Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Playstation cd iras (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) NetGod


NetGod
tag

Hello. Lenne egy kerdesem. Hogy lehet egy PlayStation CD-t rendesen megirni? Probaltam fekete CD-re, probaltam normalisra irni, de az eredmeny mindig a kovetkezo: Mikor berakom a konzolba, az egy audio CD-kent ismeri fel. PS2-vel ugyanez a helyzet. Mit csinalok rosszul? Thx.

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

(#2) casenoid


casenoid
tag

naív kérdés, hogy chippelve van a PS?

(#3) twollah válasza casenoid (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem nem naív kérdés, ugyanis chipnélkül az istennek sem fog elindulni egyetlen egy PS1-2 CDsem.
A Dreamcastnél mókásabb a helyzet ott ugyanis egy speciális belső formátumú CDt használnak aminek a tárolási kapacitása kb 1 Gbyte.
Ha másolt a program akkor kapsz egy boot CDt, és egy másikat amin a tényleges játék van.

(#4) Joe_007 válasza NetGod (#1) üzenetére


Joe_007
tag

Pontosan, csak csippelt playstation fog neked lejátszani másolt cd-t. Ha már csippelve van íráshoz használj CloneCD-t,mert más íróprogival még ha csippelt is nem piztos,hogy működni fog.

(#5) Joe_007 válasza NetGod (#1) üzenetére


Joe_007
tag

Egyébként nem kell hozzá fekete cd, jó bármilyen írható cd.

(#6) NetGod


NetGod
tag

A kerdes nagyonis nem naiv, mert fogalmam se volt errol a chipelesrol. PS-hez hujje vagyok mint allat. Csak egy kerdesem maradt: Hogy kell egy PS1-et vagy Ps2-ot megchippelni??? Marmint mit kell vele csinalni? Thx.

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

(#7) twollah válasza NetGod (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Fordulj szakemberhez aki elvállalja.
Ha nem értesz hozzá akkor csak ártasz.

(#8) The_Tom válasza NetGod (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

Esetleg ha az iras korul van a galiba akkor probald meg a pscopy (asszem ez a neve) prgt, ez kifejezetten ps lemezek masolasara valo.

Üdv.

Szerintem.

(#9) Joe_007 válasza NetGod (#6) üzenetére


Joe_007
tag

Ha érdekel tudok 1 címet Pesten ahol csinálnak(tak!?) csippelést.

(#10) Cathfaern válasza twollah (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Dreamcast-nál csak eleinte volt a boot CD-s megoldás. Utána már a játék CD volt egyben a boot CD-is(azaz csak berakod a lemezt és elindul).

A chipeltetést pedig mindenképp olyanra érdemes bízni, aki már csinált ilyet. A legtöbb kisebb konzolokkal foglalkozó bolt vállalja a chipezést((szóval ne a Murányihoz menj be:DD).

(#11) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Használd a psxcopy nevű progit, hogy merre keresd pontosan nemtom me
nekem csak régi verziója van meg, deaz nemismeri fel az új lg iromat, igyhát
keresem az újabb verziót! Clonecdről még nemhallottam, próbált meg azt!

(#12) Mkill


Mkill
aktív tag

Szia énis igy keztem egykor azota én a Alcohol120 használom megirja a PSX1-2 image filböl irsz ez a tuti mert van bene olyan opcio playtation irása és azt behozod és irás nekem igy sikerült

(#13) solkim


solkim
csendes tag


Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem,hogy a DVD filmeket, amik kb olyan 9,00 Gb között
mozognak, hogyan lehet 4,7 Gb lemezre átírni őket?????

(#14) Hercooles válasza solkim (#13) üzenetére


Hercooles
aktív tag

egyik haveromnak is van iroja, még fél évvel ezelőtt vette, fogalmam sincs
milyen programot használ, de ott van olyan lehetég irásnál hogy az extrákat
ráirja-e vagy sem, +hogy milyen szinkront stb.általában azok sok helyet foglalnak.
a the one pl full extrásan 4.7, a kárhozottak 4.7 + extrák. Milyen iro progit hasz-
nálsz, mit adtak hozzá?

(#15) krisz84


krisz84
csendes tag

Szevasztok!

Megszeretném kérdezni, hogy hogyan lehet felirni ISO-ból DVD-t vagy Cd-t PS2-re?
A választ előre is köszi!

