Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125801) wolf13 válasza Rage47 (#125799) üzenetére


wolf13
őstag

En nem vettem meg , így nekem is ezt írja.

(#125802) Rage47


Rage47
veterán

közben látom Twitteren, másnak sem megy. EA elk*rta ezt most

(#125803) Dashes válasza Tavares (#125796) üzenetére


Dashes
őstag

+1

(#125804) gery2123 válasza Rage47 (#125799) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem se megy sajnos a konzolvilágos béta kódom....

-- PSN_ID: GerY2123

(#125805) Zanik válasza F1rstK1nq (#125794) üzenetére


Zanik
addikt

Összefoglalóban vannak tapasztalatok SSHD-ról! ;)

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#125806) Madwe válasza Def26 (#125756) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én pedig a falra mászok a magyarul használt telefonoktól, gépektől. Egyrészt az ott szereplő dolgok feléről azt se tudom mit akar jelenteni, visszafordítom angolra s próbálom kitalálni mire gondolhattak, másrészt ha probléma van amit meg kell oldani guglizással, akkor arra magyarul találok 5 találatot amiből 1 jobb esetben releváns, angolul meg 10.000et :D Persze ps esetén ritka a guglizandó dolog, s megszokható magyarul is, de én pl már dafke itt se fogom beállítani :D

(#125805) Zanik annyit tennék hozzá, h már lassan 4 éve van benne az sshd a psben, s azóta sincs vele probléma, az említett előnyei pedig megmaradtak :)

[ Szerkesztve ]

(#125807) F1rstK1nq válasza Zanik (#125805) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Köszi, elsiklottam felette. :R

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#125808) erahurka válasza Madwe (#125806) üzenetére


erahurka
félisten

Én is így vagyok ezzel a nyelvi kérdéssel.

(#125809) Kendek válasza F1rstK1nq (#125794) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem az van, ST2000LX001. Volt előtte egy ideig a BarraCuda változata is, az ST2000LM015. Egy kicsit tényleg segít a kis SSD, de csak a sokszor olvasott adatokat tudja gyorsítani. Ergo nem minden esetben jön ki az előnye, de mondjuk ha sokat multizol egy játékkal, akkor ott igen.

<-ƘƘ->

(#125810) pammy


pammy
csendes tag

Új vagyok még PS fronton, de nekem nagyon fura volt ez a szoftver frissítés.
Pár hete már jött valami update, azt pár napja találtam meg egyáltalán az értesítések közt, és akkor raktam csak fel, nem reklámozta agyon a gép, hogy ő updatelni akarna. Most viszont ragaszkodott hozzá, amint bekapcsoltam kipróbálni egy frissen érkezett játékot, hogy ha bármit is akarok a hálózaton, akkor frissítsek.
Mondom jó, csinálja. Letöltődik, települ... jött valami elfogadni való policy akármi... leokézom... megyek tovább, elindítom a játékot, megyek benne 2-3 pályát, szerzek 2 trófeát, elérek az első "boss"-ig... elindul a csata, váltunk pár ütést a Boss-sal majd beugrik egy ablak, hogy nem vagyok belépve a PSN-be, nézek rá nagy szemekkel (WTF??) ... Boss közben persze párszor orrba vág, mert róla megfeledkeztem, leokézom az üzenetet, erre tovább dob valami adatlapra, ahol bekéri a rendkívül fontos privacy adataimat, gondolom hogy láthassa-e majd mindenki, hogy kikaptam vagy csak a közeli barátaim... kitöltöttem az adatlapot, megvártam szépen az utolsó ok gomb utáni 5-10 perces homokórázást, majd folytathattam a csatát, ahol abbahagytam.
Ez így normális feature, az adatvédelmi kérdőíveket mindig boss fight közben kell kitölteni :D , vagy én csináltam valamit rosszul?

(#125811) Kendek válasza pammy (#125810) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, most valamit változtattak, és ezért automatikusan kiléptettek mindenkit. Bejelentkezéskor pedig bele kell egyezni ezekbe a változtatásokba. De ez független a mostani firmware frissítéstől.

