyen egyértelműen kamu dolognak miért van helye egyáltalán a Gőzben is? :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#6) localhost válasza ollie (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát ezt mondom én is! Nem ? ;)

Ariadne >> Nézd meg a Lockerz topicot, az aztán pörög! :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) Ariadne válasza localhost (#6) üzenetére


Ariadne
őstag

Jézusom, megnéztem... :W Nagy az isten állatkertje, csak alacsony a kerítés. :N

mod: Egyébként meg van máááásik ez a topik is pont ugyanezt a nemminősítemcsakazértsem izét reklámozza...

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#8) localhost válasza Ariadne (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:O

Ollie, gyúrd egybe / felezd légyszíves, kérünk szépen :)

Tartom a fogadást, hogy még elsejéig 6 ilyen topic nyílik! Ellenem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) ollie válasza Ariadne (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg, a másik korábban nyílt, ezért ezt zárom.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.