Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Póló projekt

Hozzászólások

(#1) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Régóta szerettem volna pólón viszontlátni a számítástechnika világában ismert és kedvelt dolgokat. Egy AMD logó rajtam? Jól festene :) Azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül, viszont lehet, a megvalósítással igen. Miért is? Véletlenül akadt egy ismerős, aki anno foglalkozott rajzfilmek rajzolásával. (kézzel) Volt pár pólóm, ami már úgyis a végét járta, elhasználtam/leettem(;])/leakármiztem 1000x, szóval nem volt/lett volna kár érte.
Az eredmény: :Y





Drake a másik ''becenevem''. (felhasználónevem)
Na, milyen? ;] A következő talin tuti ebben fogok feszíteni! :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Kicsit eltorzította a fórum motor, beteszem linkben is.
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) ^Bundi^ válasza CsendPenge (#1) üzenetére


^Bundi^
senior tag

mindezt kézzel?..öh...tudvmit az arcz aki csinálta.:)
haver rajzold magának olyan, hogy superman épp gombolja ki az ingét és alatta a ruci..:)
sima fehér polo és csak nagyon közelről lehetett látni, hogy mi is az igazából:)

Nos Omnes Una Manet

(#4) CsendPenge válasza ^Bundi^ (#3) üzenetére


CsendPenge
őstag

Kézzel biza! Hát, lenyomott pár rajzfilmet, szóval gyakorlata van :) Bááár...sztem csuklani fog (vagy fenyegetni;]) ha meglátja, hogy miket szeretnék mééééég... :DDD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#5) ^Bundi^ válasza CsendPenge (#4) üzenetére


^Bundi^
senior tag

pl?:)
1 alaplapot? :DDD

Nos Omnes Una Manet

(#6) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Ennyire azért ne írigykedjetek! :))

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#7) bitmad válasza CsendPenge (#1) üzenetére


bitmad
aktív tag

Milyen festéket használt?

(#8) CsendPenge válasza bitmad (#7) üzenetére


CsendPenge
őstag

Sima textilfestéket.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#9) Shim


Shim
őstag

gondolom mindezt baráti alapon. de mennyiért rajzolna pölö nekem? pólós fényképnyomtatás 2e körül van, nemtom olcsóbban megcsinálná-e. gondoltam egy kis ph logóra elöl meg a nickemre és nagy prohardver feliratra hátul (c) (r) (tm) :) (ugye ezért nem rág be Parci, jogvédő mizéria? ;])

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#10) CsendPenge válasza Shim (#9) üzenetére


CsendPenge
őstag

A pólós fényképnyomtatás sz*rt sem ér, úgy tudom, hogy 3-4 mosás után volt-nincs.
Hogy menyniért rajzolna neked? Nem tudom, megkérdezem, de engedély nélkül csak a nickedre számíts :)

Félreértés végett, Parci beleegyezése nélkül nem kerülhet fel a ph-s logó senkinek a pólójára. Örülök, hogyha az enyém miatt sincs balhé. (ugyen nincs? :D)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#11) bitmad válasza CsendPenge (#8) üzenetére


bitmad
aktív tag

Na jó, de milyet?
A háztartási boltban láttam régebben olyat, amit főzni kellett vagy mit.
Másmilyen nincs?

(#12) CsendPenge válasza bitmad (#11) üzenetére


CsendPenge
őstag

De van. Az a főzős az por alakú, hallottunk róla mi is. Igaz, hogy az tök olcsó, de a fene sem akarja bügösíteni vele a lakást, egyébként is, amit én felhúzok, azt ne főzzék meg előtte, vagy amit megfőznek, azt nem fogom felhúzni! :DDD
Eccerűen oldotta meg: felhívott egy művészellátót vagy mit, és ott ez volt. Kipróbálta, hogy fehérítőbe beáztatta a megfestett textilt fél órára. Nem jött ki. Jó lesz :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#13) bitmad válasza CsendPenge (#12) üzenetére


bitmad
aktív tag

Esetleg annak a festéknek a nevét/márkáját és az árát nem tudod?
Ja, és ez akkor már kész festék, tehát nem kell főzni,sütni?

