Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor 48*24*48a firmware? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Akinek van ilyen vagy hasonló írója, részletezze, hogy kb. hány perc egy adat lemez írása 48*-osan? Mert ugye, egy audio cd-t lassabban ír meg. Nekem elég gyanús, hogy 3 perc fölé megy =/, anyám munkahelyén a 40*-es Plextor 2:34 alatt írt egy adat lemezt.

Az író kb. 4 hónapos, 30 cd írásánál lehet. Felpakoltam rá a legújabb firmware-t is (1.05). Viszont van egy bin file is, de azzal nem tom mit kell csinálni..

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2) L3zl13 válasza StoneBridge (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem a bin file a firmware. Ehhez kell külön frissítő progi.
Az exe verzió tartalmazza a frissítő progit, és a firmwaret is.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Loretto válasza StoneBridge (#1) üzenetére


Loretto
veterán

nekem asusom van 52x24x52.de egy 700-ast 3:00 környékén készíti

Soirée...

(#4) kiskegyed válasza StoneBridge (#1) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Nekem több mint fél éve van egy ilyen a céges gépemben. 300 íráson van túl. Mivel csak 450-es PIII a lelkem, ezért a sebessége nem mérvadó (24x felett jojózik a puffer:(((, védelem nélkül kb. 50x rontaná el a CD-t:P)
Az egyik kolegám SCSI diszkről ír ua. Plextorral CD-t 48x-os sebességgel. A tulajdonképpeni írás elötti és utáni szöszmötölés (lead in stb.) tovább tart!

(#5) umek válasza kiskegyed (#4) üzenetére


umek
tag

Az én íróm Plextor 52/24/52A.
szal abból amit írtál azt következtetem ki, hogy az én 1800-as athlon xp-men 512 DDR mellett nem nagyon kellene ugrálni a puffernek... viszont 24x-es írástól felfelé már elég szépen ugrál... multkor pl 90x tudta volna elcseszni a cd-t... :O
Szerintetek ha ezzel a problémával visszaviszem gariba akkor valamit csinálnak vele, vagy elküldenek haza? :F

Légy korrekt.

(#6) warmaster válasza umek (#5) üzenetére


warmaster
aktív tag

Van vírusírtó a gépen?

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#7) umek válasza warmaster (#6) üzenetére


umek
tag

aham. nav 2003.

Légy korrekt.

(#8) mura81


mura81
senior tag

Plexwriter 4824A, 70 perces cd-t - nem audioval - 2:50 alatt írja meg, tokától bokáig.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#9) warmaster válasza umek (#7) üzenetére


warmaster
aktív tag

Valószínüleg az a baj, hogy on the flyban írod, és akkor minden egyes file-t megfog írás előtt a vírusírtó, ezért ugrál a cache, vírusírtós gépen ezért érdemes először1 imaget írni, aztán már nics gond, mert a vírusírtó azt csak 1Xnézi meg.
Úgyhogy valószínüleg nem tudod, gari becserélni.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#10) umek válasza warmaster (#9) üzenetére


umek
tag

akkor szerinted ha szüneteltetem a virusirtót amig írok, akkor megszünhet a baj? és ha nem szünik meg, akkor valami ötleted nincs? mert ha filmet írok akkor is csinálja, és akkor is szar... megirja a cd-t, de nekem ez nagyon nem tetszik... :-(

Légy korrekt.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Plextor 48*24*48a firmware? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.