Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211451) FunPro válasza Wesder (#211450) üzenetére


FunPro
senior tag

Az nem a probléma része! :P

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#211452) Carlos Padre válasza libus (#211446) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Könnyen lehet, hogy az utolsókat rúgja a "külső tárolóeszköz", de ha szerencséd van csak a kábel vagy a csatlakozás a ludas. Kezdetnek húzd ki és dugd vissza 4-5x kikapcsolt állapotban hátha csak oxidálódott.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211453) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Storeban a Bioshock Collection 3.790- , be is zsebeltem, ajanlom Mindenkinek :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#211454) Wesder válasza Demizson92 (#211453) üzenetére


Wesder
félisten

Részenként is megérne ennyit simàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211455) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Kb 1-1,5 hónapja van meg a PS4 slim em és most előjött egy hiba.
Játszottam a GOW al majd ki kellet szaladnom mire vissza jöttem a gép elment pihenő üzemmódba, ilyet szokott....
Viszont azóta folyamatosan azt írja hogy nyomjam meg a PS gombot a vezérlő használatához, de semmire nem reagál. A JOY össze van kötve USB kábelen a géppel, a PS gombal kapcsoltam be és azt érzékeli is, viszont semmire nem reagál. Már kikapcsoltam a gépet a gépen lévő kapcsolóval, de ugyan ez van.

Mi ilyenkor a teendő?

UI: a JOY lámpája világos kéken világít. Ha ez jelent valamit.

UI2: 3. kikapcsolásra megoldódott, de nem tudom ez mitől lehet. 1-1,5 hónapos a gép

[ Szerkesztve ]

(#211456) Carlos Padre válasza Derron (#211455) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Valami új fícsör a legutóbbi firmware-ben, én egy hete jártam így, nem tudtam belépni egyik kontrollerrel sem, nem reagált a ps gombra, két napig tartott eljutni a játékban újra oda, ahol tartottam, mert nem volt mentésem és csak az újra indítás segített, és emiatt elbuktam. Nem kell aggódni, nem hardveres gond.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211457) malystryx válasza .LnB (#211439) üzenetére


malystryx
senior tag

Bizony, igaza van FunPro-nak. Én pedig Almásfüzitő mellet lakom pár percnyire, voltam a gyár mögött a vörösiszap tároló tetején is, meg a gyárat is körbejártuk, az egyik kollégám ott forgatott egy zenés videóklipet is, de amúgy inkább raktárak vannak még ott. Még emlékszem azokra az időkre hogy a gyár előtt elhajtottunk, a házak meg minden csupa vörös volt... Nem volt szép látvány.

(#211458) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Napokban elkezdtem a witcher 3 goty-val játszani. A térképen ki lehet választani úgy egy helyet, hogy a kis térképen oda vezessen? (és ne az aktív küldetés helyszínére)

(#211459) S e t h válasza Woodslave (#211437) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem, itt csak a társam kezdett el mindig énekelni, dúdolni ha meglátott egy ellenséget. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211460) psycroptic válasza Sanyi.mTs (#211458) üzenetére


psycroptic
őstag

Tudsz saját markert/jelölőt elhelyezni a térképen és azt más színnel fogja jelölni.

PSNID: Tomy83PS

(#211461) _drk válasza Derron (#211455) üzenetére


_drk
őstag

Nekem is volt ilyen egyszer pár hete! Ez a semmire se reagálni dolog hirtelen meg is ijeszti az embert.
Ki kellett húzni a tápot, majd szépen vissza jött, azóta nem csinálta.

(#211462) libus válasza Carlos Padre (#211452) üzenetére


libus
őstag

Kb. fél éves a külső hdd. Persze ettől még rúghatja az utolsókat.
De az az érdekes, hogy leokézom a hibát és utána kb.15mp-re, már látja a hdd-t.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#211463) Derron válasza Derron (#211455) üzenetére


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Még egy kérdés a GOW al kapcsolatban. Szereztem egy csomó bűbájt a játék során, ezeket meg is találom a "zsákmányok" fülnél, de ezeket hol tudom felhasználni? (meginni megenni stb...) vagy elég ha megszereztem nem kell őket külön aktiválni?