[Szerkesztve]

(#14) CsendPenge válasza bitmad (#13) üzenetére


CsendPenge
őstag

Majd megnézem.
Amúgy az ára: 15 ml /440 Ft.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#15) bitmad válasza CsendPenge (#14) üzenetére


bitmad
aktív tag

Köszi.
Milyen színekben lehet kapni?

(#16) Loretto válasza CsendPenge (#1) üzenetére


Loretto
veterán

nem eccerű. ja az első polót szted ki merné felvenni :U ;)
amugy nem rosszak.

Soirée...

(#17) CsendPenge válasza Loretto (#16) üzenetére


CsendPenge
őstag

Az az Abszolute Flame póló! :DDD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#18) CsendPenge válasza bitmad (#15) üzenetére


CsendPenge
őstag

Láttam vagy 20-30-at, de szem az csak a kirakati volt. Amúgy keverni kell.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#19) moonman


moonman
titán

egy PH! logósat vagy egy XP zászlósat szívesen vennék :))

(#20) CsendPenge válasza moonman (#19) üzenetére


CsendPenge
őstag

B*zmeg kérdezd meg az m$-t, ha megengedi, meglesz! Csak itt, csak most, csak neked! :DDD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#21) moonman válasza CsendPenge (#20) üzenetére


moonman
titán

valószínűleg írásos engedélyt kaptál az AMD-től, az Inteltől, a VIA-tól, az ATI-tól és persze az nVidiától is. :))

(#22) CsendPenge válasza moonman (#21) üzenetére


CsendPenge
őstag

Na, hát a prog.hu és a PH! neked smafu? Azok már nem is számítanak? És honnan tudod, hogy mgamtól kaptam írásos engedélyt? :DDD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#23) CsendPenge válasza bitmad (#13) üzenetére


CsendPenge
őstag

Annyi volt ráírva, hogy marabu textilfesték. Sztem ess be egy ilyen izé ellátóba, és ott tuti megmondják neked a frankót.
Tudsz festeni kézzel?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#24) CsendPenge válasza Shim (#9) üzenetére


CsendPenge
őstag

Megkérdeztem, hogy mennyiért neked :)
Asszondja: karakterenként (max 5x5 cm-ig) 100 Ft/karakter + 1x100 Ft, vagyis esetedben 4 karakter, összesen 500 pííízzz. Temészetesen a póló mint alapanyag, és postaköltség rájön ezekre. (a képen látható pólók szakadtak, le vannak kajálva, régi stb. szóval új pólóra gondoltam, nem a szekrénykészletemből :DDD)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#25) moonman válasza CsendPenge (#22) üzenetére


moonman
titán

gyártok Neked olyan hivatalos(nak tűnő) engedélyt, hogy csak na. :D

(#26) Shim válasza CsendPenge (#24) üzenetére


Shim
őstag

ezer kösz, ezen elgondolkodom :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#28) CsendPenge válasza Kalandor (#27) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ezt a prog.hu-nak mond... ;)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#29) bitmad válasza CsendPenge (#23) üzenetére


bitmad
aktív tag

Köszi, majd körülnézek.
Hát nem vagyok egy Michelangelo, de nem is ez a lényeg, hanem hogy kipróbáljam, és ha nem sikerül akkor így jártam.:)

(#30) CsendPenge válasza bitmad (#29) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ügyes legyél, mert könnyű elrontani, és nehéz javítani. Hajrá!

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#31) bitmad válasza CsendPenge (#30) üzenetére


bitmad
aktív tag

Találtam egy oldalt, ahol lehet kapni ilyen festékeket: Bővebben: link
Ugye ezek azok?

(#32) CsendPenge válasza bitmad (#31) üzenetére


CsendPenge
őstag

Asszem, de nem vagyok biztos benne. A képek egy kicsit gázosak.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#33) bitmad válasza CsendPenge (#32) üzenetére


bitmad
aktív tag

Úgy néz ki, hogy német a cucc (ami már rossz nem lehet:) ): Bővebben: link
Kár, hogy egy kukkot se tudok németül.:(

(#34) bitmad válasza CsendPenge (#32) üzenetére


bitmad
aktív tag

Miért gázosak a képek?
Szerintem teljesen jók. Rámész egy festékre, majd a ''Nagyításhoz kattintson a képre'' és látszik rendesen.

