Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

A reklámokat pikk- pakk le lehet tiltani. Persze, jobb lenne, ha nem lenne a MIUI- ban reklám.
Egyébként, nem rossz telefon.

Èrdekes, M3 mèg "Különösen Ajánlott" volt.
Nekem van egy tartalèk telefonnak. Teljesen rendben van, ha nèha előveszem.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2) yuing


yuing
őstag

Állítólag a MIUI 14 már reklámmentes lesz, illetve a gyári appok nagy részét is már el lehet majd távolítani, akinek nincsen szüksége rájuk. Meglátjuk, ha végre bejelentésre kerül.

[ Szerkesztve ]

(#3) viragdani01 válasza pècsimunkás (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Nem vagyok hosszú távú MIUI felhasználó, a beállításokban minden pontot átnéztem, és kikapcsolgattam azokat a reklámokra vonatkozó dolgokat, amiket csak lehet. Viszont egy átlagos felhasználó lehet, hogy eddig sem jutna el, mert nem érdekli annyira, nincs rá ideje, stb., ezért lett megemlítve a cikkben. A Poco F4 GT-nél pl. nem is voltak ott ezek, pedig ugyanazokat a dolgokat kapcsoltam ki ott is. Tényleg jobb lenne az egész reklámok nélkül. :N

Az ára pedig kicsit magas lett szerintünk, kategóriájában a Realme 9i jobb vétel most ennyiért.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#4) viragdani01 válasza yuing (#2) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

:R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#5) erahurka


erahurka
félisten

Pocogós műanyagnak tűnik a hátlapja.

(#6) pècsimunkás válasza viragdani01 (#3) üzenetére


pècsimunkás
addikt

"Az ára pedig kicsit magas lett szerintünk, kategóriájában a Realme 9i jobb vétel most ennyiért"

Jobb vètel, valóban.
Ha jól emlékszem, a Poco M3 4/64, 130 euróba került. Azèrt is vettem meg. Darts számolónak, ès pót telefonnak.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7) Graphics válasza pècsimunkás (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor 300 volt a juro. Ezzel sokat nem tudunk sajnos kezdeni. :(

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) pècsimunkás válasza Graphics (#7) üzenetére


pècsimunkás
addikt

1,5 ève volt. Nem emlékszem, mennyi volt akkor az euró.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

"érdekes" cím választás..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) blueMerle válasza pècsimunkás (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem le volt tiltva a 12-es Pro-n. Minden és mindenhol ez egészen biztos. Mindezek ellenére, mikor az egyik ügyfelemnek mutattam egy doksit a telefonomon, a gyári fájlkezelő miután bezártam, dobott egy akkora full kijelzős reklámot valami idióta játékról, mint ide akármi. Azt az arcot kellett volna látni amit az emberünk vágott... (egy multi vezérigazgatója). Szóval na, nálam ez nem fért bele, teljesen komolytalan így, pedig nagyon birom a Xiaomi telókat. Egy S21 FE lett az utód per pillanat. Ha a Xiaomi ezt hanyagolni fogja, akkor simán van esély arra, hogy visszatérek a márkához, de ez per pillanat kizáró tényező.

[ Szerkesztve ]

(#11) UnA válasza Zirowe (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem nagyon tetszett :)

(#12) joey04 válasza pècsimunkás (#1) üzenetére


joey04
titán

pikk-pakk vissza is jönnek :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) #27070592


#27070592
törölt tag

Lehet veszek egyet családi felhasználásra, nagyszülőknek.
Másra sajnos nem igazán alkalmas.

(#14) Graphics válasza Zirowe (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A valósággal való egyezés a véletlen műve. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Chaser válasza #27070592 (#13) üzenetére


Chaser
titán

szerinted
nem mindenki telefon mániás, nekem ez a hw elég lenne és még messze vagyok a nagyszülő kortól : )
néha böngészés megy, navi, zene, viber, "kötelező" appok mint bank, elmű, stb, nekem erre kell telefon az alapfunkciója mellett
és azért vannak ezzel mások is így
persze jó kamerának örülök, de az sokkal drágább csodafonokban is hiánycikk általában

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) #27070592 válasza Chaser (#15) üzenetére


#27070592
törölt tag

nem mindenki telefon mániás

:D Én sem. Egy közel hat éves Redmi4X-et gyűrök, a negyedik akkuval és második kijelzővel, már bekötött szemmel is szét tudom szedni, 140x70mm, (nekem) tökéletes méret, a mai tepsiket nem tudnám megszokni.
Persze abban is csak egy (!) nagyon alapszintű kamera van, nem is várok tőle semmi extrát, fotózni fényképezőgéppel szoktam.
Viszont az alapdolgokra nem is kell jobb. Böngészés, bank, zene, kb mint nálad. Ugyanerre használnám a mai félmilliós telefonokat is, az pedig nettó pénzkidobás. Csak a gyorsabb töltést hiányolom a 4X-ből.

(#17) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Annyit nem nyomkodom a Pocot :R
Mondjuk amennyit használom... :)
Pontosabban sokat, de akkor lehet azèrt nem jönnek a reklámok, mert offline van sokat a telenon :U ?
Lehetséges...