<-ƘƘ->

(#125812) pr0bi válasza pammy (#125810) üzenetére


pr0bi
senior tag

Új FW, új policy a PSN használatával kapcsolatban amit el kell fogadni mielőtt használod. Te ez esetben már használtad, az hogy mit csináltál közben már mellékes.

(#125813) pammy válasza pr0bi (#125812) üzenetére


pammy
csendes tag

Igen, azt láttam, hogy volt néhány új pont az adatlapon, ezt értem is, az időzítés volt fura.
Nem a telepítés végén, nem a játék indításakor, nem a trófeák megszerzésekor, nem mentéskor, nem kilépéskor, hanem a boss fight során kezdett el problémázni azon, hogy ezek szerint nem voltam belépve. Ezen töprengek, hogy van ebben valami logika, vagy ez csak valami bug? Megszakadt közben a hálózat egy pillanatra mondjuk(ez nálunk előfordulhat), és azért ott jelentkezett?

(#125814) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Only ps4 akciókkal csak óvatosan.Mostanában sok az only cím ps+hoz :D
Ok, HZt szabad venni. :)

(#125815) WhiteWalker válasza pammy (#125810) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak a szokásos $ony hülyeség...engedd el...:D
És igazából benned a hiba , érted teszik , magyar lengídzs mindenek felett :D

[ Szerkesztve ]

(#125816) Djuree válasza pr0bi (#125812) üzenetére


Djuree
félisten

remélem mindenki elolvasta az új policyt elejétől a végéig, nehogy úgy járjon mint a south parkba. :DDD
amúgy létezik ember akik elolvassa? pedig simán benne lehetne valahol hogy mondjuk lemondasz a vagyonodról vagy ilyesmi. bár ehhez aláírás is kellene úgyis. de akkor is érdekesek ezek a dolgok...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#125817) RetroJack válasza ProEvoFan (#125814) üzenetére


RetroJack
tag

Wipeout berepült a kosárba azért :P

(#125818) wolf13


wolf13
őstag

Star Wars Battlefront 2 - gond van a konzolos bétakulcsokkal

Rage. Akkor legalább neked szerencséd van :)

[ Szerkesztve ]

(#125819) Rage47 válasza wolf13 (#125818) üzenetére


Rage47
veterán

Telóról el tudtam indítani a letöltést. Bár jobb lett volna akkor, míg otthon voltam délelőtt...

(#125820) bordi10


bordi10
senior tag

Életem első magyar platinája :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#125821) erahurka válasza bordi10 (#125820) üzenetére


erahurka
félisten

"Elnyert trófea!"

Kész, kiégtem :DDD

(#125822) pr0bi válasza pammy (#125813) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerintem úgy működik, hogy időközönként rápróbál amig nem fogadod el. Nekem pl. következő bekapcsoláskor jött fel még a főmenü elött mert rögtön kikapcsoltam update után a gépet. Nem a Te rendszeredben van a hiba.

(#125823) marilllyo válasza bordi10 (#125820) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is tegnap lett egy "Elnyert trófeám". Egy Unravel platina személyében.

Csak, hogy pár szót szóljak a játékról.
A hangulat jó... néhol letargikus...néhol felemelkedő. Szerintem rendben van.
A grafika nagyon szép. Ez kellett, hogy tudjanak érzéseket átvinni. Kicsit kedves...kicsit mesés...de tudott komor is lenni.

A zene szép.... de a harmadik pályán már kikapcsoltam. Számomra idegesítő volt amikor megakadtam egy helyen gondolkodni és ugyanazok a lágy trillák mentek már 10 perce ... felhúzott.
De nekem ugyanez volt a bajom az Ori and the blind forest-tel is. Szép volt a zenei téma...de 1 óra után meguntam.

Mivel egy fejtörős platformer játék... a megoldásokról is érdemes beszélni. Talán 1x vagy 2x akadtam meg egy picit. Nem valami változatosak sajnos és elég hamar rá lehet jönni.

