Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149203) saelin válasza -FLY-> (#149146) üzenetére


saelin
veterán

Érdekes az emberek ízlése! :D Egyiknek legjobb fps a másiknak meg közel sem.
Nekem tényleg csak a monotonitása volt a legnagyobb bajom. Talán ha több démon vagy afféle environmental glory killek lettek volna még benne, akkor az valamit dobott volna rajta, de ugye nem volt ilyen. Statikus mappok és nagyrészt ugyan azokkal az ellenfelekkel. Esetleg egy kitekintő misszió is lehetett volna benne, ami egy picit felrázza az alap gameplayt (turret mód, járműves rész, menekülős jelenet vagy bármi).

De lehet én vagyok megint a hunyó. Nem vagyok nagy FPS játékok. Ténylegesen emlékezetes játékok ebben a kategóriában nekem a; Bioshock, Titanfall 2, Half-life és itt most leálltam gondolkodni, mert kb kifogytam. :) A Titanfall 2-ben nekem a story nagyon tetszett! Nem is a szövevényes események miatt, hanem mert friss tudott maradni. Parkour, lövöldözés tök király fegyverekkel, mechák, cinematic jelenetek stb. Hozta a kötelezőt és azt nagyon jól. 2x vittem végig egymás után annyira tetszett. Még a multijába is beletoltam 60-70 órát. :K

Remélem lesz doom 2 ettől függetlenül - a story adja magát -, mert én látok benne potenciált.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.