Hirdetés

2019. november 12., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#126251) Def26 válasza Kendek (#126250) üzenetére

Def26
(félisten)

Igen, ez a kérdés. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#126252) L-e-f-i-e

L-e-f-i-e
(senior tag)

Sziasztok,

Előre is bocsi ha túl egyértelmű a kérdés, de még sose volt konzolom, viszont nagyon megtetszett egy játék amit pc re nem adnak ki csak konzolra így úgy döntöttünk, hogy akkor veszünk egy ps4-et. (Mivel én a pc-m Full Hd-s monitorát használnám) kis utána olvasás után a Ps4 slim 1TB-t néztem ki.

Az ismerősöm kanadai (ott is él), az egyik kérdésem is ez, hogy ha mindketten megvesszük a gépet és a játékot akkor tudunk majd együtt játszani igaz?

Mivel ott kint jóval olcsóbb a cucc gondoltam arra is, hogy amazonról venném meg a gépet (játékkal együtt is olcsóbb lenne valamennyivel mint itthon maga a gép), de félek, hogy azt nem tudnám majd használni rendesen itthon, úgyhogy akkor érdemesebb egy magyar boltból venni az egészet nekem ugye?

Előre is köszi! :)

GG. Nerf this! =^-^=

(#126253) Kendek válasza Def26 (#126251) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Persze ha türelmetlen vagy, akkor előrendelheted mondjuk ezt. Kép alapján oké, de ha mégsem egyezik meg azzal amit kézhez kapsz, akkor egyszerűen visszaküldöd (teljesen jogosan). :)

<-ƘƘ->

(#126254) Stevenstyle

Stevenstyle
(senior tag)

Elnézést, ha banális a kérdés, csak próbálom követni a Box-on működő logikát. Ha jól tévedek, akkor október 9-én, lokális idő szerint 10-től érhető el mindenhol a GTS beta/demo. Namost ha én már előtöltöttem, akkor ha ma este 11-kor elindítom az Új-Zélandi accom. alól, akkor az már működhet? Esetleg arról az accról is kell letölteni? Vagy egyáltalán nem működhet ez az elgondolás PS-en?

[ Szerkesztve ]

(#126255) Gabesz1019 válasza Kendek (#126250) üzenetére

Gabesz1019
(senior tag)

Konzolokszervizénél úgy van írva, hogy a gép + a játék. [link]
Ez valószínűleg CUH-7000.

A Platinumshopnál viszont bundle szerepel. [link]
Tehát elvileg ez már a CUH-7100. Írtam nekik emailt, de még nem érkezett válasz.

(#126256) Kendek válasza Stevenstyle (#126254) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Én ezt olvastam:
We are excited to announce a GT Sport 4-day demo, via PlayStation Store from 9th October 10am (BST) through 12th October 2pm (BST) with pre-download available from 7th October at 10am (BST).
A British Summer Time az nem helyi idő, hanem azt jelenti, hogy az egész világon egyszerre indul és fejeződik be.

<-ƘƘ->

(#126257) #20844032 válasza Def26 (#126248) üzenetére

(törölt tag)

Nem kéne megvárni, hogy mégis mi változott? Az új sku nem jelent feltétlen jobb működést. Sokszor csak olcsósítás, ami a sonynak jó nem a usernek.

(#126258) Stevenstyle válasza Kendek (#126256) üzenetére

Stevenstyle
(senior tag)

Akkor én néztem be sry.. és kösz a segítséget ;)

(#126259) #20844032 válasza Kendek (#126256) üzenetére

(törölt tag)

Remélem azóta már agyrákkal kezelik azt a patkányt, amelyik ezt kitalálta.

(#126260) Wlac válasza L-e-f-i-e (#126252) üzenetére

Wlac
(Ármester)

Persze, nyugodtan lehet kintről is venni, a garancia kérdés miatt lehet necces egyedül, bár ebben nincs tapasztalatom.

