Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149302) saelin


saelin
veterán

Kipróbálom egy i5-ös igp-s notin a remoteplayt. A felbontást és a képkockaszámot maxra húztam. Érezhetően van inputlagja, de mindjárt kiderül mennyire zavaró. Indítom a Doom-ot! ;]
Oké, elég zavaró így azért nem vittem volna végig a játékot. Még az inputlag szokható is, de a kép minősége nagyon rossz. Megmerem kockáztatni hogy ilyen YouTube szintű tömörítést alkalmaz. Gyors mozgásnál torzul a kép, életlen az egész. Meglesem HZD-al is. 20 perc játék után is nagyon szokatlan. Ami egyből feltűnt hogy a pro hűtése jól felhangosodik ha így játszom, pedig volt hogy streameltem vele YouTube-ra és akkor nem volt ilyen hangja.

Final Fantasy XIV-el viszont teljesen oké. Még a számítógép billentyűzetével is enged írni ha úgy van. Szóval reflex játékok ki vannak húzva és minden olyan ahol számít a precizitás és gyorsaság. Írta itt valaki hogy Bloodborne-ban segített így valakinek... :DDD Van egy idegrendszere az biztos. Én ezt maximum nagyon-nagyon-nagyon-nagyon végső esetben használnám. Rengeteget ront az élmény faktoron. Nálam még az is belepiszkít, hogy a notim kijelzője nincs olyan szép mint a monitoromé. Fakó színek, nem létező kontraszt és még a kijelző is kicsi. Abba most nem mentem bele hogy pc-n meg lehet e cserélni az L1-L2 és R1-R2 gombokat, mert én így használom PS-en. Picik a kezeim és alig érem el a ravaszt... Don't judge me! :DDD

Mindegy. Egy mokának jó volt ez a teszt. Egy gyenge noti is simán elbírja 1080p-ben.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.