Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126451) mettek


mettek
addikt

Hát ez a GT Sport engem egy verseny alatt megvett. Baromi jó a vezetési élménye. Szép is. A szimulator és az arcade kozott pont jó a balansz. Marad előrendelve.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#126452) tothl válasza lmno (#126427) üzenetére


tothl
addikt

Nyilván kielemzik az íveidet :D

(#126453) Batyops


Batyops
aktív tag

Délután jön a Shadow of war kiváncsi leszek rá elég jó értékeléseket kapott.

(#126454) balinthun


balinthun
tag

Nem rossz ez a Sport, ebből vétel lesz (leárazva, majd valamikor). Teljesen átjön a sport érzés, amit prezentálni akarnak, viszont single nélkül kevés.

Néhány érthetetlen dolog: -lehet a demo miatt de mindig csak 3 verseny választható
-"azonnal" nem tudsz online versenyezni, mindig meg kell várnod az adott időpontot (időmérő az van)
-minden verseny előtt van időmérő, de ott kb teljesen mindegy milyen időt mész, mivel a mindenkori legjobb időddel nevezel.
-a BOP rendszer sem az igazi, mivel ez azt okozza, hogy a Subaru WRX a legjobb Gr4-ben, pedig ott van a Veyron, Ferrari, Lambo stb.

(#126455) Nayrobi válasza balinthun (#126454) üzenetére


Nayrobi
őstag

Bármikor tudsz online versenyt menni vagy indítani, csak a sport mód helyett a lobbyt kell választani.

(#126456) Jim-X válasza Stevenstyle (#126446) üzenetére


Jim-X
őstag

Szia!

Nekem sem mukodott ugy ahogy a videon. Aztan az elkezdtem varialni es az elso csuszkat 0-ra allitottam. A tobbi maradt ahogy a videon (3-as es kozeli) es lam jo lett :K

Amugy engem is megvett a GTS kilora, bar az igaz, hogy legutoljara a 90es evek vegen jatszottam az elso resszel sima PS-en es CRT-n :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#126457) #20844032 válasza Lackooo84 (#126121) üzenetére


#20844032
törölt tag

De igen, és nagyon köszi a linket! A gyereknek vettem alapvetően, de nem tudom én sem letenni :D Hatalmas vétel volt, soha nem volt ilyenem azelőtt, pedig már régen vehettem volna, ha tudom, hogy ennyire szórakoztató :)

(#126458) echterion válasza james001 (#126447) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem igaz, tegnap néztem és idén már legalább két hozzászólás be lett írva. :DD

**********

(#126459) Lackooo84 válasza #20844032 (#126457) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na király, egs! :D

The Truth is out there...

(#126460) Thorkos válasza Lackooo84 (#126459) üzenetére


Thorkos
tag

Én is megköszönöm a linket :) előző akciós körben bontották a rendelésem. Most már legalább 1et sikerült küldeniük. Sógornak már nem jutott...

(#126461) marilllyo válasza Lackooo84 (#126459) üzenetére


marilllyo
veterán

Itt a kezemben! Úgyhogy köszi ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#126462) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Visszatérve a GT-Sporthoz !
valóban vakít a hdr,de egy játékhoz szerintem ez kevés !
A Project Car 2-nek nem lesz demója ? ( a viszonyítás végett )

tud valaki róla ?
köszönöm. :R

(#126463) hyperspace válasza hjtz4t3wrseg (#126462) üzenetére


hyperspace
őstag

Már meg lehet venni a játékot, úgyhogy sajnos nem lesz.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#126464) erahurka válasza hyperspace (#126463) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig egy próba verziót igazán csinálhatnának neki. :(

(#126465) juhasz22 válasza hjtz4t3wrseg (#126462) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ha rosszul fogyna biztos lenne

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#126466) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Sziasztok,

Szoktatok kanadai/észak amerikai ismerősökkel közösen játszani?

Vállalható a közös játék, úgy értem nincs vészes lagg?

Pc-n sokat szoktunk együtt játszani és nem zavaró, de konzolunk még nem volt, így felmerült bennem a kérdés, hogy vállalható lesz e közös játék kinti ismerőssel.

Előre is köszi! :)

=^-^=

(#126467) A`rpi válasza L-e-f-i-e (#126466) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok,
Szoktatok kanadai/észak amerikai ismerősökkel közösen játszani?
Vállalható a közös játék, úgy értem nincs vészes lagg?
Pc-n sokat szoktunk együtt játszani és nem zavaró, de konzolunk még nem volt, így felmerült bennem a kérdés, hogy vállalható lesz e közös játék kinti ismerőssel.
Előre is köszi! :)"

Alapvetőlég úgy vannak megírva a játékok hogy bárkivel tudj játszani a világ bármely pontján akadás mentesen.

Akik kicsit szakavatottabb az érezheti a lag-ot.

Egyébként függ a játéktól is, illetve az is befolyásoló tényező, van e dedikált szerver, vagy csak P2P a kapcsolat típusa.

Van néhány régiózáras játék ezek lennének a kivételek.

