Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149103) Anaren91 válasza Kendek (#149095) üzenetére


Anaren91
senior tag

Azt próbáltam ezzel leírni, hogy most a 4 és 5 között a váltás kb annyi mint amikor a gépbe kicseréled a procit meg a vgat. Innentől kezdve nem szükséges külön ps 5 játékot készíteni tekintve amit megirnak ps 5 re ugyan azon az alapon van mint a ps 4 es. Ergo ugyan úgy elindulna ps4 en is max kevesebb fps el, vagy nem támogatna pár új effektet amit az 5 igen. Szóval már nem kell egy játékot külön ps4 re meg 5 re megirni mert ugyan az, Max mint gépen az erősebben több effektet engedéjeznek meg nagyobb textúrát. Eladtak közel 79 millió ps4 et. Ha az első éven 10 millióan váltanak kb mint a 4 startjanal akkor is hatalmas ps4 es tábor marad. Hülyeség lenne őket kihagyni az új játékokból. Meg az én logikam alapján engem biztos valamilyen szinten rosszul érintene ha nem adnák ki a god of War 2 őt ps4 re mikor sejtesem szerint semmi extra munkát nem igényelne azon kívül hogy lejjebb vegyék a grafikai beállítást. Jobban bevenné a gyomrom ha nem azzal próbálnak ráerőszakolni a válltásra hogy teljesen kizarnak játékokból, hanem hogy ha újat veszek akkor sokkal szebb látványt kapok. Ez pl nálam működött a pro val is, mert hiába volt jó a ps4, de a pro adta simább jatekelmeny pl bf1 be megerte.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.