Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175981) failed


failed
tag

sziasztok!

Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok, mert már teljesen tanácstalan vagyok. Az a helyzet, hogy egy aránylag instabil lassú ratyi internetkapcsolattal rendelkezem - amin ugye ti nem tudtok segíteni... ez világos. Ennek az az oka, hogy alacsony a sávszél, és nagyon sokan használjuk. Viszont amikor nincs terhelve különösebben a hálózat, akkor is a ps4 hálózat tesztjében a letöltési sebességem max. 20 kbps. a feltöltés ~900 kbps. A gépen ha netmérőzök, akkor ott viszont megvan a 2000 kbps lefele, 1000 kbps felfele. ps4-en sehogy se. és nem tudom miért. az ábrán feltüntettem amit szerintem fel kell. tudom kókány munka, de nem igazán értek hozzá, ezért is kérem a segítségeteket. a pc-n és a ps4-en is van net, sikerült fél óra alatt megnyitnia a ps plus-t.... tehát tuti van rajta net. csak rohadt lassú. :F

esetleg, ha van ötlet, akkor kérlek osszátok meg velem!
talán elcsesztem vele már annyi időt, hogyha valaki megmondja, mit hogyan kellene beállítani, akkor meg fogom tudni csinálni.... :U

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.