Pá!

(#16) Ali_Gee


Ali_Gee
csendes tag

Hali!

Lenne egy bugyuta kérdésem. Hogyan lehet PS 1 CD-t irni PC-s cd ről.
Valami program kell hozzá?
Ha tudtok segiten akor kérlek titeket irjatok vissza
Előre is köszi!

(#17) james008bond


james008bond
őstag

Hello!

PS2 DVD-t, CD-t ISO-ból legegyszerűbben az Alcohol 120% nevű progival lehet kiírni.
1. Alcohol megnyit,
2. Képrögzítés varázsló,
3. Megkeresed az ISO file-t,
4. Tovább,
5. Írási sebesség kiválasztása,
6. Indítás.

...és kész! Jó tanácsként jó minőségű / ne Princo, inkább RITEC lemezre írj, 1x írhatóra és minuszosra, minél kisebb sebességgel, max 2x-es sebességgel /

PC-s lemezről tuti nem lehet írni PS CD-t, hiszen egy számítógépes lemezt ''csak úgy '' nem lehet átportolni PS-re, hiszen az egy teljesen más hardwer.

[Szerkesztve]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#18) johnny11 válasza james008bond (#17) üzenetére


johnny11
csendes tag

sziasztok!!
Nem tudtok olyan oldalt ahonnan psx játékokat lehet letölteni?

(#19) james008bond válasza johnny11 (#18) üzenetére


james008bond
őstag

www.torrentspy.com pl.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#20) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Sziasztok ..

Letöltöttem egy gamét , és szeretném kiirni .. Meg is tettem Nero 6.3.0.0 - ással , kiirtam UDF-ben 2.4 szeresen és 4-szeresen is , de nem olvassa be a gamét .. ( a dvd lemez EMTEC DVD+R , ezt irtam meg 2.4 szeresen , Ridisc DVD-R ezt pedig 4 szeresn irtam meg )

Nero val ki lehet eggyáltalán irni ?? Mert a munkahelyemen egy srác azt mondta ( aki mellesleg irja a gamét ) , hogy letöltés után winrarral össze kell füzni ( ez meg is volt ) és utánna a kapott file iso részét kiirni neroval simán ..

Vagy marad az alcohol ???

Előre is köszi ..

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#21) kisninja válasza Joe_007 (#9) üzenetére


kisninja
őstag

Te nem fogod tudni meg chippelni :) amugy a neten van leirás minden fajta playstation höz
Lényeg az hogy ha a chipet meg is tudod szerválni abba még kell egy progi kiolvasni mert le van védve. :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#22) Viktor77 válasza AlyArkhon (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Erősen warez témában kérsz segítséget. Sztem Te is tudod, hogy erre itt nem fogsz választ kapni.

Kérlek mellőzd a továbbiakban az ilyen jellegű kérdéseidet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23) Viktor77 válasza kisninja (#21) üzenetére


Viktor77
titán

Sikerült egy 3,5 éves postra válaszolnod.

Mindegy, jobb későn mint soha. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) mr_knight


mr_knight
senior tag

Annyi baromságot össze POSToltatok, hogy ide nem írok be... Najó még is ! :DDD

(#25) AlyArkhon válasza Viktor77 (#22) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ok , vettem , nem is akarom én ezt erőltetni :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#26) kisninja válasza Viktor77 (#23) üzenetére


kisninja
őstag

utolsó dátumot néztem az meg még friss volt :D furcsáltam is hogy ilyet kérdez ;]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#27) DenY


DenY
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem. Kiszeretném chippeltetni a ps2-met. Azt az infót kaptam, hogy létezik kétféle chpiielés. Eeegyik sima, a másik védi a képolvasót vagy mit, ami állítólag hosszútávon fontos. Meg lehet boot dvd-t venni, de az szintén nem véd. Mit tudsz erről? Esetleg nem lehet netről letölteni boot dvd-t?Másolt lemezt tényleg csak akkor viszi a chippelt ps2 ha cloon dvd-vel másolt? A denoelzs@tvnetwork.hu-ra írnál

Deni

(#28) Dani0007


Dani0007
csendes tag

Ki tudna PS1 hez Boot CD-t szerezni??? :DD :R elöre is kössz :R

(#29) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Akkor a warezolást és azt érintő postolás folyamot ezennel lezárom.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Playstation cd iras (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.