Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor px-800a

Hozzászólások

(#1) X-akta


X-akta
csendes tag

Helló mindenkinek!

Épp dvd-író vásárlása előtt állok és sok jót hallottam a Plextor-ról. Ki is néztem egy Plextor px-800a ára:14 761FT borsosnak hangzik de első a minőség! Ide Plextor tulajok tapasztalatait várom. Vagy esetleg más gyártó termékeit, ami strapabíró és hosszú élettartamú. Most egy LG-m van, meg vagyok vele elégedve de, már öreg és hibákat is csinál :O

Üdv.

(#2) PPeter válasza X-akta (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Ajánlom a figyelmedve a kereső és a Google használatát, akkor egy percen belül rájöhettél volna, hogy ez egy ''átcímkzett'' NEC 7170-es drive, nem Plextor fejlesztés, nem Plextor gyártmány.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) ko1122


ko1122
tag

Én mikor megláttam a tácáját nyitott állapotban, már akkor 100%ig le mertem volna fogadni, hogy NEC-Sony bele van a Plextornak. Én már csak az árát nem értem. Inkább vennék NEC-et fele annyiért.

(#4) 7Heads Drago válasza X-akta (#1) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem már van egy.
De kb annyi segitséget kaptam a vásárlás előtt mint te itt.
Azt értem hogy nem saját gyártmánya a plextornak, de kb ennyi amit bárhol is hallotam róla.

Nekem kb 2 napja van meg. Nekem az egyik fontos hiányossága az hogy nem tudja a plextor szoftverének a diagnosztikaI tesztjeinek a nagy részét lefutatni.
De most mit tudsz csinálni. Ha már nem forgalmazák a régebbi tipusokat.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor px-800a
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.