Szóval ez megint egy olyan játék aminek kell egy trófeázós kör is, hogy az ember elégedetten bólinthasson.
Van egy trófeája, hogy minden pályán menj végig halál nélkül. Ez ebbe a játékba KELLETT! Ha mint játékról beszélünk enélkül nagyon harmatos. Nem nehéz...de egyes pályáknál, hogy minden egyből sikerüljön hiba nélkül...biza össze kellett kapni magam. Így éreztem, hogy most igenis játszom és van kihívás a játékban.

1.500 Ft-volt. Annyit megért. Nekem a teljes ár sok lett volna érte. Pláne, hogy nemrég ugyanennyi volt a Star Wars Battlefront 1 komplett is.

Egyébként szerintem PS+ gyanús...egy éven belül..

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#125824) pr0bi válasza Djuree (#125816) üzenetére


pr0bi
senior tag

South park nagyon jó példa rá :DDD Egyébként régebben volt rá ösztönzés, hogy elrejtettek egy elérhetőséget benne, az első ember aki megtalálta nyert több száz dollárt.

(#125825) WhiteWalker válasza marilllyo (#125823) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem ékes példája a túl hajpolt játékoknak.

(#125826) Bogyi007 válasza ProEvoFan (#125814) üzenetére


Bogyi007
veterán

Itt a teljes lista azért az akciós játékokhoz... :D :DD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#125827) erahurka


erahurka
félisten

F1 2017 a heti akciós ajánlat 35 fontért UK store-ban.

(#125828) WhiteWalker válasza Bogyi007 (#125826) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Driveclub full game For PS plus , az mindent tartalmaz? Mert a leírás alapján nekem nem egyértelmű.

(#125829) SH4D0W2011 válasza WhiteWalker (#125828) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Így lesz meg minden. Vagyis majdnem, mert még ezután is találtam a játékon belül, ingyen "megvásárolható" autókat.

(#125830) erahurka válasza SH4D0W2011 (#125829) üzenetére


erahurka
félisten

WTF? Van olyan DLC ami nincs benne a season pass-ban? Meg akartam venni de így lehet kihagyom...

(#125831) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#125828) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Áh, ne vedd meg.Idén lesz ps+ban :))
Na jó, nem biztos, de most komolyan.Nem merek venni semmit előre azért, mert csak olcsó.Fosok, hogy benne lesz a havi ajándékba. Később is lesz akcióba, majd ha akkor nem vagyok benne nyakig valamelyik játékban, akkor megveszem.

(#125832) Exelsior


Exelsior
senior tag

Witcher 3 Patch: PS4 PRO support. Végre. Le is jött. Nem lett rossz. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#125833) Kendek válasza Exelsior (#125832) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na az frankó, de vártam már én is. :)
Mit látsz miben lett jobb? Gondolom főleg a felbontást tolták feljebb. HDR támogatás esetleg?

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#125834) birorichard válasza Exelsior (#125832) üzenetére


birorichard
őstag

:DD :DD :DD :DD JEEEEEEEEEEE :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#125835) ProEvoFan válasza Exelsior (#125832) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kevesebbet tölt a játék?

(#125836) marilllyo


marilllyo
veterán

Help.EA

Supportot felkeresve tudtok kérni Battlefront 2 Béta kulcsot. Nekem már van is kulcsom. Yuppiii ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#125837) WhiteWalker válasza SH4D0W2011 (#125829) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! Huh , ez így elég durva... Maradok a full pakknal vagy max a season pass.

ProEvoFan: nefossaman :DDD én a New Orderre tippelek mint valamikori PS + free game , ezt is annyit akciozzak :D
Az is igaz , ha játszom akkor a Pro Evo pörög ;)

(#125838) marilllyo válasza WhiteWalker (#125837) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem bőven elég az alapjáték...elsőre. Csillió verseny... plusz amúgy is van 2 ingyen DLC. A season pass-t meg kb havonta akciózzák szóval bőven ráér. Az alap tourban is van annyi verseny meg csillag amivel elleszel egy darabig. Ha meg nem jön be akkor meg nem költöttél feleslegesen az SP-re meg a DLC-kre.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#125839) mettek válasza marilllyo (#125838) üzenetére


mettek
addikt

én kb 4 hónapja vettem meg a Drive Clubot cakk pakk 7ezer ft-ért dlc-stül. Akciózva volt akkor is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#125840) WhiteWalker válasza marilllyo (#125838) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Meggondolandó...
Mikor megvettem a PS-t , a Driveclub volt az első játék talán amit vettem hozzá. Elkezdtem , de azóta hozzá se nyultam.
Mostanaban annyit beszéltek róla , megjött a kedvem , (ráadásul a cimborám is ezzel játszik)
Főleg most hogy akciós.
De a foci elsőbbséget élvez :D , aszem nekem elég lesz az alap játék is.