Régiózáras játék esetében annyi a kritériuma, hogy a játék régiója egyezzen.
Tehát a barátod, és a te játékod régiója, legyen azonos.

Mi az a régiózár?

Vannak régiózáras játékok (nem sok) pl: Mortal 10 ilyen, ha USA store-ból vásárolsz, akkor csak amcsikkal tudsz játszani, vagyis egészen pontosan, olyanokkal, akik USA store-ból vásárolták meg a játékot, vagy egyes régiójú a lemezük.

Régióbesorolásokról bővebben itt olvashatsz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#126468) eisento válasza fcb92 (#126364) üzenetére


eisento
addikt

hat erdekes varjuk meg a final-t mivel esogumi van 2 fele meg snow tyre is... :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#126469) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hozzám is megérkezett ma a Guitar Hero Live Bundle, köszi a tippet Lackooo84! :R

(#126470) erahurka


erahurka
félisten

Na kipróbáltam ezt a Paysafe cardos feltöltést. Működik UK store is Magyarországról, a probléma viszont az, hogy a wallet-hez nem lehet olyan összeget hozzáadni amit akarok, viszont a Paysafecardra feltöltött forint nem konvertálható maradék nélkül fontba. Fucked :((

(#126471) tuki2200 válasza erahurka (#126470) üzenetére


tuki2200
senior tag

Azt is megnezted, h ha nem is hasznalod, 1 ev mulva az igenylestol kiszamlazzak a havidijat? Trogermodon valtjak a penzt, lesz a turelmi ido utan tranzakcios illetek is meg stb... szerintem egy barominagy lehuzas.. direkt nem reszleteztem mikor ment a reklamozasa kivancsi voltam olvassa-e mas az AFSZ-t, de ha neked megeri...

(#126472) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

van nékem egy turtle beach stealth 400 fülesem. Napokban elkezdett szopatni a töltéssel. Hiába dugom be a gyári usb kábelt,semmi. Találtam egy videót,ezzel a módszerrel néha tölt is,de kb 10 perc mire eltalálom azt a pozíciót mire tölt is. Írtak kommentben,hogy piszkos lehet ott belül vagy elvan hajolva az egyik tű,bevilágítottam,de nem találtam problémát. Szerintetek mi lehet a gond? Még garis,de aqua bpn van,én tőle 150 km-re,futár nem képes jönni,gondolom a javítás is 2-3 hét. Házilag orvosolható :F

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#126473) Robi86 válasza Lackooo84 (#126121) üzenetére


Robi86
senior tag

Én is köszönöm az infot, reggel meg is kaptam, még a futársrác is megjegyezte, hogy jó árban jutottam hozzá nagyon :)
Asszonypajtás el lesz vele. Mármint a játékkal :D

(#126474) Def26


Def26
félisten

gran turismoban be lehet azt állítani, hogy a "tökéletes pályaív" szaggatott vonalon jelezze a fékezést és ne HUD -on? Forzában megszoktam ezt, ott pirosra változik a kanyarban, ha túl gyors vagyok.

Nekem tetszik a játék, elő is rendelem, csak nem tudom még, hogy kell e mellé a limited konzol.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#126475) Madwe válasza Def26 (#126474) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom, régi gtkben is így volt. Bár kezdem megszokni, s amint ismered a pályát s kocsikat, felesleges is lesz :)

(#126476) krx21 válasza Def26 (#126474) üzenetére


krx21
nagyúr

Ja ne már. :( Nincs is annál illúzió rombolóbb, mint autós játéknál az a "csík". Szerintem borzasztóan gagyi...
Nekem az az első, hogyha be van kapcsolva, akkor kapcsolom ki.
Legalább olyan gáz, mint az autófék, csak még látszik is... :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#126477) Def26 válasza krx21 (#126476) üzenetére


Def26
félisten

Jó hát semmi gond, de nekem ez kell, hogy komfortosan érezzem magam. Nekem nem kell az az attrakció a játékba, hogy én találjam ki mikor kell fékezni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#126478) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#126479) erahurka


erahurka
félisten

Nyertem egy versenyt Sport módban de nem kaptam meg érte az achievementet, ti jártatok már így a demóban? :O

(#126480) RangerFox válasza oriic (#126478) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Meglátom, hogy mennyire jön be az alapjáték, valamint hány órásak lesznek a dlc-k (gondolom 4, mint az eddigiek) és aztán döntök, hogy benevezzek-e a Season Pass-re.

(#126481) oriic válasza RangerFox (#126480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel lesz múmiás DLC, így nálam instant get lesz az SP. :D

Live-Die-Respawn

(#126482) krx21 válasza Def26 (#126477) üzenetére


krx21
nagyúr

Mondjuk egy jó autós játékban lehet érezni ha túl gyorsan érsz a kanyar közelébe. A pontos sebességérzet nagyon fontos. Régen a Forzában 1-2 pályán nagyon nem éreztem, konkrétan a sebesség mérőt kellett nézni...
De amúgy mész 3 kört és tudod... :N

[ Szerkesztve ]

(#126483) Nayrobi válasza erahurka (#126479) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az infosávban a bugok között ez is fel van sorolva, senki se kapja meg érte az acsit, majd a teljesben fog csak működni ez a funkció.

