Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Divi


Divi
aktív tag

Üdvözlet!
Egyszer kérdeztem ezt az OFF TOPIC ban is de elkeveredett a sok hsz. között!
Ezer bocs, hogy egy PH!-tól merőben más témát nyitok de itt segítőkész embereket ismertem meg, és igencsak nagy zűrben vagyok!

A lényeg!
NAGYON sürgősen kellenének nekem olyan helyek ahol tudnak pólóra képeket nyomtatni, relative olcsón (1500 forint körül) !

A hely ahol kellenének a boltok az Budapest és essetleg környéke!

Olyat tudok ahol 3000 körül kinyomják (Westend) rá, de az már nagyon drága, mert 3500 - 4000 forintból kell kihoznom 2 db grafikát!

Ha azt is tudjátok, hogy mennyi egy A4es kép Feteket pólóra akkor....
akkor nemtudom mit tennék, ,de nagyon hálás lennék! :)
A kinyomandó képet nemsokára feltöltöm, így ha valaki kedvet érez egy fekete pólóhoz akkor szívesen megosztom vele! (Ákos pólóról van szó)

Ha pontos címet nem tudtok akkor a körülbelüli cím is megteszi mert elmegyek és megkeresem! (de azé' nem ilyen kéne, hogy: ''Valahol Budapesten'')

A segítséget előre is köszönöm! És megegyszer bocs a OFF topikért !

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#2) VigyorEX válasza Divi (#1) üzenetére


VigyorEX
tag

Muszály Bp-n????:F

(#3) Divi


Divi
aktív tag

Én budapesti vagyok.
Így a legkézenfekvőbb ez lenne...

de hol az amire gondoltál?

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#4) Divi


Divi
aktív tag

Fiúk/lányok plíz!

UP

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#5) VigyorEX válasza Divi (#3) üzenetére


VigyorEX
tag

Eger... ???

(#6) Divi válasza VigyorEX (#5) üzenetére


Divi
aktív tag

Hát az már kicsit messze van :-)
Csüt. estig meg kell lennie a pólónak!

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#7) VigyorEX válasza Divi (#6) üzenetére


VigyorEX
tag

Sorry ! :U

(#8) Nowhereman válasza Divi (#1) üzenetére


Nowhereman
őstag

A Duna plazával szemben megfelel? /a főút Duna Plázával szemközti oldalán, 50-100m-rel délre! A nevüket nem tudom, de én ennyi infóból megtaláltam anno őket/tehát nincs eldugva/ Két éve 1500FT-ért vasaltak egyet!/a poló is benne az árban, természetesen!/

Utánam a kondenzcsik!

(#9) Divi válasza Nowhereman (#8) üzenetére


Divi
aktív tag

Ha ez így van akkor megmentetted az életemet!
Holnap kiderül!

Ha érdekel valakit a minta ami rákerül...
egy kis személyes szöveget leszámítva szerintem egy egész pofás Ákos póló...

http://www.tar.hu/divi/sz.rar

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#10) Drizzt válasza Nowhereman (#8) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És még mindig tiszta az áébra teljesen?

I am having fun staying poor.

(#11) Nowhereman válasza Drizzt (#10) üzenetére


Nowhereman
őstag

Az egyik 4 év után is kóser, de a másiknak 3 hét után nem sok maradt a szineiből! Hiába, anya csak egy van!/De néha az is sok(k)nak tűnik!/

Utánam a kondenzcsik!

(#12) Nowhereman válasza Divi (#9) üzenetére


Nowhereman
őstag

Azért lehetőleg ne betömörítve vidd el! Ugyanis akció elött le kellene virusra ellenőrizni!

Utánam a kondenzcsik!

(#13) Divi


Divi
aktív tag

ÉS SIKER!
Igaz jó drágán de SIKERÜLT megcsinálnom!
Végül a Duna Plázában találam egy nyomtatóst...
2 grafika egy fekete pólóra 5000 pénzembe került (drága dolog a szerelem :)))

És hűűű de frankón néz ki! :C

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#14) eziskamu


eziskamu
addikt

Nekem csak a vasalható-nyomtatható fólia kellene. Tudja-e valaki hogy Debrecenben lehet-e ilyet kapni valahol?

(#15) Divi válasza eziskamu (#14) üzenetére


Divi
aktív tag

Szerintem a legegyszerűbben úgy tudod kideríteni, ha elmész egy olyan nyomdába ahol én is jártam. Megkérded, hogy ők honnan veszik. :U

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#16) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bocsánat a témafelhozásért. :U De van egy érdekes kérdésem. hol tudnak FEKETE polóra is nyomtatni jól? Akiket eddig ismertem, valamiért mind csak világos színű polóra akart nyomtatni, ki is fakultak így is az ábrák jó pár hét alatt. :( Tehát, szeretnék igényes polóra nymoási lehetőséget, lehetőleg nem túl drágán, valahol Budapesten, s a minőség tényleg kulcsszó. Valamint úgy vettem észre, hogy a Fruit of the loom polók mostmár valahogy nagyon-nagyon olcsók, de nem tudom, hol lehet szerezni. Azok nekem nagyon tetszenek(persze logó nélkül), hol lehet ilyet szerezni?
Meg van valami active wear-''márkájú'' póló, ez is hihetetlenül tetszik, s biztos olcsó, mivel 2000 Ft-os zenekaros póló alapja...
Valaki tudja hol lehet szerezni? Szintén mintázat nélkül..

