Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34688) Herczi válasza BabMester (#34686) üzenetére


Herczi
senior tag

Én egyszer jutottam be, 2-es szintig jutottam el, mert protocol errorral kidobott. Után kis túlzással egész nap próbálkoztam, nem jutottam be.

Ennyi idő alatt engem nem ragadott meg, mondjuk alapvetően nem tudok semmit a játékról, nem tudom milyen játékmódok lesznek még, de ez ami volt tuti nem kötne le annyira, mint amennyire egy multi játéknak illene. Használtan 5-10 ezres kategória, csak mire annyiért hozzájut az ember, kihalt lesz az egész.

Még egy normális betaval megtudnának győzni, de ezzel az alphával engem eltántorítottak.

Az meg a másik, hogy a matchmakinget nem tudták normálisan megcsinálni, mert lehet itt nyomatni, hogy ez nem kész termék, de gondolom meg volt adva az alpha állapot határideje is és ezek szerint rohadtul nem tudták tartani. Így nagy valószínűséggel a kész játék is majd egy bug halmaz lesz. Na meg azért a ps4 elég mostoha gyerek szinten lett (lesz) kezelve.

Egy szó mint száz nekem nagyon egysíkú, összedobált játéknak tűnik, legalább is én nem tudom elképzelni, hogy 300 órán át kergetek egy szörnyet, pedig egy multi játék nekem itt kezdődik.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.