Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89110) andro93 válasza szasanyi (#89095) üzenetére


andro93
aktív tag

Annyira nem gyakoriak a bugok, de a frame rate az teljesen nevetséges a From játékoknál. Egyszerűen néhány bossnál annyira leesik, hogy érthetetlen ezt hogy hagyhatták így. Például Dark Souls 3-ban van egy konkrét eset, ahol a boss lehív magáról egy másolatot, és ha mindkettő a képernyőn van, és közelről ütöd őket, kb felére esik a framerate. Egy bossfight alatt. Szerintem ez nevetséges. De Bloodborneban is fogsz találkozni nem egy ilyennel, ne aggódj.

A grafikát én sem nevezném olyan kiemelkedőnek, bár az is igaz, hogy régi engine hajtja, és inkább a művészi megvalósítás a zseniális benne. De sajnos a játék bizonyos fejezetei kicsit összecsapottnak tűnnek, és sok helyen átlátni a textúrán, nem érnek össze bizonyos helyeken, belátsz a föld alá stb. A legtöbb helyen viszont leesett az állam, olyan a hangulata a játéknak. Szerintem mindenképp told ki egyszer. Én legalább 5-ször vittem végig a játékot, meg kétszed a dlc-t, fullosan kiplatinázva mindkettő, van benne 250 órám, meg egy 300-as karakterem. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.