I am having fun staying poor.

(#17) Drizzt válasza Drizzt (#16) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Meg megint. :U

I am having fun staying poor.

(#18) PH! kedvence


PH! kedvence
tag

Az MM-ben nyomtatnak pólót. (legalábbis a miskolciban)

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#19) Shim válasza Drizzt (#16) üzenetére


Shim
őstag

Bővebben: link

remélem segít

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#20) GombócArtúr válasza Drizzt (#16) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

beszélj Tomcattel: Bővebben: link
Nemtommilyen technikával nyomtat pólókra, de nagyon hatásos, van egy egy éves fekete (Gildan) pólóm, fehér nyomással és nagyon jól bírja! American Style-t kerüld feketében, mert hamarabb fakul, fruit of the loom szintén.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#21) Shim válasza GombócArtúr (#20) üzenetére


Shim
őstag

heh. pont őt nem érdemes ajánlani, oldalán le is írta, hogy egyes megrendelésekkel nem foglalkozik, csak 100 fölött mivel a technika amivel dolgozik, hagyon hatásos, de az ára ehhez mért, egy-két pólóra vetítve 10 ruppó is lehet, csak nagy megrendelés esetén gazdaságos

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#22) GombócArtúr válasza Shim (#21) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

száz fölött? :) A saját pólóiból nem gyárt százat. Most hogy mondod énis olvastam, de szerintem 10, vagy 10 fölött kell rendelni.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#23) Shim válasza GombócArtúr (#22) üzenetére


Shim
őstag

shoot! megcsúszott az ujjam, fránya billentyűzet, egy nullával többet írtam :D

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#24) Drizzt válasza Shim (#19) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Köszi, de az a kisebb gondom az ilyen linkekkel, hogy nem tudja senki,hogy tényleg milyen. Tehát főleg olyan kéne, amikor valaki kipróbált már valamilyen helyet, s tényleg még mindig mondjuk egy év múlva is rajta van az ábra. :D

I am having fun staying poor.

(#25) 1010


1010
őstag

lehet kapni kis felragasztható matricát
nyomtatóba kell tenni aztán kész is a pólora való
az más dolog hogy nem oylan jó mint a festékes nyomtatás ahogy bolti polók készülnek,de ez van

(#26) Kötelező


Kötelező
senior tag

üdv.
Nem tudjátok hol lehet rendelni olyan pólókat amin eminem van vagy bármilyen rap együttes?? :F :R Előre is Köszi. mármint Netes oldalra gondoltam.

:(

(#27) csatika válasza Divi (#1) üzenetére


csatika
újonc

Szia!
Budapesten kerestem én is olcsó helyet, íme:DIGICOLORS, Bp. VIII. Luther u. 1/b. Neten megnézheted őket, árlista szerint hozott pólóra 1000-ért, egyébként 2000-ért nyomtatnak. Nem próbáltam, de remélem jó!

[ Szerkesztve ]

(#28) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Pólóra szeretnénk nyomtattatni egy képet kb. fekvő A4-es méretben. Egy @600x400-as képet csinált haver, de nekem nagyon kicsinek tűnik. Mekkora felbontásban érdemes csinálni anyagot, egy fényképet szeretnénk a pólóra. :U

(#29) VTI-Totya válasza (Bundás) (#28) üzenetére


VTI-Totya
tag

Digitális pólónyomtatást csak ilyen 1800X1800-as felbontásból tudnak szépet csinálni. Ez alatt nem is vállalják szerintem.

Az A4-es méret nem kihívás még. :)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#30) VTI-Totya


VTI-Totya
tag

Nos, akkor ezennel újra felfrissíteném eme topikot ugyan is eléggé körüljártam ezt a típusú Direkt nyomtatási témát....annyira, hogy vettem is egy ilyen gépet..... :D

Akinek netán kérdése van annak szívesen válaszolok és ajánlok is esetleg helyeket amiket én is ismerek. Kellékek, kiegészítők stb.

Magamat meg azért nem ajánlom mert van bőven munkám. :) (de ha még is kíváncsi vagy az áraimra vagy munkáimra akkor priviben elérsz)

De zet a topikot inkább segítségnyújtásra használnám tovább, hiszen arra lett kitalálva........

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#31) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Él még ez a topik? Tud valaki mostanság olcsó és jó minőségű helyet BP közelében?

(#32) Chosen válasza Chosen (#31) üzenetére


Chosen
addikt

up

(#33) csaba17


csaba17
senior tag

nekem képek kellenének amik jól mutatnak polókon, ed hardy stilusban gondolkodtam, vaterán ~2ezerből lehet nyomtatni polót és akarnék is de képet még nem találtam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.