Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Isten


Isten
tag

Szevasztok!

Adott egy konfiguráció:

ASUS P4G8X-Deluxe
Matrox G450 DDR DualHead
2*256 MB PC3200 SDRAM
Plextor 52/24/52A

Windows 2000 Professional - Eglish - Service Pack 4

Fel van rakva egy Nero 5.5.x, amit anno az irohoz kaptam. Mar tobb tucat CD-t irtam, es soha nem rontott egyet sem az iro.

Most viszont elinditom a Nero-t, elkezdi irni, es valahany szazaleknal leall, eloszor azt irta ki, hogy buffer underrun, mondom biztos feltolti puffert es folytatja az irast, de erre habozott meg egy ideig es utana azt irta ki, hogy az ASPI nem talalja az eszkozt. Ekkor frissitettem ASPI drivert az Adaptec honlapjarol, a legujabbat. Aztan ez sem segitett, ujraraktam a Nerot. Semmi eredmeny. Aztan eszembe jutott, hogy en felraktam a VmWare 3.2-es verziojat, amit le is szedtem, mivel nem jott ossze, amit akartam es eszembe jutott, hogy egyszer a halozat fullra lehalt miatta a sok halokartya kaszkadositas miatt. Most van halo, de a CD iras nem mukodik. Hogyan oldanatok meg a helyzetet?

Minden ertelmes hozzaszolast nagyon koszonok.

Meg csak annyi, hogy a primary slaven van az oprendszer, alapban atallitottam a TEMP helyet ''C''-rol (ami nem a rendszerparticio) ''E''-re allitottam. (rendszerparticio) Azert kellett, mert a ''C''-n csak 600 MB szabad hely volt. De nem is ez volt a problema.. :O

(#2) erdoke válasza Isten (#1) üzenetére


erdoke
titán

PlexTools van fent, ha igen, milyen verzió? Ott próbáltad erőltetni a BURN-Proof-ot?
Más íróprogival is próbálkoztál?

ForceASPI-t használj szerintem, az a 4.60-at tolja fel.

A legjobb aláírás a héten

(#3) Isten


Isten
tag

Nem is a BurnProofon van a hangsuly, hanem az ASPI-n. Kiprobalom ForceASPI-t jol, bar szerintem ugyanaz a magjuk...

(#4) erdoke válasza Isten (#3) üzenetére


erdoke
titán

ForceASPI után legfrissebb Nero ASPI-t szedd le a honlapjukról, és cseréld ki a Win System32 könyvtárában is arra, hogy a többi progi is megtalálja. ;] Igaz, ez ellen tiltakozik az Ahead, de egy F5 véletlenül is benyomódhat... :D

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#5) Isten válasza erdoke (#4) üzenetére


Isten
tag

Ez nagyon jofej ez a veletlen F5! :C

Kulonben kiprobaltam amit mondtal es megint rontott egy RW-t a rohadek! Meg ASPI nelkul is megprobaltam, ugy eleg sokaig ment, de ott is rontott. Most akkor megnezem az Ahead ASPI-javal... Fene ebbe az atkozott szamitastechnikaba.. Linux alol meg porkoltem ugyhogy nem a meghajtonak van baja.

(#6) erdoke válasza Isten (#5) üzenetére


erdoke
titán

Akkor írj SPTI-n, azzal tutira nincs gondja a Win2k-nak és az XP-nek. DVDDecrypterrel próbáld ki, hogy képfájlt írsz. DVD-Video képfájlt az ImgTools Classic-kal tudsz ISO-ba gyúrni, egyéb fájlokat pl. UltraISO-val. Én már mindent így írok. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#7) Isten


Isten
tag

Disadvantages:

* Administrator privileges necessary, can possibly be worked around, see EAC-FAQ (Q: I use Windows NT/2000, but EAC seems to have problems to store the options or get any SCSI response)

K* anyjat, hogy semmi nem akar osszejonni!!! Asszem ujrarakom hulladek 2000-et, de nem er meg annyit, inkab nem is hasznalom! F*ba, mindjart nyitok egy W2k flame topicot...

Azert koszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.