Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273101) RangerFox válasza lazioforever (#273098) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Hot Pursuit egy remastered, magasabb felbontású textúrákat kapott, stabilabban fut. PS5-ön szembetűnőbb a különbség, 4k@60fps. Egyik legjobb NFS játék, egyből elkapott a nosztalgia, ahogy elindítottam EA Playben.

(#273102) Kendek válasza vepe (#273100) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így ahogyan írod, működnie kellene. Próbáld másik USB portban is, majd másik kábellel, és ha még mindig nem oké, akkor a kontroller hátulján van egy süllyesztett RESET gomb. Azt tartsd benyomva minimum öt másodpercig, majd próbálkozz újra a vezetékes párosítással.

<-ƘƘ->

(#273103) FunPro válasza vepe (#273100) üzenetére


FunPro
senior tag

Esetleg azt is megpróbálhatod, hogy ps és a share gombot egyszerre lenyomod, ameddig nem kezd el villogni a konti, és úgy rádugni. Vagy rádugodt állapotban nyomjad egyszerre a ps és a share gombot.

Hogy őszinte legyek, már nem emlékszem. :D
Én akkor szórakoztam ezzel, amikor felváltva használtam ugyanazt a kontit pc és ps között.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273104) vepe válasza FunPro (#273103) üzenetére


vepe
senior tag

Kipróbáltam, úgy valóban villog a kontroller, de nem lép tovább...

Kendek
Kontroller reset megvolt úgy sem megy, több usb-n, több kábellel próbáltam, de nem érzékeli.

(#273105) Lackooo84 válasza vepe (#273100) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PC-re dugva működik a kontroller?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#273106) vepe válasza Lackooo84 (#273105) üzenetére


vepe
senior tag

Pc-n nem volt használva, Tökéletesen működött mindkét kontroller reset előtt.
Most ps gombnyomásra ezt írta ki, de nem igazán értem a működési elvét, hogy mit és hogyan kell újra regisztrálni...

(#273107) Lackooo84 válasza vepe (#273106) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De a kérdésem arra irányult, hogy pc-n megy e a kontroller, mert ha ott megy, akkor nem azzal van a baj. Nem került szösz az USB aljzat(ok)ba?

The Truth is out there...

(#273108) vepe válasza Lackooo84 (#273107) üzenetére


vepe
senior tag

Nincs semmi kosz az usb csatiban. A pc-hez tökéletesen csatlakozik mindkét kontroller. Csatlakozás után folyamatosan fehéren világít a lámpája.

Reset után vissza ps-hez csatlakoztatva ps gomb megnyomva párat villan fehéren majd sárga és ugyanazt irja ki angolul, mint amit beillesztettem az előbb.

(#273109) Lackooo84 válasza vepe (#273108) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Amikor rádugod a PS-re, és nem nyomsz semmit, akkor töltődik a kontroller (pulzál sárgán)?

The Truth is out there...

(#273110) vargalex válasza vepe (#273106) üzenetére


vargalex
félisten

Biztos nem csak töltésre való USB kábellel próbálod? Ha van microUSB-s telefonod, ott feljön a megosztás ezt a kábelt használva, vagy csak tölti a készüléket?

Alex

(#273111) Mezcal válasza lazioforever (#273098) üzenetére


Mezcal
addikt

Nincs akkor különbség a tavalyihoz mérve, ami megérné a teljes árat.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#273112) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a konzolba kicserélni a belső tárat. Ha kimásolom a játékokat egy külső HDD-re, kicserélem a belsőt, újratelepítem, akkor vissza tudom másolni a játékokat a külső HDD-ről?

(#273113) Kendek válasza yusukee (#273112) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Külső vinyóra készíthetsz teljes rendszermentést is, amiben benne lesznek a játékok is, vagy pedig leformázod bővített tárolónak, és áthelyezed, majd utána meg vissza a játékokat.

<-ƘƘ->

(#273114) vepe válasza vargalex (#273110) üzenetére


vepe
senior tag

Megoldódott, köszönöm mindenkinek a segítséget.
A probléma az USB kábel volt, 8 különböző kábel nem tetszett neki, végül egy xbox usb kábelével probléma mentesen elfogadta a kontroller csatlakozását. Mindenesetre érdekes, hogy pont egy xbox tetszett neki :)

(#273115) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok!

Ha szeretnék sima jack dugós headsetet a ps4 hez akkor mire kell figyeljek? Barátaim hívtak játszani online, viszont nincs hedsetem így nem tudnánk beszélgetni. Egy akármilyen jack dugós mikrofonnal ellátott agybadugós fülhallgató is jó ehhez?