Ahol lehet egy kis kavar, az a régiózás. A gépek nem régiózárasak, azaz minden gép megeszik minden lemezt, az accountok azonban kényesek. Eltérő régiósok alapból tudnak egymással játszani, bár vannak kivételek (talán a MKX-et emlegették anno). Ha lemezes játékokban gondolkodtok, akkor az account és a játék régiójának meg kell egyeznie ahhoz, hogy pl. DLC-ket vásárolj. Szóval, ha haverod megvesz kint egy játékot, és azt elküldi neked, te tudsz vele játszani, de a DLC-t nem tudod megvenni, ha magyar a fiókod. Digitális játékoknál és account megosztásnál nincs ilyen probléma, sőt, egy kanadai "kapcsolattal" tök jól jársz.

Egyébként mekkora az árkülönbség? Mielőtt kintről megveszed, érdemes megvárni a Black Friday-t, elég jó áron ki lehet fogni olyankor a cuccokat.

"Locking the vault door now. Goodbye."

(#126261) HaZsolt

HaZsolt
(őstag)

Battlefront 2 béta mikor zárul holnap?

(#126262) Kendek válasza #20844032 (#126257) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Nem biztos, hogy javítások történtek (gyári hiba korrigálása, hűtés és fogyasztás optimalizálása...), de azért valószínűtlen, hogy rosszul lehetne járni vele. Mármint aki éppen mostanában akar Pro-t vásárolni és a GT Sport is érdekli, annak felesleges erre az információra is várnia.

<-ƘƘ->

(#126263) garage112 válasza Kendek (#126262) üzenetére

garage112
(tag)

That being said, they also made sure to specify that there will no change in actual features or specs for the PS4 Pro.

This change is in line with Sony’s model numbering standards, with incremental alterations in the second digit of the number indicating minor hardware updates that have no influence on the console’s performance and looks.

If you bought a CUH-7000 PS4 Pro, you don’t need to worry, as your console is not becoming obsolete.

Dualshockersről..

Iphone SE 64GB / / Xbox One - WildBlaze420 / / PS4 Slim - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 13" (2011 Late)

(#126264) L-e-f-i-e válasza Wlac (#126260) üzenetére

L-e-f-i-e
(senior tag)

Értem köszi, kint most 380 Cad játékkal együtt (játék nélkul is ennyi..) ami forintban durván 84.000ft.

Na most az alapgépet magyarban is megkapom 90-ért egyedül a game lenne jó de nem akarom megszívni a régiózárral én úgyis magyar accal használnám szóval olyan nagy spórolás nem lenne a dologból végül is. A Black friday nagyon jó lenne csak az még olyan soká van. :B

GG. Nerf this! =^-^=

(#126265) Kendek válasza garage112 (#126263) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Ez túl sokat nem mond, csak annyit amit egyébként is sejteni lehet (órajelek és mennyiségek maradnak). Hogy ha konkrétan tudni lehetne, hogy a specifikációi alatt azt is értik, hogy a meghatározott fogyasztása is változatlan marad, akkor világos lenne, hogy az APU, a RAM-ok és a tápegység is változatlan (illetve elhanyagolható a módosítás). :)

<-ƘƘ->

(#126266) Djuree

Djuree
(félisten)

sky force anniversary szerű játékokat tudtok ajánlani?

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#126267) arty válasza L-e-f-i-e (#126252) üzenetére

arty
(addikt)

elvben tudtok együtt játszani, ha p2p a multi és egyikőtök hostol, másik becsatlakozik - viszont ez bionyos játékok esetén a tul nagy lag miatt nem biztos, hogy élvezetes lesz... (értsd: pl. mire a te mozgásod adatcsomagja átszeli a tengert, az sok idő, lövöldözések dettó késnek, stb)

ha olyan a multi, ahol vannak us/eu/stb szerverek, akkor őt nem fogja odatenni, ahova téged - hogy manuális szerverválasztással vagy egymás invitálásával át lehet-e hidalni, az érdekes kérdés. (ill. van olyan játék is, amikor ha te itt eu-ban us verziót veszel, akkor is us szerveren leszel... legalábbis a ps3 idején volt erre panasz)

szerintem erre nincs egzakt válasz. estleg járj utána az adott játék dedikált topikjában, esetleg külfüldi honlapok fórumában, stb.

stadion, kisvasút, freemail

(#126268) arty válasza #20844032 (#126259) üzenetére

arty
(addikt)

azt hittem lesz vagy 1-2 hetes a 'demo', azaz lesz teljes nap kipróbálni.
így h 4 nap és hétfőn indul, csatlakozom a jókívánságodhoz :D

stadion, kisvasút, freemail

(#126269) Gyulus76 válasza Kendek (#126246) üzenetére

Gyulus76
(aktív tag)

Egy Maxtor M3 Portable 4 TB van rákötve. Több ilyen HDD-m van itthon ennél kisebb kapacitással, és nekem nagyon beváltak. A PS4 Pro is flottul viszi, lassulást sem észleltem. Minden játékot erre mozgattam át, így a belsőt jelenleg csak a rendszer használja.

