Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor író gond (40/12/40) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) umek


umek
tag

Üdv mindenki. A probléma a következő:
Először is, az alaplapom egy Abit KX7.
Proci: Amd Xp 1800+
Mem: 512DDR
A gépben van 3 vinyó, 60maxtor,80seagate,15maxtor.
Az író pedig egy plextor plexwriter 401240A.
Oprendszer: XP (volt próbálva 98-cal és 2000-rel is)

Anno tökéletesen működött az író. Írás közben jóformán azt csináltam amit akartam,még csak meg se rezdült (ez 40X-esen is így ment,bár úgy ritkán irtam,max ha siettem). Eccer csak elkezdte azt, hogy a nero ugy nézett ki jóformán mint egy equalizer... ugráltak az aranyos kis zöld csikok... Az írás végén meg kiirta, hogy 50,meg 60, meg 110!!! kellett alkalmaznia a burn proofot. Ami eddig 0 szokott lenni. A gép meg olyan lassu lett, hogy már az egér is szakaszosan mozgott írás közben, ugyhogy elég gáz. Amikor levettem 8X-ra akkor nem voltak pufferhibák, viszont ugyanúgy semit nem lehetett csinálni a gépen. Xp reinstall, Win98 install, haver gépe Win2000, mindenhol ugyanaz a hiba.
Most egyik haveromhoz elvittük, és beraktuk a gépébe, erre befagyasztja a winfost (XP)... Amikor róla akarunk bootolni, akkor semmi gond, még egy winfos installcd is megy róla faszán, viszont ha belépünk winfosba, és mondjuk commanderbe rámegyünk, hogy cd-rom, akkor lefagy a gép. 10 percig ebben az állapotban marad, majd eltávolítja a cd-romot, és megy tovább faszán... persze cd nélkül. tiszta gáz. Ja, az ő alaplapja NF7-SL.

Várom a segítségeteket, 5leteiteket a dologgal kapcsolatban. Tényleg tanácstalan vagyok... :O :F

Légy korrekt.

(#2) umek


umek
tag

bocs nem vettem észre laxius témáját. Egyébként amiről beszél az az én íróm, de ide van leírva a teljes kórkép. csá

Légy korrekt.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor író gond (40/12/40) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.