(#126484) Lackooo84 válasza erahurka (#126479) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azért csúnya lenne, ha egy demo trofikat dobálna...

The Truth is out there...

(#126485) Nayrobi válasza Lackooo84 (#126484) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az acsik a játékban olyanok, mint driveclubban a mérföldkövek.

(#126486) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Ghost Recon Wildlands ingyenes hétvége lesz 10.12. 9AM CET-től 10.15.-ig. Bővebb info itt.

(#126487) #10927360


#10927360
törölt tag

Zseniális amikor TOP3-ba kvalifikálod magad erre a versenyre beszarik a szerver. Majd a következő versenyre is belépsz , letelik az idő és megint! :D Remélem a megjelenés után ezek megszűnnek. :D

(#126488) Madwe válasza #10927360 (#126487) üzenetére


Madwe
nagyúr

Velem tegnap folyamat ez volt... (csak top1be kerültem mindig ;] ) Ma még nem ültem le elé, de ezek szerint ma is... Mondjuk kimondhatták volna, h stresstestelnek, s akkor én is úgy állok hozzá, h ez benne lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#126489) RangerFox válasza Lackooo84 (#126484) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Resident Evil Revelation 2 demoja adott trophy-kat :D Azóta is 2%-on áll a játék.

(#126490) krx21 válasza Madwe (#126488) üzenetére


krx21
nagyúr

Velem meg ma délután. Mármint a szerver hiba, nem a top 3... :DDD

(#126491) Lefty válasza MrPeekaboo (#126486) üzenetére


Lefty
addikt

Demot probaltam. Rettenet gagyi idonkent ez a jatek, az akcio, az AI, mozgasok. Maga az esemenyek sokasaga meg dogunalom.

[ Szerkesztve ]

(#126492) vonSux válasza Madwe (#126488) üzenetére


vonSux
őstag

Én ma megnyertem egy versenyt, a végeredményt még kiírta, majd diszkonnektálta a szervert :DDD se jutalom, se egy animáció, a gyűjtögethető bizbaszok szerint még olyan versenyem se volt ahol a top 3-ba végeztem ;]

[ Szerkesztve ]

(#126493) erahurka


erahurka
félisten

Nézegettem miket lehet állítani custom race-nél, és akár 24 órás futamot is lehet csinálni :Y Valaki biztos bevállalja majd, de hogy hogy fogja összehozni azt nem tudom :DDD

(#126494) Gabesz1019 válasza #20844032 (#126457) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nulla gitártudással is érdemes megvenni? Még sosem gitároztam, de ennyiért jónak tűnik, ha szórakoztató akkor meg pláne.

(#126495) #20844032 válasza Gabesz1019 (#126494) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nem tudok gitározni, de azt meg tudom állapítani, hogy ennek nincs is a gitározáshoz semmi köze jóformán :) Ez egy ritmusjáték. És mint ilyen, kellően addiktív :) Jó zenék, könnyen tanulható...szórakoztató. Jó játék :)

A GTS-t meg így 2 nap demózgatás után előrendeltem :D A vezetési élmény őrületesen jó :)

[ Szerkesztve ]

(#126496) marilllyo válasza #20844032 (#126495) üzenetére


marilllyo
veterán

Milyen nehézségen tolod? Egyelőre még nem volt értelme regular -ra lépnem. Gyakorolni kell az biztos. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#126497) echterion válasza erahurka (#126493) üzenetére


echterion
nagyúr

Rest mode a megoldás. Meg némi kitartás. :))

Én is kipróbáltam ma este, hozta ugyanazt a feeling-et, mint a GT6, nincs sok meglepetés, éppen ezért is nem fogom megvenni. Sajnos ez már nem köt le, az online versenyek meg annyira nem vonzanak, hogy csak emiatt a játék miatt vegyek plus-t. Igazából megértem, hogy erre nyitottak a készítők és nem az offline felé, mert ott már sok újat nem tudnak mutatni. Amúgy tiszta GT érzés a játék, aki játszott a korábbi részekkel, az tudja, miről beszélek. Klassz az irányítása, csak egy árnyalatnyival nehezebb nekem, mint a DC, a grafika is tetszik nekem a Pro-n, ebben szerintem nincs hiba.

**********

(#126498) RangerFox válasza erahurka (#126493) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Gondolom van benne olyan funkció, mint az F1-ben, hogy a verseny közben is lehet menteni, és onnan folytathatod, ahol abbahagytad, így nem kell ténylegesen 24 órát egyhuzamban a tv előtt ülni.

(#126499) #20844032 válasza marilllyo (#126496) üzenetére


#20844032
törölt tag

Casualon betanulom, aztán megyek feljebb :)

(#126500) Thorkos válasza marilllyo (#126496) üzenetére


Thorkos
tag

Casual regular közt durva ugrás van. Legalábbis én vért izzadok pedig boxon próbálkoztam a gameval elég sokat :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.