(#273116) vargalex válasza kmisi99 (#273115) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, jó. Annyi, hogy a 4 pin-es jack-ból 2 fajta bekötés van, de neked a standard kell (szerintem mást már nem is igazán kapni).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#273117) Mike válasza kmisi99 (#273115) üzenetére


Mike
veterán

bármelyik telefonhoz adott madzagos headset jó amit bedugsz a kontrollerbe. onnantól azon chatelsz

(#273118) Lackooo84 válasza vepe (#273114) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az első válaszom az volt, hogy tuti olyan USB kábellel próbálkozol, amiben csak 2 ér van bekötve, ezek csak (qrva lassú) töltésre jók. Csak aztán láttam írtad, hogy már sok kábellel próbálkoztál, mondom akkor tuti nem ez a baj, hisz lehetetlen, hogy ennyi kábeled szar legyen... aztán tessék... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#273119) Tegla80 válasza Lackooo84 (#273118) üzenetére


Tegla80
addikt

ps3 ota elokerulo problema a kabel....En neha mar nem is merem irni,mint most sem,h tuti jo az a kabel? Pedig orok dolog marad ez a kabelkerdes is ugylatszik. (ami erdekes benne,h mindig a ps kabele tunik el es mas xar kerul oda,tobb is mire egyszer kene egy jo. :D )

Sony® & PlayStation®

(#273120) minilego


minilego
senior tag

Uncharted collection magyar nyelvet nem tartalmaz? :F

(#273121) Ferenczi Áko válasza minilego (#273120) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#273122) vepe válasza Lackooo84 (#273118) üzenetére


vepe
senior tag

Fene gondolta, hogy egyik kábel sem jó neki (pedig elméletileg nem vacak kábel egyik sem, Samsung, Asus,stb cuccokhoz valók). Hajnalig keresgéltem mi lehet a baj és már úgy voltam vele, lehet elcsesztem valamit a resetnél?, na mondom..f@ca...de azért keresek még egy kábelt és megnézem...

Tegla80
nem vagyok egy kábel szakértő, szimpla felhasználó, de, ha ilyen eltérés van 1-1 kábel között, akkor a Sony felhívhatná a vásárlók figyelmét, hogy hülye gyerek ilyen esetben csak is ezt és ezt a kábelt használd, mert nem fog menni a kommunikáció.

[ Szerkesztve ]

(#273123) minilego válasza Ferenczi Áko (#273121) üzenetére


minilego
senior tag

:R

(#273124) erahurka válasza vepe (#273122) üzenetére


erahurka
félisten

DualShock 3 töltése volt maga az okkultizmus annak idején. Egyszer töltött laptopról, máskor nem. Egyszer csak tévéről tudtam tölteni, máskor onnan sem. Egyszer jó volt hozzá egy adott kábel, legközelebb már nem... Úgy látszik ezt is sikerült tovább vinni :C Bár nekem eddig minden kábellel ment a DS4 amivel próbáltam. Max olyan volt, hogy már laza volt a csatlakozó és kimozdult a helyéről.

(#273125) Mike válasza Tegla80 (#273119) üzenetére


Mike
veterán

ahogy nem volt bajom ps4en a felhőbe mentéssel, úgy a ds4-nek sem az usb kábelekkel. pedig volt 4 darab kontrollerem is (most csak 3, egyiket eladtam) sima micro usb, régi telefontöltő kábel kiválóan megfelel

[ Szerkesztve ]

(#273126) #49155328 válasza vepe (#273122) üzenetére


#49155328
törölt tag

Kb. 526 kábel van itthon, mindegyikkel tölt! ;]

Mike ennyi.
Lehet a controller vacakol.

[ Szerkesztve ]

(#273127) Tegla80 válasza Mike (#273125) üzenetére


Tegla80
addikt

Mint nekem sem a gyari kabelt bedugva es azota hasznalva..... viszont teny,h ps3 ota surun kerul elo ezen dolog.Nem azert mert xar a konti vagy a gyari kabel,hanem mert a gazda mashova keveri es a ps melle tarsit egy nem oda illot,de toltesre alkalmassat.Hibat nem eszlel mig lenyeges lenne,h a kabel adatra is jo legyen ne csak toltesre.
Ha ugy erted,h bantom ezzel a ps-t akkor tevedsz,ez user error es nem gep,konti hiba.

Sony® & PlayStation®

(#273128) vargalex válasza #49155328 (#273126) üzenetére


vargalex
félisten

Nem a töltés a lényeg. Tölteni fog mindegyikkel. A lényeg, hogy a fajta oin-ek is be legyenek kötve. DS3 esetén már a töltéshez is kell.
Nálam az összes adatkábellel megy a DS4 is és a DS3 is miniUSB-vel. Szerintem nincs is eredeti kábelen egyikhez sem ..

Alex

(#273129) vepe válasza #49155328 (#273126) üzenetére


vepe
senior tag

Nem a töltéssel volt a probléma. Kontroller nálam pl.kizárt, hogy vacakolna, mert az egyik új és azzal sem ment a dolog. Inkább azt tartom valószínűnek, hogy egyes szeria érzékenyebb pl.a kábelre, ez más műszaki cikknél is előfordul egy azonos típuson belül, de lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#273130) Mike válasza Tegla80 (#273127) üzenetére


Mike
veterán

dehogy hiszem azt. csak egyszerűen nem volt ilyen problémám
lehet hogy csak szerencsém volt, jó szériát fogtam ki, stb

(#273131) vargalex válasza vargalex (#273128) üzenetére


vargalex
félisten

Ezt jól kijavította a billentyűzet... Szóval a lényeg, hogy a data pin-ek is be legyenek kötve.

Alex

(#273132) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez is kapott dátumot végre.

SOLAR ASH | Release Date Trailer
- Október 26

Live-Die-Respawn

(#273133) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

PS4 9.00 EU BETA kulcs, ha érdekel valakit, mindkettőt 20x lehet felhasználni.

AC5J-2QND-FRBH
EDFD-XHNM-CAFX

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#273134) crue válasza Lackooo84 (#273133) üzenetére


crue
őstag

Itt van még egy:
HHG9-CTNT-D4HG

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.