Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148106) sultansmith válasza VincentVG (#148105) üzenetére


sultansmith
senior tag

Én még novemberben vettem PC mellé, nem mondom, hogy azóta nem toltam a gépen is, de jelenleg 45 órám van a HZD-ben, és ezt a PC-n a CS:S meg a Dragon Age Originsen kívül talán csak a Mass Effect tudta. Na jó, a Heroes 3 meg a Diablo II, de az már a hőskor...

Az egyetlen dolog, amit nem kedvelek benne - pontosabban nehezen szokom bele -, az a stickes célzás.

Szinte teljesen biztos, hogy egy FPS-t sem fogok venni PS-re, félkezű óriás vagyok a kontrollerrel. Ez a HZD íjjas célzás még csak-csak belefér, így szokható, de ennél mélyebbre nem nagyon merészkednék.

Viszont egy olyan címet sem tudok hirtelen PC-re, amely annyira hatással lett volna rám, mint mondjuk a Beyond Two Souls. Talán csak a régi Max Payne 1-2, amikor csak nézed a creditet, és nem is igazán akarod elhinni hogy mi történt. És van ilyenből pár.

Szóval hajrá! Nem mondom, hogy PC helyett, de mellé nekem eléggé bejött. Jah, és a Gran Turismo... ha az Assetto csak a felét nyújtotta volna annak az élménynek, de jó lett volna... de hát ezért Gran Turismo... :D

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.