(#126270) james001 válasza Kvelstadt (#126223) üzenetére

james001
(veterán)

Azokat én is olvastam a Black Flag-es könyvig,szerintem is jól visszahozták a hangulatot,természetesen az Ezio-s részek főleg :) Bár azt sajnáltam hogy a jelenbeli Desmond-os történetet kihagyták a sztoriból.

Videojáték könyvből eddig csak az UC könyv nem jött be igazán,pl. a Bioshock könyv is nagyon jó volt.

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#126271) BornToBePuli válasza L-e-f-i-e (#126264) üzenetére

BornToBePuli
(tag)

Szia!

Unión kívüli rendelésnél jó eséllyel számíts áfa- és vámfizetési kötelezettségre.

Read only felhasználó

(#126272) Kvelstadt válasza james001 (#126270) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Bio-val majd lwhet zeszek egy próbát. A játék nem jött be, de a történet vagy egy történet abban a világban érdekelne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#126273) toth_janika

toth_janika
(őstag)

Sziasztok!
Szeretem a PS4-et és soha nem cserélném le, de nekem jobban bejön az XBox kontrollerje. Ehhez hasonlót keresek. Találtam a Nacon revolution és a Razer Rajiu modelleket, de, ahogy nézem ezek vezetékesek... Ehhez hasonló kellene nekem wireless-ben. Tudtok segíteni?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#126274) Ripper03 válasza toth_janika (#126273) üzenetére

Ripper03
(veterán)

[link] ezekre gondoltál?

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#126275) toth_janika válasza Ripper03 (#126274) üzenetére

toth_janika
(őstag)

Igen. Vagy ezek nem vezetékesek? Én, amit néztem videókat, csak vezetékkel használták a tesztelők... :F

(#126276) MunezXBK válasza toth_janika (#126275) üzenetére

MunezXBK
(veterán)

Ezekből mind vezetékes lesz.

(#126277) Kendek válasza toth_janika (#126273) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

(#126278) toth_janika válasza MunezXBK (#126276) üzenetére

toth_janika
(őstag)

Ez a baj... :(
@Kendek
Ez elég gány megoldás :B de, ha nem lesz jobb... egy próbát lehet meger
Szerk.: Bár ehhez Win is kéne, ami meg nincs a családban... :DDD (Persze ezt is meg lehet oldalni, de inkább ne :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#126279) Kendek válasza toth_janika (#126278) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Most őszintén? Az, hogy az XBox kontrollerét akarod a PS-hez használni, már önmagában gányolást sejtet.
Én sem használok egyébként Windowst, de azért ilyesmikhez (főleg firmware frissítés) van fenntartva egy To Go telepítés. Bár azért furcsállom a hozzáállásodat, hiszen az XBox-on pont az fut.

<-ƘƘ->

(#126280) FPSTunker válasza Djuree (#126266) üzenetére

FPSTunker
(senior tag)

Az bejön nekem is, hányadik vagy a tournamentben?

(#126281) #20844032 válasza toth_janika (#126278) üzenetére

(törölt tag)

Demámérkénehhezwin? :F

(#126282) toth_janika válasza Kendek (#126279) üzenetére

toth_janika
(őstag)

Nem azt mondtam, hogy xbox kontrollert akarok ps-hez használni... :U

"nekem jobban bejön az XBox kontrollerje. Ehhez hasonlót keresek." (Kiemelve a lényeg). És azért írtam a Razer-t és a Nacon-t is, mert ezek hasonlóak az xbox-hoz, ami szerintem sokkal kényelmesebb, és nekem sokkal kézreállóbb.

@Moby:
Háme a linken van egy videó, amiben win alatt programozzák a kontrollert...

(#126283) Kölyök1990

Kölyök1990
(aktív tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ha használtan veszek játékot (The division) akkor menni fog az én accomon? Ugyanúgy multizni is lehet vele?