(#211464) Cranium


Cranium
tag

Sziasztok!
Nem tudjatok veletlen, hogy honnan tudnek szerezni alkatreszeket (pontosabban L1, L2 gombot) JDM - 055 tipusu 7. generacios dualshock kontrollerhez? Alin, ebayen csak regebbi tipusokhoz talalok gombokat.

(#211465) gyuromoj válasza ProEvoFan (#211411) üzenetére


gyuromoj
veterán

Első DLC 100%, másodikban pedig nem adta meg a skorpiósat... nem tudom miért, kicsit idegesít. :((
Hetven pár órám van benne eddig, de szerintem kipucolom teljesen. Meg a turistás 3 trofit is kiszedem még.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#211466) F-ECT$ válasza Derron (#211463) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha jól emlékszek, akkor ezekkel nem kell csinálni semmit.

Dive ever, work never.

(#211467) Tatyla


Tatyla
őstag

Emberek ez a Remnant from the ashes nálam eddig az év játéka bőven megérte a 40$-t,na de három hét és itt a Borderlands 3

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#211468) Deck válasza Tatyla (#211467) üzenetére


Deck
titán

+1 :P

PS5

(#211469) Demizson92 válasza Tatyla (#211467) üzenetére


Demizson92
aktív tag

En pcn nyomom, de szerintem is kiraly lett :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#211470) ProEvoFan válasza gyuromoj (#211465) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

100% trófeával 106 óra volt a komplett játék.
A skorpiós trófeánál lehet nem a megfelelőt nyírtad ki.Itt van a guide hozzá.
Pár napig még inde játékokkal nyomom.
Storm Boy, Lara Croft Go, Trine 3 meg keresek még valami zúzós lövöldét.Ha végeztem ezekkel, akkor jön a Far Cry 5.

[ Szerkesztve ]

(#211471) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Borderlands 2-höz és a Pre Sequelhez keresek játszópajtit.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#211472) luigi106 válasza Demizson92 (#211453) üzenetére


luigi106
tag

Köszi.
Neked is kettőt töltött le? Úgy gondolom, hogy az egyik tartalmazza az első és a második részt, a másik meg a harmadikat. Jól sejtem?

(#211473) Kendek válasza luigi106 (#211472) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, jól sejted.

<-ƘƘ->

(#211474) james001


james001
veterán

Nem kell ide napfénytető...

Az a baj egy fast travel után eltűnt ez a bug,pedig még úgy kocsikáztam volna így :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#211475) Scholes9 válasza Aethel (#211443) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem nincs bajom vele.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#211476) Wesder válasza james001 (#211474) üzenetére


Wesder
félisten

Kitíltottàk az autòkat a vàrosbòl hogy jàccòtere legyen a tuningmajmoknak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211477) luigi106 válasza Kendek (#211473) üzenetére


luigi106
tag

Köszi. :R

(#211478) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Borzalmas minőségű videó:

Death Stranding - BRIEFING TRAILER LEAKED + VLOG - RePorter Ep #9

Live-Die-Respawn

(#211479) Chrakatoa válasza ProEvoFan (#211470) üzenetére


Chrakatoa
tag

Öröm olvasni hogy valaki ilyen strukturáltan, tervezetten játssza végig a játékokat, én is mindig elhatározom, de sajnos általában kedv függő hogy éppen mivel folytatom :R :DD

(#211480) .LnB válasza james001 (#211474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igen! Az írásomban a bugokról nem is írtam. Pedig volt olyan, hogy nem tudtam elindítani egy versenyt, újra kellett indítani a játékot. És volt olyan utcai versenyem, ahol az út beszűkült egy sávra egy alagútnál, csak éppen a traffic AI úgy gondolta, hogy kell oda egy kisbusz, keresztbe az úton. 300 fölött csattantam bele az első helyről. És volt még pár..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211481) .LnB válasza oriic (#211478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem értem én, hogy a csoda kamerás iPhone-okat, a 4-8 kamerás androidos telefonokat kiknek adják el? Mert minden ilyen leaked videó ennyire fos minőségű. Függetlenül most attól, hogy játék, film, vagy más videóról beszélünk e. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211482) Sefter válasza .LnB (#211481) üzenetére


Sefter
veterán

Szerintem ezeket nem telefonnal veszik fel, hanem pár dolláros “kém kamerákkal” (pici)...nem valószínű, hogy engednek videózni..