Egyébként ez: [link] alapján csináltam meg a reklám mentesítèst.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#18) hankock válasza joey04 (#12) üzenetére


hankock
tag

Csak a MI Video alatt jön vissza 30 nap múlva, mert ennyit enged a rendszer.
Viszont a MIUI az egyetlen (amit én láttam), hogy alkalmazásonként tudom tiltani a mobil net hozzáférést, így játékok között sincs reklám, csak a reklám helye egy felér alap "cancel" felirattal.

(#19) joey04 válasza hankock (#18) üzenetére


joey04
titán

10-es komment alapján nem egészen így van. Meg elő lehet túrni sok egyéb ellenpéldát is a topikokból. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Füleske válasza joey04 (#12) üzenetére


Füleske
addikt

ADB - ről meg senki sem hallott még. :DDD

(#21) Dr. Krogshöj válasza Zirowe (#9) üzenetére


Dr. Krogshöj
újonc

Kész csoda, hogy eltelt négy év a márka alapítása óta, amíg elsült ez a ícm, de elkerülhetetlen volt. Jól ismerem Faludy György unokáját, megkérdezem, mit szól hozzá. :)

(#22) Bog válasza Dr. Krogshöj (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha egyszer belépünk a Poco kapuján... van még a tarsolyunkban :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) pècsimunkás válasza Bog (#22) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az a szèp, az a szèp, akinek a Poco gèp... :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#24) Graphics válasza pècsimunkás (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem volt annyira jó :D
Ezer ördög és Poco, de ez vótmá.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) pècsimunkás válasza Graphics (#24) üzenetére


pècsimunkás
addikt

[link] jó az :P

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#26) nicu71 válasza Zirowe (#9) üzenetére


nicu71
addikt

Szerintem zseniális ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#27) judas13 válasza pècsimunkás (#8) üzenetére


judas13
addikt

350 körül volt az euró 1,5 éve.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) judas13 válasza Dr. Krogshöj (#21) üzenetére


judas13
addikt

Pontosan. De jobb későn mint tudjuk..

A Poco tornácán
Pocobeli napjaim után
:K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#29) rgranc


rgranc
aktív tag

Az M3 után itt már soha többet Poco. :( Négyet vettem a gyerekeknek, ebből másfél év alatt összesen pontosan négy halt meg az ominózus "újraindulás sikertelen, soha többé nem indul el" (tele van vele a net, utólag már könnyű okosnak lenni) hibával. Házibarkács megoldások nem segítettek, kuka mind :(
Amikor megjelent, nagyon jó ár/érték arányúnak tűnt, de a 100%-os elhalálozás ennyi idő alatt tragikus.

[ Szerkesztve ]

(#30) Graphics válasza rgranc (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekünk érdekes volt ez a hiba, de az utolsó update megoldotta.

Fura jelenség, bosszantó eset, én még valami nagyon kedvező áron vettem.

Redmi 9T ugyanezt a hibát tudta, kevesebb esetben.

Azóta se hallottam hasonló storyt. A hiba okát tudom, az is lehet egy gyártási mennyiség volt hibás.

Amúgy ha lemeríted koppra, töltőre teszed el fog indulni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Chaser válasza #27070592 (#16) üzenetére


Chaser
titán

és akkor ez a csoda mért csak nagyiknak jó?
nekem note4 volt sokáig, kicsit megmurdelt az érintő, aztán redmi4
azt elhagytam : )
most átmenetileg redmi 7 talán - nincs még noccs' -
de ezt kölcsönbe kaptam, és szerintem veszek drágábbat anyumnak - neki vettem ezt -, nekem meg jó lesz ez a noccs' nélküli sz@r 2 gb rammal :) már az fpr sem érdekel meg a 7 színű rgb led sem...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) Graphics válasza Chaser (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi 7 van notch.

Akkor Redmi 6 lesz nálad. De azon van fpr, szóval leszűkíti a dolog : Redmi 6A

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Chaser válasza Graphics (#32) üzenetére


Chaser
titán

megnéztem a csodafonon, redmi 7a
2gb ram
nincs noccs', nincs fpr, teszi a dolgát - sztem jobb képeket csinál mint a note 4 -
mázlival 28e-ért vettem alzán 1,5 éve kb, tokkal és fülessel : ) kettőt is, pechemre mindkettőt elajándákoztam :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) janeszgol


janeszgol
félisten

Minden tekintetben alsókategóriás. Egy porcikája sem emelkedik ki ebből a kategóriából.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Graphics válasza Chaser (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Graphics válasza janeszgol (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát mondjuk a kijelző nem HD+.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) B.i.L


B.i.L
senior tag

“MIUI 13 pedig képes 1 GB-ot a tárhelyből átcsoportosítani virtuális RAM-ként a készülékbe.”
ezt a funkciót nem értem,de miért nem lehet többet? :F Ha már van rá lehetőség.
Amúgy kicsit jobban összeszednék,alkalmazkodva az igényekhez - biztonsági frissítések,stb…fiatalabb, és idősebb korosztálynak,tartalamaz sok jóságot : hasznosakat,amik már a többi gyártónál szinte nem elérhetőek. Egy telefon,amiben van távkapcsoló funkció,rádió,nagy aksi,és az alapok. 1 kiló alatt 2 év garival még mondanám,hogy rétegtermék is.elnézve a kínálatot,de lehet én gondolom csak így.

