Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sebaj


sebaj
tag

Sziasztok!

Az alábbi dolgot szeretném megvalósítani:

playstation 2 normál gépet szeretnék egy crt monitorra rákötni, így játszani, s ezt minél olcsóbban megvalósítani. Láttam, hogy van linux kit a ps2-höz, s abban van ''monitor cable adaptor for ps2'', ami elvileg erre lenne jó. (gondolom) Ezt nem nagyon láttam még sehol sem külön, a linux kit meg amúgy sem egy olcsó dolog.
Láttam még 15000 ft-ért ''multi purpose vga box''-ot ami elvileg ezt tudná nyújtani. (pl. bemenet komponens video, kimenet vga)

Tud-e valaki ennél olcsóbb/más módszert? Mi az általános megoldás erre a problémára?Illetve van-e valami hátránya ennek (pl. a monitor túl nagy felbontása esetén nem lesz szép a ps2 játék)?

Remélem érthető volt mit szeretnék, s köszönöm a válaszokat előre is.

üdv.
sebaj

ps: 1 kérdés még eszembe jutott: ha tv-vel kell összekötnöm mindenképpen, akkor milyen módón lesz a legszebb a kép? (komponens v s-video v a default kompozit) úgy tippelném a komponenssel, de gondoltam megkérdezem ezt is:)

[Szerkesztve]

(#2) bmx powa válasza sebaj (#1) üzenetére


bmx powa
tag

ezt mondjuk én is kipróbálnám, ha meg lehet csinálni...

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.