Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149404) Rick3D válasza marilllyo (#149400) üzenetére


Rick3D
senior tag

Az is egy eshetőség ami nálam alakult ki. Kis koromtól kezdve minden angolul volt aztán amikor még nem tudtam jól vagy szinte semennyire angolul csak volt a szívás , volt olyan játék ahol azért nem tudtam tovább jutni kicsiként mert fingom nem volt mit makog :DDD Aztán odaértem és elkezdtem angol órákat venni +suliban is az volt a választott nyelvem. 19 évről lévén szó amikor is az esetek 99% ban rá voltam kényszerítve az angolra így alakult ki és nem vagyok ezzel egyedül bár szerintem egyik sem elítélendő , maximum az egyik előnyösebb mint a másik. Már 2008 években alap volt egy bizonyos színvonal felett hogy kened vágod az angol game ha úgy teszik geek szlenget. Rengeteg minden rövidítve van és nálunk ez még megvan fűszerezve magyarosítással. Én már ahhoz is hozzászoktam hogy mondatok elején közepén végén dobálózunk angol szavakkal mert gyorsabb , nem szép és semmilyen nyelvtani rendszerben nem állja meg a helyét de ez van.

Valahol szerintem el kell fogadni hogy baromi kevesen beszélik a Magyar nyelvet és ha akarsz eredeti nyelven filmet nézni, játékokkal gond nélkül játszani stb... akkor így vagy úgy de rá vagy kényszerülve egy nemzetközi nyelvet megtanulni. Angol - Német de ezen kívül még van pár jó. Szép a nyelvünk mert baromi választékosan és árnyaltan lehet kifejezni egy bizonyos dolgot az angol ennél sokkal primitívebb de ha annak idején választhattam volna megkímélem magam ettől és a praktikusabbat választom. (<- lehet kövezni, nyugodtan :) )

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.