Horgászni mentem...B.i.L

(#38) jUUh válasza B.i.L (#37) üzenetére


jUUh
addikt

Amúgy ezt asszem' az Android magától is csinálja kb. a11 felett.

Samsung Galaxy S23+

(#39) janos1988


janos1988
addikt

Ez a típus mennyivel jobb, mint a Redmi Note 10 Pro? Szenved ez is a 10 Pro hibáitól? Megérné lecserélni?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#40) Füleske válasza janos1988 (#39) üzenetére


Füleske
addikt

Milyen hibái vannak a 10 Pro - nak? Amúgy nem egy kategória a két telefon, nem tudom észrevetted-e? Ez alsó kategóriás, az meg közép.

[ Szerkesztve ]

(#41) Graphics válasza Füleske (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Árkategóriában érdemes gondolkozni, mert az alsókategóriás a Poco C40-es, ez felette van.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Füleske válasza Graphics (#41) üzenetére


Füleske
addikt

Ez is alsó kategóriás, csak pár hajszállal van feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#43) Graphics válasza Füleske (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó pár az a hajszál, egész pontosan 20-30 ezer forintnyi. Akkor mégsem egy kategória.

Bocs, de nem egy kategória.

Mutatom az okokat.

Az alsó kategóriában tengődő készülékek jellemzően HD+ felbontással jellemzően, persze akad üdítően fos kivétel ebben is.

SoC, memória, tárhely.

Legózd már össze. Ez nem hajszál, ez markáns eltérés.

Alsókategória a C40, alsóközép akkor a Poco M5 inkább.

De ezért mondtam, szegmentáljuk árak alapján, talán kicsit egyszerűbb lesz, mondjuk szerintem tök látható az összehasonlító oldalon a különbség.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Füleske válasza Graphics (#43) üzenetére


Füleske
addikt

Ha csak a Poco világában létezel, akkor igazad van. Mellé teszed a szintén alsó kategóriás, és olcsóbb Moto G31 - et, és borul is az elméleted a 20-30 ezer forintnyi különbségről: [link]

(#45) Graphics válasza Füleske (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem abban létezek, csak most meg bedobtál egy 2021 novemberi modellt , így 2022 decemberben.

Most fogok kiszállni, mert ez így nem vezet sehova. :D Persze, hogy esett az ára az 1 éves modellnek.

Nincs elméletem, csak te alsó középkategóriába tettél két totálisan eltérő terméket..

A Moto G31 meg a Poco M5 persze hogy egál... De tetszik-e érteni, hogy akkor ha alsókategóriás ez a kettő, akkor ami alatta van, az mi?? Mondjuk egy Moto G22 ?

G32-est venném elő az ide felhozatalból... Szóval ne tavalyról halásszunk már.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Füleske válasza Graphics (#45) üzenetére


Füleske
addikt

"Persze, hogy esett az ára az 1 éves modellnek."
Miből gondolod, hogy ez törvényszerű?
Mindkettő kapható, tehát érdemes összehasonlítani.
" akkor ami alatta van, az mi??" Az is alsó kategória. Nincs jelentős különbség.

[ Szerkesztve ]

(#47) Graphics válasza Füleske (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem törvényszerű, így van.
Nagyjából ott a grafikon, látható az ár is végigkövetve a megjelenéstől kezdve.

Rendben, hasonlítsd össze őket. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Füleske válasza Graphics (#47) üzenetére


Füleske
addikt

Ennél a modellnél. De Te ezt úgy írtad, mintha törvényszerű lenne. Mindegy, hagyjuk.

(#49) Graphics válasza Füleske (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Figyi, jelentős különbség van, nehogy azt mondd már , hogy ezt magyarázni kell újra és újra...

Ideteszem, mert kezdem hülyének érezni magam, hogy számszerű adatokat nem értesz meg.

És leírom.

Kijelző: HD+ vs FHD+ ( 90Hz)
Kamera: 13MP vs 50MP , oké megértem, ezek csak számok...
SoC: JLQ ( Snap439 szint) vs G99

De hogy alap adatok alapján szerinted csak hajszálnyi az eltérés..
Ez nem hajszál... De még ha mellérakom a G22-est, vagy a G31-est is, hát mérhető adatok

Szar felbontás, normális felbontás, elavult SoC , új SoC , kamera...

Mi nem érthető ezen, komolyan... És neked ez egy kategória???

Régóta vagy itt, értelmesnek gondollak, de rádhagyom, a francnak fektetek én energiát ebbe...Lépek, időpazarlás... Használd egyiket, másikat mondjuk 2 hónapig, utána visszatérünk rá, hogy hajszálnyi-e különbség...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) janeszgol válasza Graphics (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

A Poco c40-ben levo SoC nem sd439 szint. Annal joval erosebb. (Kozel sd460-665 szint.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.