Psn ID: sefter_hun

(#211483) .LnB válasza Sefter (#211482) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

hmmm, erre nem is gondoltam. Lehet, hogy így van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211484) psycroptic válasza Rigormortiis (#211471) üzenetére


psycroptic
őstag

Mikor jätszol? Melyik napszakban?

PSNID: Tomy83PS

(#211485) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Az Ipon visszaigazolta a Platinum headset szállítást. A nyomott áron sikerült bezsákolni. Szerintem aki rendelt mindenki megkapja. Nem keveset spóroltunk. Köszi mégegyszer az infót annak aki szólt, nagyon rendes volt tőle ;).

(#211486) sp8787 válasza oriic (#211478) üzenetére


sp8787
addikt

UCA...etc? :DDD

Mekkora blod mezesmazas marhasag lesz ez mar!

(#211487) Xaels válasza kriszpontaz (#211485) üzenetére


Xaels
félisten

Én is kaptam mailt, de szerdáig még nem bontok pezsgőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211488) Carlos Padre válasza .LnB (#211483) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ilyen helyekre be sem vihetsz telefont vagy kamerát pont az ilyen kiszivárgások miatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211489) markknight


markknight
veterán

(#211490) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nézegetem a videókat a Ghost Recon Breakpointról, és úgy tűnik, hogy a sztorit elviszik egy Metal Gearesebb irányba, ami, ha így lesz, nagyon jól fog állni neki (ahogy az ACnek is bejött a Witcheres irány)!

Pont most gyűrtem le az Operation Oracle küldetéseket a Wildlandban, és azt kell mondanom: ez igen. Amúgy is tetszik a Wildlands "sztorija" és törtenetmesélési módja, de ha ezt elviszik egy még komolyabb irányba, az jót fog tenni neki.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#211491) .LnB válasza Rigormortiis (#211490) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hova viszik a sztorit?! :DDD
Az Ubisoft-nál Corey May-en kívül írt valaha valaki jó sztorit?!
Viszont ő nem dolgozik a Bkékpójnton.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211492) james001 válasza .LnB (#211480) üzenetére


james001
veterán

Nekem eddig ez volt az első,de ezen legalább jót röhögtem :D

wesder: Van amikor tele van az út meg az utcák autókkal,van amikor meg mintha kihalt volna a város...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#211493) .LnB válasza james001 (#211492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És lesz olyan is, hogy a kocsid gyorsabban halad majd, mint ahogy a közlekedő autók spawnolnak. Ez akkor vicces, amikor méterekre előtted történik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211494) penge111


penge111
addikt

Itt páran tolják a Remnantot, egyedül is jó móka, vagy inkább coopban élvezetes ez a játék?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#211495) Woodslave


Woodslave
nagyúr

egész hétvégén a call of duty alfát nyomtam. Nem vagyok se fps guru pláne nem multiban, de ez nagyon bejött. Lehet a nagyobb merítés miatt de nem éreztem folyton hogy én vagyok a fax puskacső rossz oldalán. Elég sok jó meccs volt, sokat nyertünk is, pláne ha a partner is jó volt (amikor én voltam a jobb az sajnos nem volt elég mindig :D ) bár volt hogy egyedül maradtam és így is sikerült igaz ez inkább az ellenfelek szintjét jelzi.

Elég nagy potenciál van amúgy ebben a módban, pláne ha lehet fegyvert választani, közben kommunikálni, egy jó páros arathat. Az más kérdés hogy meddig köti le az embert ez a mód.

