Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Megkérdeztem én is a CC-t hogy mi a helyzet az árgaranciával de csak ennyit kaptam:

Kedves Attila!

Örömmel halljuk, hogy ilyen nagy felkavarást csinált a meghirdetett előrendelői termékünk.
Hogy a kérdésére válaszoljak, nagy valószinüséggel tudjuk tartani, mivel az europai ajánlott fogyasztói ára 400 Euro, ha ezt kiszorzom 300 FT al akkor kijön a 120 000 FT.
MIvel a 400 euro a ajámlott ára és a sony nem változtat akkor természetesen tartjuk az árat rajtunk nem mulik:)
Ha öszinte vagyok szerintem inkább M.O olcsobb lesz mint drágább, de ilyen messze a megjelenéstől, nem lehet mit mondani mivel a sony is csak a fogy árat lövi be a nagyker árat nem.
Egy biztos ha nálunk változik az ára (és tegyük fel felfelé, mert gondolom ha most megirgérem hogy annyi lesz 119.990 ft és mire megjelenik 114 990 FT lesz akkor az mindenkinek fájna:)) abban az esetben mindenhol változni fog ami logikus is mert csodák sehol sincsenek mindenki nagykerekből vásáról, de ahogy be tudtuk az információk szerint löni a legkedvezőbbre akkor is efelé fogunk hajlani (akár haszon nélkül is mint jelen esetben) :)))))
Azon vagyunk, hogy minél több előrendelést tudjunk felvenni, mivel minél nagyobb előrendelést tudunk felvenni egy termékre annál jobb fogyasztói árat tudunk kalkulálni a felhsználok felé, és ahogy érzem az elmult 2 napban ez sikerülni is fog:)
Remélem sikerült kielégítendő választ adnom.

Nem mondják ki amit hallani akarunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.