[Szerkesztve]

(#35) CsendPenge válasza bitmad (#33) üzenetére


CsendPenge
őstag

Jah, úgy néz ki, ez lesz az.
Ne vedd kérdesének, de én maradok a megszokott módszernél: hangvezérléses festés. (légyszíveeees :D)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#36) DrSoul válasza CsendPenge (#1) üzenetére


DrSoul
őstag

Szép a pólód! :)
Amúgy nehogymár a Csendpenge meg a Drake karakterei teljesen kézzel legyenek festve! ;] Az lehetetlen! Bármennyire ügyes valaki. Vagy akkor sablonnal.
Ha azt mondja a haverod, hogy kézzel csinálta (a karaktereket), akkor átvágott.
Kiváncsi lennék az ecsettipusra. Milyen szőr, a mérete, a formájára.
:C

Mindig az X jelöli a pontot...

(#37) DrSoul válasza DrSoul (#36) üzenetére


DrSoul
őstag

Vagy linkelj be egy nagyított képet a pólódról! LEhet, hogy mégse olyan szabályos, és akkor lehet szabadkéz.
Azért egy picit értek a rajzoláshoz. :))

Mindig az X jelöli a pontot...

(#38) CsendPenge válasza DrSoul (#36) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ma már nem megy, de holnap majd megpróbálom beszkennelni a pólót, illetve van pár egyéb cuccom az illetőtől. Tény, hogy közelről nézve nem teljesen tökéletes. Na, majd holnap, most lusta vagyok :)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#39) DrSoul válasza CsendPenge (#38) üzenetére


DrSoul
őstag

Az más! :)
Azért fényképen nagyon másnak tünik minden. Nekem is volt olyan rajzom, amit beszkenneltem, és ott néztem, mennyire jól néz ki, pedig élőben annyira nem tetszett... :DDD

Mindig az X jelöli a pontot...

(#40) CsendPenge válasza DrSoul (#39) üzenetére


CsendPenge
őstag

Akkor most mi legyen? Épp meg akartam keresni a szennyesben a pólómat :DDD Sajna digi gépem nincs, eddig elég vot a szkenner, óval fényképezni nem tudok.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#41) DrSoul válasza CsendPenge (#40) üzenetére


DrSoul
őstag

Neeem, semmi gond, én nem kötözködni akartam... :D

Mindig az X jelöli a pontot...

(#42) BobMaster


BobMaster
senior tag

Drake, köszi a mikulásodnak a - kézzel rajzolt - pólót.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#43) Dominator


Dominator
aktív tag

Hi!

Nem akartam új totyikot nyitni ennek az egyszerű kérdésnek:
Hol lehet venni jó minőségű, egyszerű hosszú ujjú pólót, emberi árban (1500 pénz). A tomcatpolo.hu-n az én méretemben csak fehér van, mondjuk egy feketének örülnék, de a színe nem annyira fontos. Tudtok még valami ilyen honlapot, vagy sima régimódi üzletet valahol a városban? Esetleg piacon? (bár ott a minőség, hááát...) Előre is köcce!

(#44) Sianis


Sianis
addikt

Hmm....nem is rossz ötlet ez a póló business. Még jó, hogy textiliparban mozog a család, így hímeztetés, megoldható. :)
Megyek és beszerzem a logókat!

(#45) Dominator válasza Dominator (#43) üzenetére


Dominator
aktív tag

UP!

(#46) Dominator válasza Dominator (#43) üzenetére


Dominator
aktív tag

Na! UP!

(#47) Sianis válasza Dominator (#46) üzenetére


Sianis
addikt

Aranyoldalaban nézd meg, hátha van...

(#48) Gomez


Gomez
aktív tag

Üdvözlet!

Fekete pólóra szeretnék egy ábrát hímeztetni. Meg tudják ezt nekem valahol csinálni úgy, hogy én azt pl flopin elviszem nekik?

Ha nem, akkor azt mondjátok meg, hol nyomtatják pólóra, jó minőségben.

Előre is köszönet a hozzászólásokért (ha lesznek :U)!

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#49) Gomez


Gomez
aktív tag

Na?

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#50) Gomez


Gomez
aktív tag

UP

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Póló projekt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.