Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor px-810sa

Hozzászólások

(#1) n4nom4n


n4nom4n
csendes tag

Hello!
Lett egy ien iróm várom a véleményeiteket ,hozzászólásaitokat !
Üdv.: n4nom4n

(#2) PPeter válasza n4nom4n (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Ha már lett egy ilyen íród, akkor minek? Inkább a vásárlás előtt kellett volna kérdezősködni, akkor megtudhattad volna, hogy ez egy rebadged NEC író, nem Plextor fejlesztés.

Még valami. A "ien" szó helyesen: ilyen.

[ Szerkesztve ]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) H.O.D. válasza PPeter (#2) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Jól leoltottad szegényt...

Where do you want to go today?

(#4) PPeter válasza H.O.D. (#3) üzenetére


PPeter
addikt

De hát tényleg semmi értelme így topikot nyitni, hogy megveszi, aztán ő kíváncsi rá, mások mit gondolnak. :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#5) H.O.D. válasza PPeter (#4) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ha mindenki lehúzza, gyorsan záratja a topikot és eladja :D

Where do you want to go today?

(#6) n4nom4n


n4nom4n
csendes tag

hello!
nem vettem hanem az elromlott px760-as helyett már csak ILYEN irót tudtak adni garanciába
tehát én kérek elnézést :)

(#7) IRON STORM válasza n4nom4n (#6) üzenetére


IRON STORM
őstag

Ha körülnézed látod,hogy az író egy az egyben Pioneer 212, és van topicja abban bármit megtalálsz.

Csak a TDi!

(#8) DeadMeat válasza IRON STORM (#7) üzenetére


DeadMeat
veterán

Csondben maradtal volna..... Amugy nec.Figyelmedbe ajanlom a 2. hsz-t a topikban. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9) DeadMeat válasza DeadMeat (#8) üzenetére


DeadMeat
veterán

Vagy nekem kellene csondbemardni?Valahol nec,valahol pio a belseje.Akkor most mi az igazsag :F

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10) PPeter válasza DeadMeat (#9) üzenetére


PPeter
addikt

A 800A NEC, a 810A pedig Pioneer, hogy egész pontos legyek.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#11) IRON STORM válasza DeadMeat (#8) üzenetére


IRON STORM
őstag

Talán akkor neked kellett volna. :)

Csak a TDi!

(#12) Mountain


Mountain
tag

Hát lehet, h a Plextor 810SA nem saját fejlesztés, de most olvastam el a CHIP magazin 2007 decemberi számában a DVD-írók tesztjét, ahol a Plextor 810SA nyert. Ár/érték arányban persze csak közepes választás, mert nem 3-szor olyan jó, mint a többi, de még mindig a legjobb minőségben ír. Úgyhogy semmi ok az elkeseredésre szerintem a téma indítójának!

who cares?

(#13) n4nom4n


n4nom4n
csendes tag

Köszi Mountain!
Amióta megvettem csak ezt nyúzom és naon jók a tapasztalataim
Mindenkinek ajánlom szivből :)

(#14) PNagy


PNagy
csendes tag

Tudom, hogy a többi topic-ot végig, vagy el sem olvasók közé tartozom, de fogalmam sincs melyiket kellene olvasnom. Ilyen íróm van, és rendszeresen hibázik.

A pc-m: MB: Asus Maximus, 500GB Samsung Sata2 HDD, 4 GB Kingston DDR2-800.

A HDD az SATA1-en, a DVD a SATA6-on. A Bios-ban SATA mód AHCI-re van állítva. OP rendszer XP64.

Mindegy, hogy adat, vagy audió cd-t, esetleg DVD-t írok, mindig hibázik.

Mit kellene beállítanom?

Csak a PlexTools és a Nero 7 van telepítve.

(#15) Mountain válasza PNagy (#14) üzenetére


Mountain
tag

Én nem vagyok egy szaki, de esetleg próbáld újabb nero-val (Nero 8), hátha segít. De az is lehet, hogy a lemez, amit írsz azt nagyon nem szereti, bár ilyet nem kéne csinálnia. Esetleg egy firmware frissítés nem árthat.

who cares?

(#16) PPeter válasza PNagy (#14) üzenetére


PPeter
addikt

Mit értesz az alatt, hogy hibázik? Leáll az írás valami hibaüzenettel, vagy rossz lesz a megírt lemez?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#17) PNagy válasza PPeter (#16) üzenetére


PNagy
csendes tag

Mindkét eset előfordult. Újratelepítettem a Vistát, és most megoldódni látszik a probléma.

Hogy mitől javult meg, azt nem tudom. Most mindenesetre nem telepítettem a Plextools, ami amúgy sem működött rendesen.

(#18) PNagy válasza PPeter (#16) üzenetére


PNagy
csendes tag

A problémával kapcsolatban megkerestem a Plextort.

Azt a választ kaptam, hogy:

"It's probable that you need 64-bit drivers for an 64-bit OS. Unfortunately, we do not support 64-bit OS."

Ezt nem értem. 64bites oprendszeren nem használhatom a DVD írót?? Szerintem a 64bites oprendszerek tartalmazzák a drivert. Na mindegy.

Jelenleg is Vista 64 van telepítve, és úgy tünik, működik rendesen. Most Nero 8-at telepítettem. Ami furcsa viszont, hogy a másolások, telepítések sebessége lessúnak tünik.

Kb mekkora sebességgel kell másolnia? (kb/s-ben)

(#19) Skipper


Skipper
tag

Nekem is ugyanez a problémám. Egy-két nap hibázik (vagyis írás közben megáll hibaüzenettel) minden lemezzel (olvasással minden rendben ekkor is), és utána egy-két hétig minden jó. Érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#20) 3x3y


3x3y
aktív tag

Na...
Most vettem egy ilyen kis aranyost...
Egész kellemes eddig a munkája, szépen dolgozik, szándékosan 16X sebességen döngettem, a puffer ingadozása meglep, mivel nem ingadozik. Sokféle írót láttam már, de ilyet még nem. Megnézem Plextools-szal a különböző sebességeket, kíváncsi leszek.

PF

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor px-810sa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.