Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146014) lanszelot válasza John_Deere (#145958) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem értelek, mi ez a nyugodj le? Normalisan irtam...
Te irtad: nem szimulátor rol beszélünk. Egyik se szimulator. Ez a fo mondat az egeszben amit irtam.
Ket egyforma konzolt hasonlitottam ossze /van mindkettő/ ps4 slim, xbox one s. Nem x, és nem is apc-s verzio, mert ott 4k ban eselye sincs a GTS nek. Mindkettovel jatszottam.
Fizika-t leirtam. 40kmh nal fekezessel kanyarban el lehet csusztatni a verseny gumikkal szerelt autot. Ha fogtal mar verseny gumit /szaraz aszfalt/ olyan puha hogy bele tudod nyomni a körmöd, emiatt úgy tapad, hogy egy elefant se tolja odébb 40kmh nal.
Errol a fizikarol irtam, es le is irtam. Semmi extra szamitas, meg professzori fejtegetes nem volt.
A liba kergető autozast ne keverjuk a verseny autokkal.
Mivel nem szimulator /mert nem az/, itt jön a képbe a játék élmény, és itt a Forza egyértelműen nyer. Azt is írnám közel sem tökéletes a forza.
Eladott szamok: mennyivel több embernek van ps4? Miota várnak egy igazán jó autós játékot? Tehát mind megvette a címet. A star wars 7 re is sokan beültek.... No de mennyi az elégedett? Kevesebb mint 4000Huf ert dobaljak a "párat jatszottam vele" lemezeket. Mert a kutyának se kell.
GTS ről a magyar nagy youtuberek között miert nincs egy videó se? Mert nincs nézettsége.
Tehat nem hordok össze hetet havat, ezek tények, és csakis beszélgetek, az első irasomba, meg a masodikba is írtam saját véleményem nem több.

Ui: miert játszom kontrollerrel. Logitech G29, G920 egy rakás &£#*
Trustmaster t500 egy vagyon, amugy se szimulator, tehat marad..
Sok kormanyt probaltam. A trustmaster t300 az alap, az alatt a kontroller is ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.