Nem sok COD volt nekem, a múltkori ps+ban végignyomtam, nagyon intenzív de aránylag rövid single, nem tudom itt mi fog változni, gyanítom semmi, a multi meg annyira nem fog lekötni, mert ha beindul tudom melyik végén leszek a csőnek, de ez jó élmény volt. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#211496) Xaels válasza penge111 (#211494) üzenetére


Xaels
félisten

Egyedül is teljesértékű játék. A legtöbben úgy játsszuk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211497) Deck válasza Xaels (#211496) üzenetére


Deck
titán

+1 :P

PS5

(#211498) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Stardust Galaxy Warriors: Stellar Climax
Ismeri valaki ezt a játékot?Ha igen akkor légyszi írjon róla pár mondatot.Köszi!
Valami jó kis lövöldözős játékot keresek.Ezen megakadt a szemem.

(#211499) Mr Bond 007 válasza Woodslave (#211495) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Szerintem nem túl taralmas. Pár kör után már kiismered és kb ennyi. Vagy lehet öreg vagyok már ehhez :D

(#211500) penge111 válasza Mr Bond 007 (#211499) üzenetére


penge111
addikt

Ok, köszi skacok! :R Akkor rákerül a listámra, így is már csak 5-6 címem maradt csak, amit be kell majd szereznem...

Más: elkezdtem az Originst. Huha, ez az egyiptomi hangulat, kultúra, táj, épületek stb... nagyon átjön. Még csak kb. 10 óra van a játékban, ezek alapján tetszik. Még a történet is egyelőre elég jónak tűnik. Szerintem a zene is nagyon rendben van, a harc is jó, hogy kellő kihívást nyújt. Megjegyzem lehet azért ilyen pozitív a véleményem, mert én Assassin játékkal csak a 2. résszel játszottam. Mondjuk attól erősen elüt, de számomra nem is baj. Illetve lehet az is sokat dob, hogy van egy történelem szakos diploma is a zsebemben, Egyiptom mindig is a szívem csücske volt. Meglátjuk, hogyan alakul a játék későbbiekben. Persze a melléküldiknél gondolom, nem kell Witcher szintűekre számítani, de már akadtam így az elején 1-2 elég jól megírt is. Bugokkal már én is találkoztam, levegőben úszó krokodil, homokba ragadt npc :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#211501) tboy93 válasza penge111 (#211500) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én a hétvégén értem végére a fő sztorinak az AC Originsben 32 óra után. Az eleje nekem nagyon lassan indult be, többször leraktam a játékot, valahogy nem kapott el a hangulat. 10-15 óra után kezdtem kicsit belelendülni, aztán a fő szál vége felé megint ráuntam és lerusholtam az egészet a végéig. 35-ös szinten zártam a sztorit, de tartalom az még lenne benne bőven. Most félreraktam, még nem töröltem le, lehet néha előveszem.

Viszont tegnap belekezdtem az UC Lost Legacyba, ezekért a játékokért éri meg Pro-t és egy rendes 10 bites panellal rendelkező HDR-es 4K TV-t venni. Valami brutális ez a látvány :Y Csak az államat keresgélem egy-egy új helyszín láttán, megkockáztatom hogy a legszebb PS4 cím amivel eddig játszottam. 4-5 órát raktam eddig bele, a sztori az szerintem jobb volt a 4. részben, nekem Drake is hiányzik, de meglátjuk mi sül ki a végén.

[ Szerkesztve ]

(#211502) Woodslave válasza Mr Bond 007 (#211499) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de jó kis pörgős. ha jó akkor reméled hogy marad ilyen jó, ha meg xar akkor gyorsan vége :D De azért is írtam kérdéses meddig tart a szavatossága ennek a módnak, másért meg nem venném meg. Mondanám majd akciósan, de a COD soha nem akciós

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#211503) luigi106 válasza Xaels (#211496) üzenetére


luigi106
tag

Melyikről van szó? Mert a store-ban kettő is van?

(#211504) Deck válasza luigi106 (#211503) üzenetére


Deck
titán

Remnant: From the Ashes

PS5

(#211505) Xaels válasza luigi106 (#211503) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211506) penge111 válasza tboy93 (#211501) üzenetére


penge111
addikt

A Legacyban van szerintem a legszebb, legélethűbb aljnövényzet, amit valaha láttam. A grafika az valóban pazar, pedig én csak hd-n játszottam.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.