(#125841) erahurka válasza WhiteWalker (#125840) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyon frusztrálóak tudnak lenni a hibái, de amúgy jó kis autós játék. Persze vakok közt félszemű a király, PS4-en gyakorlatilag nincs ellenfele :DDD

(#125842) marilllyo válasza WhiteWalker (#125840) üzenetére


marilllyo
veterán

Én ugyan így voltam. Az első vagy második játékom volt PS4-re. Kipróbáltam... "hátezsz*r". Eladtam. Aztán újra kedvet kaptam hozzá...Másodikra már behúzott szépen. Meg aztán egy időben pár Ph-s kollégával nyomtuk esténként a multit. Nem rossz ez. Cukorpótló.....de nem rossz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#125843) Kvelstadt válasza erahurka (#125821) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezeket imádom!
Eddig a "csatlakozás játékmunkamenethez" a kedvencem! :D

Marilllyo
Rime megvolt? Az is inkább egy érzést, hangulatot adát mint valami komoly játékmenetet és szerintem az is remek játék ilyen téren. Ja és fülessel!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#125844) WhiteWalker válasza marilllyo (#125842) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Így vagyok én is. Csak nem adtam el ...lekerült a többi játék alá...Ott ragadt...
Most elő venném ismét :D

erahurka: én nem vagyok autó mániás , de tök igazad van :D sehol egy GT örökös vagy Forza hasonmás :D bár most ez a PC2 elég jó lett , hatha megtori az átkot.
A bugokat szerintem javítják később egy patchet. Onnantól fogva lesz igen császár game.

(#125845) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha már autós játékok.
WRC 7el játszik valaki?Ha igen mi a véleménye?Az előző részekkel ellentétben sok jót hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

(#125846) marilllyo válasza WhiteWalker (#125844) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy Forza Horizon 3 nagyon nagyon kéne PS4-re is. Vagy valami hasonló. Sajna nekem az NFS széria az nem az. Nekem a Project Cars vagy GTS már túl szimulátor... míg az NFS meg túl arcade. A kettő közé kéne valami open world cucc. The Crew természetesen nem opció... egyébként jó lenne.. ha jó lenne. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#125847) WhiteWalker válasza marilllyo (#125846) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem akarsz te kicsit túl sokat? :D
Majd egy párhuzamos univerzumban esetleg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#125848) Bati0501 válasza Djuree (#125816) üzenetére


Bati0501
őstag

Létezik.
Egy cég (nevet már nem tudok) "elrejtett"- inkább beletett- egy ilyet a szerződésbe: ha bejön az irodánkba és kimondja azt,h XY, akkor kap ennyi dollárt (pontos összegre nem emlékszek, de nem volt olyan kevés).

10 évvel később vki bement, kimondta,h XY és kapott zsuzskát. :DDD

(#125849) marilllyo válasza WhiteWalker (#125847) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy rendes open world autós játék.... szvsz (pláne így, hogy abszolút hiánycikk ps4-re) nem olyan nagy kérés szerintem. Csak ne az Ubisoft csinálja. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#125850) Kvelstadt válasza marilllyo (#125849) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Srácok, mit tudtok arról hogy németbe milyen szabályok vannak ps4en?
Csak mert van egy haverom aki ott dolgozik és nem tud csatlakozni share play-emhez. Én tudok az övéhez, meg ő vagy bárki más is tud az enyémhez uk-ból vagy hun-ból.
Olyan üzenetet kap hogya host-nál van a probléma de mint kiderült ez nem pont így van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.