Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sathia


Sathia
csendes tag

Sziasztok!

A minap vettem egy ilyen DVD-írót, s gondjaim voltak bizonyos DVD-k felírásával. RitekG04 fajták voltak, a jobbik minőségből, mégis gondok voltak vele.

Plextoros médiák:
[L]http://www.plextor.be/technicalservices/technology/recmedia.asp?choice=Supported%20media[/L]

Szóval a vásárlás után találtam egy tesztet a neten (egyet a 10-ből), ami negatívumként rótta fel, hogy az iró írási minősége megkérdőjelezhető bizonyos DVD médinál. Persze ekkor már késő volt, a megírt lemezeim közül egyiket sem bírta írás után közvetlenül saját maga visszaolvasni, s máasik 4 különböző DVD-olvasó sem (Plextor,Fujitsu,Sony).
Írás közben hibát nem jelzett, és semilyen jumper,DMA lamer hibát nem követtem el.

Szóval az érdekelne hogy kinek milyen pro és jontra tapasztalatai vannak ezen a téren:

Sathia

(#2) Alvin_ti4200 válasza Sathia (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én ezzel az íróval írtam már Princo-ra, Primedisc-re, Fuji-ra, TDK-ra, és Ritek G04-re is, mindegyiket beolvassa mind az író, mint a DVD-ROM-om (Asus E-616). Firmware-t nem próbáltál frissíteni?

(#3) neduddki válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Csalatkozom, vhol az 1.04-1.05-kornyeken tortenhetett vmi, azota szereti jobban a princo-kat, es a -rw-ket.

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) Sathia


Sathia
csendes tag

Természetesen a legfrissebb, 1.07-es firmware-t már az első 5 percben ráraktam RPC-1-es formában.

Tehát, egyéb tapasztalatok?

Sathia

(#5) _Hunter_ válasza Sathia (#4) üzenetére


_Hunter_
őstag

Ugyanilyen író, frimware fenn. Ritek etalon lemezek hibátlanok, princo is. Nekem jók, ugyhogy én most csak ritekre írok.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.