Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#279017) Tasunkó válasza minilego (#278983) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Most vittem ki én is. A Telltale WD kiváló volt, nagyon tetszett, zseniális, de a Last Of Us mellett mint egy kelet-európai rokon. Nem is lehet összevetni, mert a stílusra is más, meg a körülményekhez képest nagyot hozott a Telltale. De ez a végletekig kispécézett játszhatóság, a látvány a mozgás, minden tökéletes a Last Of Us-ban szinte érezni az olajos, zsíros puskatus szagát. A történet kevesebb mint a WD-ben, de nagyon jó, és a koncepció, ahogy játszva elmesélik,a hangok, a zene, elképesztő mennyire tökéletesen átgondolt. A mozgásról a jutott eszembe, egyszer voltam már így, hogy szinte táncolva lehetett lopakodni, annyira jól követte az irányítást, a Splinter Cell, de csak a Chaos Theory-nél.
Ellie azért ilyen, mert már ebbe a világba született, lehet nem szimpatikus, de egy túlélőhöz képest kell viszonyítani. Egy ilyen apokalipszis következő generációja nagyon nem szimpatikus emberekből fog állni. Ezért is mondja Joel-nek hogy ő nem a lánya. Mivel az eredeti túlélők eleve nagyon nem szimpatikusak lesznek. Látni is véltem ezt a narratívát a storyban. Azt mondják a jó emberek meghalnak a háborúban.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.