Köszi előre is!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#126284) Becksman válasza Kölyök1990 (#126283) üzenetére

Becksman
(őstag)

Lemezes játékok nincsenek acchoz kötve, menni fog a multi.

Huawei Mate 20 lite Sapphire Blue (Emui 9.1.)

(#126285) marilllyo

marilllyo
(Topikgazda)

Mi a véleményetek az "Új" Guitar Hero gitárról?

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#126286) Djuree válasza FPSTunker (#126280) üzenetére

Djuree
(félisten)

110k pontom van, olyan 15.
de majd még ha fullos leszek megpróbálom holnap is.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#126287) #20844032 válasza toth_janika (#126282) üzenetére

(törölt tag)

Azt egyszer kell megcsinálni. Bármilyen oprendszert használsz, arra van többféle virtalmachine. Azalá felpattintod a windowst, és csók. Nem olyan bonyás mamár.

[ Szerkesztve ]

(#126288) marilllyo válasza #20844032 (#126287) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Ps4-hez különböző fagyi kell mint a háromhoz?

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#126289) FPSTunker válasza Djuree (#126286) üzenetére

FPSTunker
(senior tag)

Vért izzadva 179,6k
Maxxold ki a gépet meg gyűjtsd a kártyákat.
Azt nem tudom hogy, random adja a kártyát vagy van valami szisztéma is rá?

[ Szerkesztve ]

(#126290) A`rpi válasza marilllyo (#126288) üzenetére

A`rpi
(addikt)

"Ps4-hez különböző fagyi kell mint a háromhoz?"

Ugyan az jó hozzá, azon nem változtattak.

(#126291) #20844032 válasza marilllyo (#126288) üzenetére

(törölt tag)

Nincs is belőle különböző. 1 féle van.

(#126292) Jigoku

Jigoku
(tag)

Sziasztok!
Egy barátnőm szeretne Just Dance játékokkal játszani, de amikor megkérdezte tőlem, hogy a ps4ben van-e beépített kinekt, levert a víz. Mivel én hasonló funkciót sose használtam játékhoz, nem is tudok erről semmit. Valaki fel tudna világosítani ezzel kapcsolatban? Nagyon megköszönném!

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Jack [PC]

(#126293) hitchins

hitchins
(őstag)

Ps4-be biztosan nem mert a kinect xbox kiegeszito gyakorlatilag egy kulon csatlakoztathato kamera.
Ugyanilyen(hasonlo) van ps4-hez is de azt nem kinect-nek hivjak.
Egyebirant mindketto kamera kulonallo egyseg amit ra kell dugni a gepre azaz nincs beepitve.

[ Szerkesztve ]

(#126294) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

EVE Valkyrie Warzone milyen szerintetek VR nélkül, játszik valaki vele? Videók alapján tetszetős, de nem tudom, mennyire lehet tartós játék, ha egyből minden megvan, meg az se tiszta, hogy ezzel most végülis mennyien játszanak...

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#126295) Djuree válasza Jigoku (#126292) üzenetére

Djuree
(félisten)

ps kamera kell hozzá csak, 10k körül van.

(#126296) RangerFox válasza Djuree (#126295) üzenetére

RangerFox
(Topikgazda)

Sőt, már elég hozzá egy okosteló is, nem kell hozzá feltétlen a kamera (persze ez a megoldás kényelmetlenebb, de cserébe ingyen van).

(#126297) Djuree válasza RangerFox (#126296) üzenetére

Djuree
(félisten)

ezt nem is tudtam.

(#126298) hitchins

hitchins
(őstag)

Ps hitelkartya :)

[[link]

[ Szerkesztve ]

(#126299) WhiteWalker válasza hitchins (#126298) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Erről a providentes hitel és társai jut eszembe.
Mert értünk teszik...nekünk jó... ;]

[ Szerkesztve ]

(#126300) Def26 válasza hitchins (#126298) üzenetére

Def26
(félisten)

Valamilyen kártya már régebben is volt, mert én us accommal tudtam is regisztrálni rá pár évvel ezelőtt, csak átvenni nem tudtam, mert usa címre küldik. Van is rajta egy ajándék 59.99$ játék és valami 936 pont. :D

Sony rewards a neve.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.