Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ronin6_73


ronin6_73
csendes tag

Megjelent és meg is vettem, kipróbálom, tesztelem az újdonságokat.

Kinézetre egyértelműen koppintása a Suunto 9-esnek, tudása viszont bővült a Vantage V-hez képest, de valamit nem tettek bele pl. Ortostatic Test (van benne helyette Fitnesz Teszt)

Nightly Recharge
Személy szerint nekem nagyon tetszik az alvás monitorozás és feltöltődés figyelő, igaz az elöző modellekben is megtalálható volt az alvás figyelése, de itt továbbfejlesztették és nagyon részletes információt kapunk a esti alvás minőségéről (és nem csak a net-es felületen hanem az órán is vissza tudjuk nézni mi történt este míg aludtunk).

Fuel Wise - "szolgáltatás" beállítást még tesztelem, nézegetem ,próbálgatom.Terepezni már 2x elvittem.

Ultra Long Battery Life
Akkuidőre írták a doboz hátulján, hogy "Ultra Long Battery Life" ami minden esetben függ a használattól. Eddig 2 nap alatt 2x futottam, 24 órás pulzusmérés, alvásmonitorozás és az összes értesítés be van kapcsolva.

Már most kijelenthető, hogy 2020-ban kiadott óránál nem értem miért nem tettek bele egy AMOLED, OLED kijelzőt vagy egy LCD panelt ? Értem én, hogy ULBL (Ulatra Long Battery Life) de azért azt is nézzék már meg, hogy napfénynél láthatatlan a képernyő .........vagy én öregszem ?

További infók, teszt a blogomban és a Youtube csatornámon.

(#2) anrb


anrb
aktív tag

Szerintem nem a kijelző rossz, hanem a betűk és számok kicsik. A Garminnál legalább figyeltek erre, illetve az inverz képernyőn jobb a kontraszt.
Ez ugyanaz a 240x240 MIP LCD, mint amit az összes új Garmin, Polar órán találsz. Minél több a fény, annál jobban látszik. Sötétben viszont kell háttérvilágítás, és akkor sem lesz szép.
Ps: A Nightly Recharge és a részletes alvásmonitorozás (folyamatos pulzusmérés esetén) a Vantage-on is elérhető.

(#3) ans válasza ronin6_73 (#1) üzenetére


ans
aktív tag

Méretre sokkal nagyobb, mint a Vantage V?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.