Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175979) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Túl vagyok a 7100-as és a 7200-as széria (amatőr) összehasonlításán. A gépeket ugyanúgy helyeztem el a tévé alatt teljesen nyitott helyen (először a 7200-asat majd utána a 7100-asat), egy S7-es Samuval mértem a hangot amin ez a program futott (a másik telómmal fényképeztem és videóztam). A telefont a gép előtt helyeztem el kb 20 cm távolságra, mikrofonnal a PS felé fordítva. Tényleg próbáltam mindent teljesen ugyanúgy csinálni mindkét esetben.

7200-as gép:
Dashboard 24-25 dB (játék előtt és után is mértem)
Meghajtó hangja telepítéskor 29-30 dB
God of War az első nagyobb akció után (kb 10 perc) 26-27 dB
God of War térkép 29-30 dB

7100 as gép:
Dashboard 22-23 dB
Meghajtó hangja telepítéskor 29-30 dB
God of War az első nagyobb akció után (kb 10 perc) 26-27 dB
God of War térkép 30-31 dB

A hőmérsékletet a képen látható módon, a gép hátulját a hőmérő felé fordítva mértem (a PS logóval egy vonalban). A hőmérő 50 °C-ig van kalibrálva - de szerencsére ez is elég volt. A legnagyobb venti fordulaton végeztem a mérést (GoW térkép), a 7200-as gép esetében 49, a 7100-as gép esetében 46 fokig ment fel a higanyszál.

Tudom, h egy ilyen amatőr "tesztből" kár lenne messzemenő következtetéseket levonni, de az eredményekből (és a hallásom alapján) nem halkabb az új széria, viszont melegebb levegőt fúj ki a hátulján.
Plusz azt is hozzá kell tennem, h egy szérián belül is elég nagy a szórás, tehát simán lehet, h én kifogtam egy halk 7100-as és egy hangos 7200-as gépet. Még annyit, h mindkét gép teljesen élhető, nem zavaró a hangja egyiknek sem (egyelőre). Azon mondjuk meglepődtem, h az új gép dashboardon hangosabb, de ezt mérés nélkül meg nem mondtam volna. Csütörtök este viszem el haveromnak az egyik gépet, tehát még alszok rá kettőt, de nagyon úgy tűnik, h a 7100-asat hagyom magamnál.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.